Reklama:

Zegarek Calvin Klein męski – kopia prawie idealna

CENA: $3,8
LINK: http://buy.alilove.pl/nnaprbj6a0ym38dmvow/
DOSTAWA: 13 dni

Zegarek Calvin Klein męski – kopia prawie idealna. Prawie, ponieważ jest jeden element, który zdradza go z punktu widzenia drugiej osoby, a więcej jeżeli spojrzymy na drugą stronę zegarka. O tym za chwilę.

Zegarek sam w sobie zgodny z opisem, zawiera wszystkie elementy, o których mowa na aukcji. Przychodzi w niewielkiej kopercie, owinięty w folię bąbelkową i dodatkowy kawałek pianki na szybce. Niestety już jest uruchomiony, więc kilka dni żywotności ma już za sobą. Przesyłka oznaczona jako biżuteria, więc sam początkowo nie wiedziałem, że to akurat ten zegarek.

Pasek to tania imitacja skóry, kilka zagięć na ręce i widoczne są odciski. Dużo słabszy niż w zegarku Daniela Wellingtona, którego też recenzowaliśmy. Zegarek lekki, lżejszy niż DW no i też węższy, ale wyższy od niego. Tarcza w całości z aluminium bądź innego metalu. Bardzo cichy, nocą słychać jego pracę, ale nie tak głośno jak zegarka GT. Szkiełko delikatnie wystaje poza obręcz zegarka, ale nie załamuje obrazu. Również na plus fakt, żę to szkło, a nie plastik. Sama tarcza tego zegarka wykonana bardzo dobrze, nie jest to zwykła kartka jak w pozostałych zegarkach CK na Aliexpress, ale szczotkowany metal. Również napis CK Calvin Klein jest przyklejany z drobnych elementów, a nie drukowany.

Szkoda, że ten zegarek zdradza jeden element na tarczy, a mianowicie napis QUARTZ. Gdyby nie to, byłaby to wierna kopia zegarka o modelu K7621192 – Gent Post Minimal. Gdyby zamiast napisu quartz pojawił się SWISS MADE, byłaby to idealna kopia.No pomijając pasek, który powinien być czarny, ale osobiście nie lubię czarnych pasków, a że oryginalnie tez można je wymieniać – nie widzę problemu. Sprzedawca oferuje również czarny pasek i srebrną tarczę – jak oryginalnie.

Dużo słabiej jest z drugiej strony zegarka. Napis na tyle tarczy – ok, jest prawidłowy, ale zły font. Grawer na pasku? Ok prawidłowo, ale odwrócony, delikatnie nie w tym miejscu i znowu zły font. To samo tyczy się zapięcia. Jest logo CK, ale w złym foncie. Poza tym brak jakichkolwiek uwag, stąd decyzja o nazwaniu go prawie idealną kopią. Jest dużo lepszy niż pozostałe tanie kopie, ale ciągle niedoskonały.

Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna Zegarek Calvin Klein męski - kopia prawie idealna

Reklama:

46 KOMENTARZE

    • Artykuł TIMARKA w poradnikach lub na forum. Zapoznaj się z artykułem. Lub śledź nasz fanpage, tam często wrzucamy linki.

    • Artykuł TIMARKA w poradnikach lub na forum. Zapoznaj się z artykułem. Lub śledź nasz fanpage, tam często wrzucamy linki.

  1. Po kliknięciu linku pojawia się zegarek, ale nie ma on na tarczy logo tak jak w przedstawionym przez Was wpisie. Czy to tak ma być że dają zdjęcia bez logo, żeby uniknąć podejrzeń? Czy może zdjęli logo z zegarka? Jak to wygląda w rzeczywistości?

  2. Po kliknięciu linku pojawia się zegarek, ale nie ma on na tarczy logo tak jak w przedstawionym przez Was wpisie. Czy to tak ma być że dają zdjęcia bez logo, żeby uniknąć podejrzeń? Czy może zdjęli logo z zegarka? Jak to wygląda w rzeczywistości?

  3. Po kliknięciu linku pojawia się zegarek, ale nie ma on na tarczy logo tak jak w przedstawionym przez Was wpisie. Czy to tak ma być że dają zdjęcia bez logo, żeby uniknąć podejrzeń? Czy może zdjęli logo z zegarka? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.