Reklama:

Męski sportowy zegarek GT Fashion

CENA: $0,99 (z kuponem)
LINK: [ KLIK ]
INNI:: [ KLIK ]
DOSTAWA: 25 dni

Zegarek dosyć popularny wśród osób polujących na promocje, czyli tzw. cebule 😉 Tym razem i ja się załapałem i o dziwo sprzedawca wysłał, mimo niezwykle niskiej ceny. Skusiłem się na dwa kolory – biały i czerwony.
Oba wydają się na bardzo solidne, co jest miłym zaskoczeniem. Zegarki posiadają 3 przyciski, z czego działa faktycznie jeden. Pozostałe dwa są atrapami, tak samo jak małe tarcze. Również obręcz na tarczy jest nieregulowana. W sumie to otrzymujemy prosty zegarek ze wskazówką godzinową, minutową i sekundnikiem. Wskazówki jak i wskaźniki godzin, mają fluorescencyjne elementy, ale ich świecenie w nocy póki co nie mogę potwierdzić. Być może za krótko przebywały na świetle słonecznym i dopiero po kilku dniach zaczną świecić – podobnie jak to miało miejsce w innym zegarku.

Wadą tego zegarka jest tykanie, być może to za sprawą „Japan Movt”, ale to tykanie jest chyba jednym z najgłośniejszych spośród wszystkich zegarków z Ali. Osoba, która pierwszy raz wejdzie do pokoju i zacznie słuchać zegarka pomyśli, że to taki naścienny z kukułką. Dodatkowo to cykanie jest narastające co utrudnia przyzwyczajenie się do dźwięku.
Pasek jak i zapięcie wykonane są z przyjemnego sylikonu, obszytego (w zależności od wyboru) kolorową nitką. Nie wiedzieć dlaczego, na każdym pasku jest wybita cyfra 2, która nic nie symbolizuje. Mocowanie zegarka jest również solidne. Sam z ręki po zapięciu nie ma prawa spaść, chyba że „puści” mocowanie paska do tarczy zegarka.

Średnica tarczy to prawie 4,5cm, a jego długość całkowita to 25cm. Brak informacji o wodoodporności więc nie zalecam testować, chyba że na własne ryzyko. Waga zegarka to około 150g. Duży wpływ na jego masę ma właśnie metalowa obudowa.
Brak jakiegokolwiek logowania lub grawerowania na tylnej klapce zegarka.

Zegarki przyszły w kartonowej paczuszcze, zabezpieczone pianką oraz ze stoperem na przycisku, by nie działał on podczas podróży. Bateria w zestawie.

Męski sportowy zegarek GT Fashion | AliExpress Polska | Alilove.pl

Męski sportowy zegarek GT Fashion | AliExpress Polska | Alilove.pl

Męski sportowy zegarek GT Fashion | AliExpress Polska | Alilove.pl

Męski sportowy zegarek GT Fashion | AliExpress Polska | Alilove.pl

Reklama: