Jak kupować taniej na AliExpress? Nawet do 18% taniej! Tanie zakupy z Chin.

Tanie zakupy z AliExpress, GearBest i Banggood. To chyba najlepsza oferta typu cashback dla AliExpress. Bezproblemowa obsługa i duże zwroty. To cechuje ten prosty program. W tym poradniku dowiesz się jak kupować taniej na AliExpress oraz jak wypłacać zaoszczędzone pieniądze.

Aby ułatwić czytanie tego poradnika, oto krótki spis treści:
1. Jak kupować taniej na AliExpress? Co to jest cashback?
2. Jak założyć konto w programie EPN Cashback?
3. Jak kupować taniej na AliExpress? Co zrobić by otrzymać cashback?
4. Jak sprawdzić ile zwrotu otrzymaliśmy?
5. Jak wypłacać zaoszczędzone pieniądze?

Jak kupować taniej na AliExpress? Co to jest cashback?

Kupowanie na AliExpress mimo iż uważane za tanie, może być jeszcze tańsze. Jak to możliwe? Dzięki programom typu Cashback. Wiele z nich oferuje zwrot kosztów naszych zakupów, rzędy kilku procent. EPN Cashback to program, który oferuje minimum 8% aż do 18% zwrotu za nasze zakupy! To aktualnie najwyższa stawka.

Na czym to polega? Zakładamy konto w systemie cashback, logujemy się, dokonujemy wchodzimy na AliExpress z przekierowania programu lub przy pomocy specjalnej wtyczki, która automatycznie wykrywa nasze zakupy i nalicza nam zwroty.

Nie trzeba „kombinować” jak w przypadku innych programów, wszystko działa bardzo sprawnie, wystarczą dwa kliknięcia by rozpocząć zakupy i otrzymywać zniżkę!

Jak założyć konto w programie EPN Cashback?

Aby założyć konto w programie EPN Cashback kliknij w poniższy banner, który przeniesie cię do strony z programem:

Jak kupować taniej na AliExpress? EPN Cashback. Tanie kupowanie z Chin.Lub kliknij tutaj i przejdź do strony z programem.

Widzimy teraz stronę główną z informacjami o kwotach zwrotów jakie oferuje serwis. Wybierzmy przycisk register aby przejść do rejestracji:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackZobaczymy teraz bardzo prosty formularz rejestracyjny, który należy wypełnić podając prawdziwe dane. Na adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny, który musimy potwierdzić.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashback

Po wciśnięciu Sign Up musimy poczekać na maila z serwisu z linkiem aktywacyjnym. Bez potwierdzenia naszej rejestracji nie będziemy mogli zalogować się do serwisu.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackGdy wciśniemy w link potwierdzający naszą rejestrację, konto zostanie aktywowane i będziemy mogli się zalogować. Po zalogowaniu się do EPN Cashback zobaczymy okno powitalne wraz z instrukcją jak działa serwis.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashback

Ok, prawda że proste? Założyliśmy konto w programie EPN Cashback i od teraz możemy zacząć kupować ze zniżką do 18% w przypadku AliExpress. Zaczynajmy!

Jak kupować taniej na AliExpress? Co zrobić by otrzymać cashback?

Jak już wspomniałem na samej górze, cashback to „system” który płaci nam za nasze zakupy, ale tylko wtedy gdy robimy je poprzez przejście ze strony programu na AliExpress.

Sama rejestracja w programie nic nie da, bo niestety program nie wie kiedy robisz zakupy i co kupujesz. Aby rozpocząć zakupy i otrzymywać zwrot możemy zrobić to na dwa sposoby:
1. Przejść przez stronę programu na stronę główną AliExpress
2. Wybrać wcześniej produkt i wygenerować link bezpośredni do tego produktu

Sposób 1:

Logujemy się do EPN Cashback i najeżdżamy kursorem na ikonkę AliExpress, aż pojawi się napis More. Oczywiście, jeżeli chcemy z innych sklepów (Gearbest, Banggood itp.) również możemy dokonywać zakupów w ten sam sposób.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackOtworzy nam się nowa strona z opisem programu:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackWciskamy Go to the store i zostajemy przeniesieni na stronę główną AliExpress. Teraz możemy bez problemu robić zakupy, przeglądać produkty i buszować po Ali. Pamiętajmy jednak, że wyłączenie strony AliExpress spowoduje, że cashback nie zostanie naliczony. Aby ponownie móc otrzymywać zwrot za zakupy, musimy zalogować się jeszcze raz do EPN Cashback i powtórzyć powyższy krok!

Sposób 2:

Załóżmy, że znaleźliśmy gdzieś na grupie jakiś link do produktu i chcemy go kupić, ale znalezienie go ponownie przez stronę główną AliExpress będzie graniczyło z cudem. Co w tym przypadku można zrobić? Kupić produkt bezpośrednio przez generator linków EPN Cashback. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się do programu i wkleić znaleziony przez nas link w to pole:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackGdy wkleimy link, wciskamy przycisk Buy with a cashback. Zostaniemy teraz przeniesieni na stronę, która sprawdzi czy link jest poprawny i czy otrzymamy za niego zwrot:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackJeżeli widzimy, że otrzymamy zwrot to nie pozostaje nam nic innego jak wcisnąć To continue i przejść na stronę produktu oraz kupić go 🙂

Jak sprawdzić ile zwrotu otrzymaliśmy?

Ok, kupujemy, kupujemy. No ale ile w końcu na tym zaoszczędziliśmy? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy w zakładce Statistics.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackWidzimy w niej datę, numer konkretnego zamówienia, cenę oraz nasz cashback. Przedstawiony tutaj cashback może mieć różne statusy.

Ready for withdrawal – gotowy do wypłaty. Są to środki, które zostaną zatwierdzone po potwierdzeniu otrzymania zamówienia na AliExpress lub w innym sklepie i będzie można je wypłacić.
On Hold – oczekujące – środki które zostały przyznane po zakupie, ale zamówienie ciągle czeka na potwierdzenie odbioru.
Cancelled – anulowane – środki, które zostały anulowane gdy np. anulujemy nasz zakup.

Jak wypłacać zaoszczędzone pieniądze?

Nasze zaoszczędzone środki po pewnym czasie wypadałoby wypłacić z serwisu. Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób, ale tylko dla posiadaczy kart MasterCard lub VISA. Serwis nie oferuje wypłat na konto w banku.

Aby wypłacić środki należy przejść do zakładki Payments. Początkowo zobaczymy taki oto ekran:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackW tym miejscu na samym początku przygody z EPN Cashback będziemy musieli dodać „portfel”, na który przelane zostaną środki. Wybór jest ogromny, ale w większości są to serwisy bankowości internetowej typu PayPal, przeznaczone dla rosyjskich użytkowników. Dla Polaków w zupełności wystarczy karta płatnicza (debetowa).

Wybierz poniżej sposób wypłaty środków.
1. Wypłata na kartę VISA/MasterCard (min $100, brak prowizji wypłaty)
2. Wypłata na portfel ePayments (brak minimalnej kwoty i brak prowizji wypłaty)

1. Wypłata EPN Cashback na kartę VISA/MasterCard.

Aby to zrobić z listy wybierzmy VISA (USD) lub MasterCard (USD):

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackPo wybraniu karty będziemy musieli podać jej numer oraz datę ważności. Jeżeli nie wiesz gdzie takie informacje znaleźć, zajrzyj do poradnika o metodach płatności na AliExpress. Punkt o płatnościach kartą wszystko ci wyjaśni 🙂

Numer karty podajemy standardowo, a ważność karty w formacie MMRR (M – miesiąc R – rok). Dla kwietnia 2025 będzie to 0425.

Czy to jest bezpieczne? Czy Chińczycy mnie okradną? A może Rosjanie? Mama mówiła, żeby nie podawać nigdzie numeru karty! – nikt nikogo nie okradnie, to w pełni bezpieczne!

Po wpisaniu danych wciskamy przycisk Add:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackPo dodaniu karty wyświetli nam się informacja, że na nasz mail przyjdzie potwierdzenie dodania karty. W przypadku kart minimalna suma do wypłaty to $100, ale nie ma przy tym żadnej prowizji. Musimy jednak pamiętać, że jeżeli nie mamy konta walutowego, nasz bank przeliczy naszą wypłatę po kursie kupna.

Jeżeli chcemy wypłacać bez żadnej prowizji i bez minimalnej kwoty to przejdź do następnego punktu.

Jeżeli dodawanie karty płatniczej przebiegło pomyślnie, powinniśmy widzieć ją potwierdzoną w zakładce Payments, dokładnie tak jak na poniższym screenie:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashback

2. Wypłata do portfela ePayments

Wypłata środków na portfel ePayments wymaga założenia bezpłatnego konta w serwisie epayments, ale dzięki temu wypłaty z EPN Cashback będą bez minimalnej kwoty oraz bez prowizji za wypłatę do portfela.

ePayments to portfel płatności elektronicznych, coś jak wirtualny bank. Jeżeli znasz PayPal to ePayments jest czymś takim.

Przejdźmy na stronę główną i załóżmy konto:

jak kupować taniej z aliexpress epn cashback co to jest zwrotZobaczymy teraz pole, w którym zaznaczamy Personal Account oraz by e-mail. W polu login, podajemy nasz adres mailowy i wciskamy REGISTRATION ->

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackpo podaniu naszego adresu mailowego, otrzymamy wiadomość z kodem weryfikacyjnym, który musimy podać na następnej stronie:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackPowyższy kod wpisujemy w pole Confirmation Code. Ponadto wpisujemy hasło do serwisu, powtarzamy to hasło i ustalamy jak długo ma być ono ważne (po jakim czasie będziemy musieli ze względów bezpieczeństwa zmienić hasło na nowe).

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackPo wypełnieniu danych jak powyżej, wciskamy przycisk CONFIRM ->

Po rejestracji otrzymamy mail z potwierdzeniem założenia konta w systemie ePayments. Teraz możemy się zalogować i musimy przejść krótką personalizację naszego portfela by otrzymać jego numer, który potem podamy w EPN Cashback.

Czy to jest bezpieczne? Czy nie ukradną mojej tożsamości? Czy nikt nie weźmie na mnie kredytu? Nie… Wszystko jest bezpieczne.

Pierwszym krokiem weryfikacji jest podanie daty urodzenia i naszego numeru telefonu. Na ten numer przyjdzie sms z kodem weryfikacyjnym. Poza tym, żadnych innych SMSów nie będziemy otrzymywali, chyba że będą się one wiązały z naszą aktywnością na ePayments.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackGdy otrzymamy sms i wypełnimy wszystkie pola, wciskamy przycisk SAVE ->

Teraz musimy stworzyć sobie nasz numer pin do potwierdzania płatności. Proponuję by były to początkowe cyfry naszego peselu lub numeru telefonu. Coś co łatwo zapamiętamy.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackPo podaniu numeru wciskamy SAVE ->

Otrzymujemy teraz potwierdzenie weryfikacji, a konto zostanie sprawdzone i zweryfikowane w ciągu kilku h. Przeważnie nie trwa to dłużej niż 24h.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackGdy nasze konto zostanie zweryfikowane, pozostanie tylko potwierdzenie naszej tożsamości, które będą wymagały podania imienia i nazwiska, adresu (takiego samego jak w dowodzie tożsamości typu dowód osobisty, prawo jazdy) i przesłania skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość (można zakryć drażliwe dane typu numer i seria dowodu osobistego itp.). Ważne by był widoczny nasz adres, data urodzenia i nasze imię oraz nazwisko. Przypominam – TAK, jest to całkowicie bezpieczne!

Poszczególne punkty weryfikacji będą dostępne po rozwinięciu swojego maila lub imienia i nazwiska z prawej górnej strony.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashback

Lub w Settings – Verification:

jak kupować taniej na aliexpress epn cashback

Gdy nasze dane zostaną w pełni zweryfikowane, mamy pełny dostęp do serwisu. Od teraz możemy robić wypłaty, wpłaty, przelewy, płacić za zakupy itp. przy pomocy ePayments.

W weryfikacji naszego konta może pomóc też ten film:

Numer naszego portfela, który będziemy podawać przy wypłatach z EPN Cashback znajduje się tutaj (możemy także podać nasz login czyli mail w epayments lub użytego numeru telefonu):

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackDodajmy teraz ten portfel do EPN Cashback. Sposób jak to zrobić jest identyczny jak w przypadku karty płatniczej, ale wybieramy z listy ePayments i podajemy numer naszego portfela.

jak kupować taniej na aliexpress epn cashbackWciskamy Add i nasz numer zostaje zapisany, od teraz możemy wypłacać na niego pieniądze.

Uff… udało się! Teraz by wypłacić nasze środki musimy przejść do zakładki Order a payout. Gdy tylko środki gotowe do przelania zostaną uzbierane, będziemy mogli je wypłacić.

Jak wypłacać pieniądze z ePayments.com? Zobacz instrukcję na forum.

To wszystko! Prawda, że proste?

Jeżeli macie pytania lub problemy, zapraszamy do dyskusji na naszym forum dyskusyjnym w specjalnym temacie odnośnie EPN Cashback!

WordPress › Błąd

W witrynie wystąpił błąd krytyczny.

Dowiedz się więcej o debugowaniu WordPressa.