Reklama:

Excelvan okulary VR

CENA: $0.05 (zakup na promocji JD.COM)
ALIEXPRESS: http://buy.alilove.pl/o0ylndqoz/
GEARBEST: http://www.gearbest.com/home-gadgets/pp_169233.html?vip=75058
BANGGOOD:   http://www.banggood.com/RITECH-II-Head-Mount-3D-Version-Virtual-Reality-Glasses-Google-Movies-Games-for-3_5-to-6-Inch-Smartphone-p-1019120.html?p=OS10172986467201511Q
DOSTAWA: 15 dni

Excelvan okulary VR (Virtual Reality). To dziwne urządzenie, o dziwnej nazwie i wyglądzie jak cegła jest bardzo dobrym produktem! Mimo iż jest to cebula ze strony jd.com, można go również zakupić na aliexpress.

Okulary 3D-G1 przewyższają jakością google cardboard. Pod względem wygody, soczewek i wykonania. Wprawdzie czuć, że jest to tani plastik, a każde otwarcie i zamknięcie powoduje we mnie mikrozawał, czy nie urwę zaczepów, mimo to późniejsza przygoda z VR w tych okularach jest miodem na me serce.

Dużym plusem jest tutaj możliwość używania ich wraz ze zwykłymi okularami korekcyjnymi.

Paski mocno trzymają okulary na głowie, gumy są wygodne, a skóropodobny element ściągający na tyle głowy nie powoduje dyskomfortu.

Soczewki są w prostokątnym kształcie i wysokiej jakości. Obraz się nie rozmywa, w razie problemów można sobie dostosować focus regulacjami na okularach. Zakres wprawdzie nie jest duży, ale wystarczający. Kształt prostokątny powoduje, że możliwość oglądania obrazu jest dostosowana do różnych szerokości rozstawu oczu. Soczewki stabilnie zamontowane są w obudowie i nie poruszają się, podczas ruchu głową.

Niestety mimo prób z różnymi aplikacjami, mamy ciągle brak pełnej sceny, czy też panoramy, a obraz 4:3. Trochę psuje to efekt przestrzeni, ale wciąż jest dobrze. Uruchamianie widoku w 180* powoduje powstanie przyjemnej głębi, która potęguje efekt wirtualnej rzeczywistości.

W zestawie jest również przycisk magnetyczny, który na początku gdzieś się zapodział w kartonie. Poza tym instrukcja w Języku angielskim.

Fajnym rozwiązaniem są również otwory na kable z obu stron. Zależnie gdzie znajduje się gniazdo USB lub audio w telefonie, tak bezproblemowo możemy się podłączyć. Owe kable nie będą wpływały na stabilność telefonu w okularach. Jeżeli dociśniemy smartfona do przyssawek, będzie się on mocno trzymał.

To w sumie najważniejsze rzeczy, cała reszta tj. odpakowywanie i wideorecenzja dostępna na filmiku poniżej.

Tak prezentują się okulary:

Excelvan okulary VR | Aliexpress Gearbest banggood polska pl alilove telchinaExcelvan okulary VR | Aliexpress Gearbest banggood polska pl alilove telchina

Reklama: