Reklama:

Shopee – Jak używać kupony i kody rabatowe?

Udane zakupy cieszą, ale jeszcze bardziej cieszą gdy wydaliśmy za nie mniej pieniędzy. Jak zaoszczędzić? To proste! Wystarczy użyć kuponów lub kodów rabatowych. W jaki sposób to zrobić? Tego dowiecie się z tego poradnika.

W pierwszym kroku musimy posiadać konto w serwisie Shopee. W tym poradniku pokazuję jak je założyć: Shopee jak założyć konto?

Jeżeli konto jest już założone, to musimy się zalogować i w prawym górnym rogu najechać na naszą nazwę, a z rozwijanego menu wybrać shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać .Teraz z menu po lewej stronie wybieramy Moje kupony:

shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać Jeżeli znamy nazwę kodu rabatowego to wprowadzamy go w polu Dodaj kupon, a następnie wciskamy Wykorzystaj.

shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać Poprawnie dodany kupon pojawi się poniżej na liście wszystkich kuponów:

Shopee – jak używać kuponów/kodów?

Czas użyć wszystkie kupony i kody rabatowe. Kiedy to zrobić? Miejsca by użyć zniżki są dwa. Pierwsza okazja pojawia się w koszyku, tuż przed płatnością. Wciskamy Zmień kupon lub Użyj kupon i wybieramy z listy lub wprowadzamy własny kod rabatowy.

shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać Drugie pole do użycia kuponu jest tuż przed płatnością w podsumowaniu. Musimy tylko odnaleźć pole Kupon Shopee, które znajduje się tuż nad płatnością i postąpić jak w poprzednim przypadku, czyli wybrać kupon który nas interesuje.

shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać Jeżeli wszystko się zgadza, tuż przed płatnością i zatwierdzeniem zamówienia zobaczymy rozliczenie wraz z sumą zniżek:

shopee kupony rabatowe kody rabatowe jak używać skąd brać W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zapłacić niższą kwotę 🙂

Shopee – skąd brać kupony i kody rabatowe?

Oczywiście ze strony alilove.pl – jeżeli o czymś wiemy, to poinformujemy tutaj lub na naszym fanpage. Alternatywnie zapraszamy na:

Shopee Polska – fanpage

Shopee Polska – grupa fb

 

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!