Reklama:

Bezprzewodowy Gamepad P3 – Kopia T3

Bezprzewodowy gamepad P3 jest to kopia pada T3. Czyli historia jak z lenovo. Podrabiamy chiński produkt. Oryginalny T3 jest mocno stylizowany na pada z PlayStation, a P3 kopiuje T3 z drobnymi detalami.

Produkt dotarł do mnie bez pudełka, jedynie owinięty folią ochronną w zwykłej kopercie. Bez instrukcji, co znacznie wydłużyło napisanie tej recenzji, gdyż trzeba się nieźle nakombinować by zrozumieć działanie pada, a i tak do końca go nie rozgryzłem.

Specyfikacja wygląda tak:

Wireless Controller Utilizes Bluetooth Technology for Wireless Game Play
Unique style, Double Shock & 6-AXIS function & supports force feedback games.

Bezprzewodowy kontroler jest, ale nigdzie nie wykrywany. Oneplus One, Galaxy S4, S3 i komputer. Nic nie widzi pada. Być może trzeba jakoś specjalnie go uruchomić, jakąś kombinacją przycisków, ale nie wiem jak.  Jedynie bez problemu działa po kablu, ale nawet i tam trzeba skonfigurować przyciski bo domyślnie są jakoś beznadziejnie ustawione.

Pada uruchamia się wciskając przycisk P3, a zmienia się tryby łącząc ten przycisk z innym, ale do końca nie wiem jak. Gdy był on podłączony po kablu, nie do końca działały przyciski, wcisnąłem P3+SELECT i się uruchomił prawidłowo.

Podczas gry (testy na filmie poniżej, pod koniec), gdy już ustawiłem przyciski, niestety nie zaznałem wibracji. Być może to kolejna funkcja którą trzeba włączyć kombinacją przycisków, ale mimo to nie było ich automatycznie.

Poza tym, pad działa bez problemu. Na połączeniu z kablem sterowniki same się pobierają i wgrywają, później przycisk P3 cały czas mruga. Według mnie, gdy pad jest podłączony światełko powinno świecić się ciągle.

W dłoni również trzyma się dobrze i wygodnie. Przyciski bez problemu można sięgać. Zakładam, że jest to ta sama budowa co pad od PS3.

W zestawie brak kabla mini USB i instrukcji. Niestety.

 

 

Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3 Bezprzewodowy Gamepad - P3 - Kopia T3

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!