Reklama:

Czarno-złoty zegarek TOUS

Tous staje się jedną z najczęściej zamawianych i poszukiwanych marek na AliExpress. Oczywiście nie mówimy tutaj o oryginalnych produktach, a o ich kopiach. Najbardziej popularny stał się czarno-złoty zegarek TOUS.

Cena: $8
Link: [ KLIK ]
Dostawa: 14 dni

 

Czarno-złoty zegarek Tous z założenia jest damskim zegarkiem, ale średnica koperty tego zegarka sugerowałaby, że jest to jednak męski zegarek. Tylko pytanie, czy noszenie zegarka z misiem przez panów jest… ok? Osobiście muszę przyznać, że mi się podoba 🙂

Czarno-złoty zegarek Tous AliExpress

Zegarek jest ciężki. Cięższy niż recenzowany zegarek Curren. Średnica tarczy wynosi 45mm. Bransoleta wykonana jest – z tego co jest napisane na jej odwrocie – ze stali nierdzewnej. Niestety bez specjalnej maszynki nie będziemy w stanie rozpiąć ogniw, ale moim zdaniem regulacja samego zapięcia, która jest możliwa bez pomocy zegarmistrza, powinna wystarczyć. Bransoleta nie jest długa. Nie jest też rozpinana w pełni, czyli możemy ją tylko odpiąć, ale nie rozłączyć.

Czarno-złoty zegarek Tous AliExpress

Poza niewielkim logiem TOUS na tarczy, które nie jest nadrukowane, a przyklejone (co jest dużym plusem), nigdzie indziej nie uświadczymy loga TOUS. Tył zegarka jest całkowicie pozbawiony napisów, tak samo zapięcie.

Nie mam informacji o mechanizmie użytym w zegarku. Jedyne co mogę o nim powiedzieć to, to że nie przekłamuje ani daty, ani godziny. Słychać delikatne „tykanie”, ale inne niż w Currenie. Bardziej takie głębokie. Szkiełko nie jest plastikowe, jest to faktycznie szkło.

Czarno-złoty zegarek Tous AliExpressZapraszamy do dyskusji na temat tego zegarka na naszym forum:

http://forum.alilove.pl/recenzje/damski-zegarek-tous-czarno-zloty-bransoleta/

Reklama:

14 KOMENTARZE

  1. Zamówiłem, wysłałem odpowiednią wiadomość i mam nadzieje że dotrze to co trzeba.

  2. Zamówiłem, wysłałem odpowiednią wiadomość i mam nadzieje że dotrze to co trzeba.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.