Reklama:

Alipay na Aliexpress jak usunąć kartę lub dodać

W tym poradniku dowiesz się co to jest Alipay, jak płacić przy jego pomocy, jak usunąć kartę z Alipay na Aliexpress lub też jak ją dodać. Zapraszamy do lektury:

U dołu tego poradnika znajdują się dwa wideo poradniki, przejdź tam teraz jeżeli wygodniej jest Ci oglądać i słuchać, niż czytać 😉

[ PRZEJDŹ DO WIDEO PORADNIKA ]

Co to jest AliPay?

Alipay to system płatności, zbliżony do swoim działaniem do PayPala. Jest on własnością AlibabaGroup, tej samej do której należy AliExpress. Współpracuje ono z wieloma instytucjami finansowymi, w tym Visa i Mastercard. Dzięki temu, płatności na AliExpress obsługiwane są w systemie escrow, czyli wpłcone pieniądze zwracane są do sprzedawcy, gdy kupujący potwierdzi swój zakup. Ten system działał na AliExpress od dawna, ale od niedawna tak oficjalnie zaczęto promować system AliPay.

Dzięki niemu mamy możliwość zwiększenia bezpieczeństwa naszych płatności kartą płatniczą, możliwość szybkiej płatności bez ciągłego wpisywania danych karty, zarządzanie płatnością i wgląd w historię płatności. Te udogodnienia są oczywiście bezpłatne.

 

Alipay na Aliexpress jak usunąć kartę lub dodać

Te pytania zostały bardzo jasno przedstawione w wideoporadniku. W części pierwszej dowiecie się po krótce co to jest AliPay i jakie korzyści płyną z płacenia tą metodą, jak połączyć naszą kartę płatniczą (karta debetowa lub kredytowa) z AliPay na AliExpress oraz jak dokonywać szybkiej płatności z połączoną już kartą z kontem AliPay.

Część druga jako odrębny materiał, gdyż bardzo wiele osób poszukuje informacji na ten temat, a mianowicie chodzi w niej o sposób usunięcia naszej karty płatniczej z konta Alipay na AliExpress.

WIDEO PORADNIKI:

Cz. 1:

Cz. 2:

Reklama:

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny temat i pokazane lecz próbowałem zmienić numer karty bo zgubiła mi się ta zapisana i teraz mam problem z zakupami ma Ali ,linku nie widzę nie wiem może nie umiesz szukac jak by była możliwa pomoc bardzo proszę :)pozdr,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!