Reklama:

Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ?

W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób kupić przedmiot z aplikacji AliExpress na telefony, ale zapłacić za niego później, z komputera i przy pomocy płatności przelewy24.

Opisywany sposób identyczny jest dla płatności przy pomocy komputera jak i aplikacji mobilnej AliExpress.

W pierwszej kolejności należy dokonać zakupu, a następnie zaniechać płatności przez np. wyłączenie aplikacji, a w przypadku pracy na komputerze, powrót na stronę główną AliExpress.

Dyskusja na temat tego poradnika na naszym forum.

Czy cena z aplikacji będzie też na komputerze?

Tak, cena zakupu dokonanego w aplikacji mobilnej AliExpress, będzie identyczna na komputerze. Dokonany zakup został już potwierdzony i wymaga zapłaty. Cena nie zmieni się (chyba, że sprzedawca nam ją zmieni, ale nie ma to związku ze sposobem zakupu) i na komputerze będzie niezmienna. Nie działa to w drugą stronę. Gdy produkt kupimy na komputerze, cena w aplikacji mobilnej, do zapłaty będzie taka sama jak w wersji przeglądarkowej. Nie zostanie obniżona.

Czas na zapłatę:

AliExpress czeka na wpłatę pieniędzy za zakup do 19 dni, następnie gdy nie zapłacimy, zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Często jednak w przypadku zakupów z różnych eventów, czas na wpłatę wynosi maksymalnie 24h, więc warto to sprawdzić zaraz po zakupie w szczegółach zamówienia:

Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress

Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ? Zobaczcie nasz wideoporadnik, który w szybki jasny sposób pokaże jak tego dokonać:

 

Reklama:

2 KOMENTARZE

  1. Cześć czy ktoś mógłby mi pomóc, po aktualizacji alkikacji aliekspress mimo zalogowania na swoje konto zniknęły historia zamówień koszyk, zamówienia do wysłania…. Nie mam nic jak odzyskać. Jak potwierdzić odbiór zamówienia, jak śledzić przesyłki?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.