Reklama:

BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED

CENA: $5
LINK: [ KLIK ]
INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 11 dni

 

Kabelek USB 1m o właściwości FastCharge i FastTransfer. Z ładowarką Tronsmart, telefon faktycznie ładuje się szybciej, więc można zaufać sprzedawcy. Podłączając zarówno do ładowarki jak i do komputera, końcówka zaczyna świecić na dwa kolory:

Niebieski urządzenie podłączone

Czerwony – przesył danych

Według opisu kolor czerwony miał pojawiać się gdy urządzenie się ładuje, ale przecież podłączając telefon pod USB, ładuje się on cały czas więc tym samym kabel powinien świecić na czerwono, a tak nie robi. Jeżeli zaś zaczynany kopiowanie dane, wówczas faktycznie zaczyna on mrugać na czerwono.

Sprzedawca oferował ten kabel w dwóch wariantach, zwykłe micro USB oraz z natychmiastową przejściówką do TypeC. Teraz widzę, że w swoim sklepie ten kabel oferuje jedynie z przejściówką, przez co jest trochę droższa.

Na zdjęciach nie widnieje żadne logo, ale w rzeczywistości dociera do nas kabel z logo BOKESI. Bez pudełka, w zwykłym worku strunowym, zawinięty i spleciony białą gumką.

BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl BOKESI Kabel Micro USB 1m 2.4A Fast Charging z diodą LED | www.alilove.pl

Reklama: