Reklama:

Revolut – Co to jest? Jak założyć konto?

Revolut – bankowość elektroniczna prosto z telefonu. Wiele walut w jednym miejscu. Korzystne przewalutowania, bezpieczeństwo i prostota używania. Zdecydowanie warto!

Revolut – co to takiego?

Revolut jak już sama nazwa może sugerować to rewolucyjna bankowość elektroniczna. Dlaczego rewolucyjna? Ponieważ jest niezwykle prosta, bezpieczna i darmowa! Revolut jest w pełni legalną instytucją finansową – bankiem, która uzyskała akredytacje do wydawania i obsługiwania kart płatniczych oraz bankowości elektronicznej. Sprawia to, że mamy do czynienia z w pełni legalnym podmiotem prawnym.

Zalety korzystania z Revolut:

 • Otrzymujemy fizyczną kartę płatniczą, którą możemy płacić w sklepach lub wypłacać za jej pomocą pieniądze z bankomatu,
 • Płacąc za zakupy na AliExpress kartą Revolut, otrzymujemy zwrot środków do 6%!
 • Mamy możliwość stworzenia wirtualnych, tymczasowych kart płatniczych np. do jednorazowych płatności w internecie!
 • Możemy odbierać przelewy z całego świata oraz przesyłać pieniądze do różnych banków na całym świecie (za darmo odbieramy, niska opłata za wysyłanie),
 • W ciągu kilku sekund wymieniamy waluty na koncie po bardzo korzystnym kursie,
 • Darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie (do pewnej kwoty w miesiącu, później bardzo niskie opłaty),
 • Płatności jedną i tą samą kartą w różnych walutach na całym świecie (niskie koszty przewalutowania),
 • Mamy możliwość ustawienia płatności cyklicznych dla np. opłat za rachunki,
 • Możemy ustawić limity by nie przekroczyć darmowych funkcji konta,
 • Obsługa i handel kryptowalutami, akcjami giełdowymi, towarami (w dużym skrócie, nie jesteśmy właścicielami)
 • Możemy wykupić tanie ubezpieczenie,
 • Prosty dostęp do konta z aplikacji mobilnej Android lub IOS
 • Zwroty za płatności w obcej walucie otrzymujemy również w tej walucie. Nie tracimy na przewalutowaniu!
 • i wiele więcej 😉

Prawda, że posiadanie konta w Revolut jest bardzo opłacalne? Mimo to zastanawiasz się dlaczego tak mało osób z niego korzysta? Bo nie wiesz, że użytkowników Revolut jest ponad 7 milionów!

Konto w Revolut – cennik opłat

Założenie konta w Revolut jest DARMOWE! Musisz je jedynie zasilić kwotą 50zł w celach weryfikacji, ale tę kwotę możesz wykorzystać na zakupy. Prowadzenie konta miesięcznie kosztuje absolutnie NIC! Kartę debetową można okresowo zamówić za darmo lub za pomocą naszego linka, który znajduje się nieco niżej. Co więcej rejestrując się z naszego polecenia otrzymacie 25PLN dodatkowo na dowolne zakupy lub wypłatę.

Co do wypłat – miesięcznie z bankomatu w kraju możecie wyciągnąć za darmo do 800PLN. Kwota ta może być zwiększona do 3000PLN, ale wymaga zmiany planu / taryfy na płatną. Wypłaty można dokonywać z dowolnego bankomatu w całej Polsce! Mimo wszystko by nie płacić dodatkowych opłat, które narzucają pośrednicy bankomatów, polecam wypłacać pieniądze z bankomatów PKO lub Pekao. Wypłacamy tyle ile wskażemy w bankomacie, nie płacimy żadnej prowizji.

Kurs wymiany walut w Revolut jest obliczany na podstawie międzybankowego kursu, bez dodatkowych prowizji bankowych. Szczegółowy opis znajduje się tutaj:

https://www.revolut.com/pl-PL/help/zaczynamy/wymiana-walut/jaki-kurs-wymiany-walut-bedzie-obowiazywal-dla-mnie

Jak założyć konto w Revolut, otrzymać darmową kartę i 25PLN?

Pierwszym krokiem jest wejście w [ ten link ]. Oczywiście możecie założyć konto przez stronę główną Revolut, ale wówczas nie obejmuje Was promocja otrzymania darmowej karty i zasilenia kwotą 25PLN.

Po kliknięciu w powyższy link i przejściu na nową stronę podajemy numer telefonu, na który zostanie wysłany link z aplikacją do pobrania i zainstalowania. Gdy to zrobimy włączmy ją i przejdźmy do założenia konta.

 1. Na początku podajemy numer telefonu, na który przyjdzie SMS z kodem weryfikacyjnym.
 2. Teraz podajemy nasz adres domowy. Z racji, że REVOLUT jest instytucją bankową musimy podać prawdziwe dane. Na wszystkich bankach wymusza to zasada KYC – więcej informacji na ten temat tutaj.
 3. W kolejnym kroku podajemy imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
 4. Podajemy adres e-mail oraz informację w jakim głównym celu chcemy otworzyć konto. Ta informacja nie ma wpływu na nas i nasze konto, jest to jedynie pytanie do statystyki Revolut.
 5. Czas na zabezpieczenie konta kodem PIN – wymyślamy własny, unikatowy kod. Dodatkowo możemy włączyć zabezpieczenie konta odciskiem palca.revolut poradnik jak założyć konto akcje kupowanie aliexpress cashback wymiana karta 2021
 6. By konto było w pełni aktywowane, musimy wpłacić 50zł z istniejącego już konta bankowego celem weryfikacji naszych danych osobowych. Wpłacone 50zł będziemy mogli bezpłatnie odesłać na nasze konto, wypłacić w bankomacie lub wykorzystać na zakupy. Możemy też pominąć ten krok i dokończyć weryfikację później.revolut poradnik jak założyć konto akcje kupowanie aliexpress cashback wymiana karta 2021
 7. Ostatnim elementem jest weryfikacja tożsamości, która polega na zrobieniu sobie selfie oraz pokazanie dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość. Ten krok również możemy pominąć w tym momencie.revolut poradnik jak założyć konto akcje kupowanie aliexpress cashback wymiana karta 2021
 8. Ostatnim krokiem jest wybranie co chcemy zrobić. Może zamówić już kartę płatniczą, albo przelać pieniądze? Większość rzeczy będzie zablokowana ze względu na weryfikację. Ten ekran również możemy pominąć. Wówczas przejdziemy do widoku głównego naszego konta.

To wszystko! Konto jest już gotowe 🙂 W sekcji Karty można zamówić sobie fizyczną kartę płatniczą oraz stworzyć jedną wirtualną, której dane zmienią się gdy tylko ją usuniemy. Jest to świetna metoda na płatności w sklepach internetowych co do których nie jesteśmy pewnie. By nie martwić się o „wyczyszczenie” naszego konta głównego, możemy dokonać płatności kartą wirtualną, po czym ją usunąć.

 

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!