Reklama:

Hulajnoga elektryczna NIUBILITY N1

Jak wiadomo z ostatnich dni, koronawirus ciągle nie daje za wygraną; to kwestia czasu kiedy znowu transport publiczny będzie pod specjalnymi restrykcjami, a dostanie się do pracy kilka km dalej będzie zależało od szczęścia. Znowu z pomocą przychodzi nam GearBest, oferując nową hulajnogę elektryczną marki Niubility.

Niubility N1 to nowa produkcja firmy, oferująca budżetową hulajnogę o doskonałych parametrach. Hulajnogę możecie mieć za niecałe 1400zł, jest to de facto cena roweru ze średniej półki. Ja osobiście wolałabym jechać elektrykiem niż pedałować kilka km, możliwe że w deszczu. Na hulajnodze możecie trzymać parasol, a sama hulajnoga ma wodoodporną baterię wraz z osłoną przed deszczem i wiatrem.

Specjalnie zaprojektowane koła pochłaniają drgania i wstrząsy, eliminując możliwe uszkodzenie opony. Hamulce z systemem E-ABS znajdujące się na przodzie oraz hamulce tarczowe na tylnym kole zapewniają bezpieczeństwo podróży i małą drogę hamowania.

Hulajnoga zbudowana jest ze specjalnego stopu aluminium, klasy lotniczej. Takie stopy zawsze charakteryzują się dużą lekkością jednocześnie z wysoką wytrzymałością całej konstrukcji. Całość jest nierdzewna, antymagnetyczna i pokryta proszkowo farbą, dzięki czemu hulajnoga długo zachowa świetny wygląd.

Bateria, która montowana przy tylnym kole może służyć również jako błotnik w deszczowe dni, pozwala na nawet 125h świecenia lampy LED zamontowanej na kierownicy do oświetlenia drogi. Czas ładowania baterii to 3 do 4 godzin. Na jednej baterii, osoba o wadze 70kg , prędkości 15km/h i przy płaskiej drodze może wykonać maksymalny dystans 25km. W przypadku zmiany parametrów (większa waga/prędkość/pochylenie) maksymalny dystans z pewnością zostanie zmniejszony. Ale o tym powiadomi Was sama hulajnoga.

Zobaczmy porównanie hujanogi N1 i Xiaomi Mijia:

Kryterium porównawcze Niubility N1 Xiaomi Mijia
Maksymalna moc silnika 250W 500W
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 25km 30km
Składanie 3 sekundy 3 etapy
Materiał Stop aluminium (zastosowania lotniczego) Stop aluminium (zastosowania lotniczego)
Koła 8,5 cala z systemem redukcji wstrząsów 8,5 cala z systemem redukcji wstrząsów
Hamulce Przód – E-ABS, tył – hamulce tarczowe Przód – E-ABS, tył – hamulce tarczowe
Maksymalna prędkość 25km/h 25km/h
Czas ładowania 3-4h 5h
Maksymalne pochylenie drogi po której może poruszać się pojazd 15° 14°
Maksymalne obciążenie 120kg 100km
Waga 12kg 12,5kg
Lampa przednia Tak – LED Tak
Dostępne magazyny Chiny, Polska Polska, Chiny
Cena ~1400zł ~1800zł

 

Jak widać z powyższej tabeli, oprócz maksymalnego zasięgu – pod każdym względem pobija hulajnogę Xiaomi. Zatem – po co przepłacać? 😉

Czas dostawy produktu to 3-4 dni, z polskiego magazynu – zatem bez ryzyka VAT i innych opłat.

Hulajnoga elektryczna NIUBILITY N1

$599.00
$269.00
Gearbest.com
as of 9 stycznia 2023 07:58

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!