Reklama:

Daniel Wellington – wierna kopia oryginału

CENA: $12
LINK: [ KLIK ]
DOSTAWA: 11 dni

Daniel Wellington – wierna kopia oryginału, dotarła bardzo szybko. Jak zapewne widzieliście w naszym poradniku odnośnie rozpoznania podróbki zegarka Daniela Wellingtona, poszukaliśmy na Aliexpress idealnej kopii tego zegarka. Znaleźliśmy. Jest to w sumie jedna z najlepszych wersji imitacji oryginału. Nie jest pozbawiona wad, ale jest bardzo dobrze!

Link do poradnika: http://alilove.pl/daniel-wellington-jak-rozpoznac-podrobke-zegarka/

Plusy tego zegarka to głównie tarcza i wskazówki. Font jest idealny, a wskazówki posiadają prawidłowy kształt i długość. Wskazówka minut sięga prawie do końca tarczy, a godzinowa wręcz styka się z podziałką godzinową. Również pasek jest bardzo dobrze wykonany. Posiada on prawidłowy kształt (zakończenie nie jest okrągłe, a trójkątne) i odpowiednią liczbę oczek wraz z ich kształtem. Po wewnętrznej stronie wszystkie napisy wykonane w prawidłowym foncie oraz w odpowiednim miejscu ulokowane.

Minusem tego zegarka jest fakt, że jednak mocowanie pasków nie jest prawidłowe. Nie wiem jak nazwać ten element, ale część na którą nawijany jest pasek powinna być widoczna z boku tarczy (punkt na samym zakończeniu), tutaj całość jest jednolita. Również tył tarczy posiada bardzo zbliżony napis, ale to ciągle nie to samo. Poza tym wątpliwa dla mnie jest wysokość tarczy i nieznacznie wystające szkło. Oryginał też posiada lekko wysunięte szkiełko, ale mam wrażenie że w tym modelu jest to znaczniej widoczne.

Sam zegarek dociera do nas w dwóch wariantach. Albo z pudełkiem (drożej), albo bez (taniej). Pudełko nie było do niczego potrzebne więc zamówiony został zegarek bez niego. Owinięty był w potrójną warstwę folii bąbelkowej i niestety, ale był już uruchomiony. Daniel Wellington – wierna kopia oryginału? Jeżeli ideał to 1:1, w przypadku tego zegarka można określić, że jest on jak 0,8:1. Werdykt jest jasny, tak to póki co najlepsza kopia zegarka z Aliexpress.

Daniel Wellington - wierna kopia oryginału | www.alilove.pl Daniel Wellington - wierna kopia oryginału | www.alilove.pl Daniel Wellington - wierna kopia oryginału | www.alilove.pl

Reklama:

6 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś ma aktualnego linka do tych zegarków? Chodzi mi o te pożądane nie za 3$ :/

  2. Czy ktoś ma aktualnego linka do tych zegarków? Chodzi mi o te pożądane nie za 3$ :/

  3. Czy ktoś ma aktualnego linka do tych zegarków? Chodzi mi o te pożądane nie za 3$ :/

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.