Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ?

W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób kupić przedmiot z aplikacji AliExpress na telefony, ale zapłacić za niego później, z komputera i przy pomocy płatności przelewy24.

Opisywany sposób identyczny jest dla płatności przy pomocy komputera jak i aplikacji mobilnej AliExpress.

W pierwszej kolejności należy dokonać zakupu, a następnie zaniechać płatności przez np. wyłączenie aplikacji, a w przypadku pracy na komputerze, powrót na stronę główną AliExpress.

Dyskusja na temat tego poradnika na naszym forum.

Czy cena z aplikacji będzie też na komputerze?

Tak, cena zakupu dokonanego w aplikacji mobilnej AliExpress, będzie identyczna na komputerze. Dokonany zakup został już potwierdzony i wymaga zapłaty. Cena nie zmieni się (chyba, że sprzedawca nam ją zmieni, ale nie ma to związku ze sposobem zakupu) i na komputerze będzie niezmienna. Nie działa to w drugą stronę. Gdy produkt kupimy na komputerze, cena w aplikacji mobilnej, do zapłaty będzie taka sama jak w wersji przeglądarkowej. Nie zostanie obniżona.

Czas na zapłatę:

AliExpress czeka na wpłatę pieniędzy za zakup do 19 dni, następnie gdy nie zapłacimy, zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Często jednak w przypadku zakupów z różnych eventów, czas na wpłatę wynosi maksymalnie 24h, więc warto to sprawdzić zaraz po zakupie w szczegółach zamówienia:

Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress

Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ? Zobaczcie nasz wideoporadnik, który w szybki jasny sposób pokaże jak tego dokonać:

 

WordPress › Błąd

W witrynie wystąpił błąd krytyczny.

Dowiedz się więcej o debugowaniu WordPressa.