Reklama:

Zegarek unisex Cluse

CENA: $4.99
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS2: [ KLIK ]
ALIEXPRESS3: [ KLIK ]
DOSTAWA: 11 dni

Jeżeli link nie działa, daj znać w komentarzu.

Zegarek unisex „Cluse” czarny z metalową bransoletą. Dotarł dobrze zapakowany w prawie kilkumetrowym pasku foli bąbelkowej, więc nie miało prawa nic się popsuć w trakcie transportu. Logowany na kopercie i klamrze.  Porównując do oryginału to w tej wersji, wszystko się zgadza i jest na swoim miejscu. Również nie ma czego się przyczepić w odniesieniu do tarczy i wskazówek. Logo jest na swoim miejscu, wskazówki są wykonane w takim samym stylu jak w oryginale. Nie jestem w stanie stwierdzić jaki mechanizm tutaj zastosowano, ani czy jest to zegarek wodoodporny. Mimo wszystko po dłuższym noszeniu, również na deszczu, zegarek nadal odmierza prawidłowo czas. Nie spóźnia się i nie przyśpiesza. Tak samo jest to cichy zegarek, praktycznie w ogóle nie słychać go. Również farba z bransolety nie ściera się.  Świetnie prezentuje się na ręce. W porównaniu do zegarków DW, dużo staranniej są one wykonane i praktycznie niczym nie odbiegają od oryginału.

Szerokość koperty to ok 38mm, długość całego zegarka to 230mm.

Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał Zegarek unisex cluse aliexpress alilove aliholik everythingaliex cokupilemwchinach zakupy z chin chińskie allegro doradca jarek itemy z chin podatek nike air max zegarek damski męski podróbka oryginał

 

 

Reklama:

120 KOMENTARZE

 1. Potrzebuje zlotego zegarka z biala tarcza, metalowa zlota bransoleta. Koniecznie wysokiej jakosci, moge prosic o aktualny link?

 2. Potrzebuje zlotego zegarka z biala tarcza, metalowa zlota bransoleta. Koniecznie wysokiej jakosci, moge prosic o aktualny link?

  • Hej,
   link działa, ale czy to możliwe, że Cluse jest już niedostępny ? 🙁
   Nie mogę go odnaleźć, tylko DW

  • Hej,
   link działa, ale czy to możliwe, że Cluse jest już niedostępny ? 🙁
   Nie mogę go odnaleźć, tylko DW

 3. Witam, jest szansa podesłać link z zegarkiem bo te wyżej nie działają :/ pozdro

 4. Witam, jest szansa podesłać link z zegarkiem bo te wyżej nie działają :/ pozdro

  • Artykuł TIMARKA w poradnikach lub na forum. Zapoznaj się z artykułem. Lub śledź nasz fanpage, tam często wrzucamy linki.

  • Artykuł TIMARKA w poradnikach lub na forum. Zapoznaj się z artykułem. Lub śledź nasz fanpage, tam często wrzucamy linki.

 5. Kupiłem zegarki aż 4 dla siebie i dla rodzinki przyjechał jakiś szrot. Jakiś przekręt. Nie polecam.

 6. Kupiłem zegarki aż 4 dla siebie i dla rodzinki przyjechał jakiś szrot. Jakiś przekręt. Nie polecam.

  • Link działa cały czas. Nie ma po prostu logo w opisie, ale przychodzi zegarek z logo. W razie problemów możesz poinformować, że chcesz z logo.

  • Link działa cały czas. Nie ma po prostu logo w opisie, ale przychodzi zegarek z logo. W razie problemów możesz poinformować, że chcesz z logo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.