Reklama:

Shopee – Jak założyć konto?

Shopee.pl to nowa platforma sprzedażowa dostępna po polsku. Niewątpliwy konkurent AliExpress. Shopee Jak założyć konto i rozpocząć zakupy?

Shopee – co to za strona?

Shopee to strona, która dotychczas swoją sławę zyskała w krajach azjatyckich, ale szturmem i w sumie zupełnie niespodziewanie wkroczyła do Polski, jako jedynego kraju „zachodniego”, a w szczególności Europy. Czy to dobrze i jest to powód do dumy? Miejmy nadzieję, że tak i dla właścicieli serwisu, nie jesteśmy krajem na równi z Brazylią czy Kolumbią. Niemniej jednak Shopee to platforma sprzedażowa, podobna do AliExpress czyli różni sprzedawcy udostępniają swoje towary w swoich sklepach nam klientom. By rozpocząć samodzielną sprzedaż należy posiadać działalność gospodarczą. By kupować wystarczy się bezpłatnie zarejestrować, o czym poniżej.

Shopee jak założyć konto?

Na początku przechodzimy na stronę shopee.pl. 

shopee jak założyć konto jak kupować co to za stronaW prawym górnym rogu wciskamy przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzyRejestrujemy się teraz podając nasz numer telefonu lub poprzez jedno z kont portali społecznościowych. Ja wykorzystałem do tego swój numer telefonu. Po wprowadzeniu wciskamy przycisk DALEJ.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzyNim jednak przejdziemy dalej rozwiązujemy zabezpieczenie Captcha. W tym przypadku przeciągamy suwak aż brakujący puzzel trafi na swoje miejsce.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzyTeraz czekamy na SMSa z kodem weryfikacyjnym. Przepisujemy go i wciskamy przycisk ZWERYFIKUJ.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzyW ostatnim kroku tworzymy hasło do naszego profilu. Wraz z numerem telefonu (a później loginem), posłuży ono do zalogowania się. Gdy hasło jest poprawne i widzimy wszystkie podpowiedzi na zielono, jak na powyższym obrazku, wciskamy ZAREJESTRUJ SIĘ.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzyPo zarejestrowaniu się zostaniemy przeniesieni na stronę główną, ale jak widać w prawym górnym rogu, nasz login nie jest zbyt prosty do zapamiętania i też nie wygląda za interesująco. Z pewnością warto go zmienić na coś prostszego i lepiej nas identyfikującego.

shopee jak założyć konto jak kupować co to za strona czy to bezpieczne zwrot pieniedzy (5)Najeżdżamy kursorem na naszą nazwę użytkownika i wciskamy przycisk Moje Konto.

W polu Nazwa Użytkownika będzie widoczna nasza obecna (tymczasowa) nazwa. W tym miejscu możemy też wprowadzić naszą nową, unikatową nazwę. UWAGA! Zmianę nicku / loginu / nazwy użytkownika można dokonać tylko raz. Jeżeli nazwa nam się jednak nie spodoba, musimy założyć nowe konto. Zachęcam również do wypełnienia poniższych danych czyli daty urodzenia i płci. Zapewne na urodziny będziemy dostawać kupony rabatowe 🙂 Po wszystkim wciskamy czerwony przycisk ZAPISZ i to wszystko! Nasze konto jest gotowe.

Jak robić zakupy w Shopee? Jak płacić w Shopee oraz czy jest to bezpieczne? O tym w kolejnym poradniku!

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!