Reklama:

Jak założyć konto na AliExpress? Aktualny poradnik – instrukcja.

Prezentujemy Wam najbardziej aktualne wydanie poradnika odnośnie zakładania konta na AliExpress. W sieci jest pełno poradników, ale są one w większości nieaktualne. Tutaj zobaczysz jak w kilku krokach stworzyć swoje konto w serwisie AliExpress. Instrukcja pisemna i wideoporadnik.

1. Jak założyć konto na AliExpress – co potrzebujemy?

Aby założyć konto na AliExpress potrzebujemy jedynie konto w dowolnej skrzynce mailowej. Może to być gmail, hotmail, wp lub onet. Bez większego znaczenia, aczkolwiek niektóre serwisy blokują maile od AliExpress i oznaczają je jako SPAM.

Nasz adres mailowy powinien być również aktualny, aktywny i najlepiej używany. Posłuży on nam za login i przy jego pomocy będziemy logowali się do serwisu, ale też na ten adres będziemy otrzymywać większość wiadomości od AliExpress. Najczęściej to przypomnienia o kończącym się czasie ochrony, że otrzymaliśmy wiadomość od sprzedawcy, że produkt został wysłany, że zamówienie zostało anulowane, wyniki sporów i ich eskalacji itd.

2. Zakładamy konto na AliExpress

Zakładanie konta na AliExpress zaczynamy od przejścia na stronę główną serwisu. Wpisujemy w przeglądarce adres: www.aliexpress.com

Na stronie głównej wciskamy przycisk z prawej górnej strony ” Join „ lub pomarańczowy przycisk ” Join Free „.

Jak założyć konto na AliExpress - Poradnik tutorial instrukcja jak zrobić jak stworzyć aliexpress po polsku cokupilemwchinach chińskie cuda xiaomi telchina dron podatek cło doradca jarek aliholik everythingaliex alilove

Zostaniemy w tym momencie przeniesieni do krótkiego formularza, w którym wystarczy uzupełnić kilka pól i to wszystko! W tym miejscu będziemy musieli wypełnić następujące pola:

  • Email address – nasz adres mailowy, cały adres będzie służył również jako login w serwisie
  • Name – Podajemy nasze imię (First name) i nazwisko (Last name). Bez obaw, można podać fałszywe dane, aczkolwiek warto pamiętać aby później je zmienić na prawdziwe podczas kupowania, ponieważ paczka może nie dotrzeć. Dane te zmienia się w ustawieniach adresów do wysyłek.
  • Create password – wpisujemy dowolnie wybrane przez nas hasło. Musi się ono składać z 6 do 20 liter (małe lub wielkie, bez polskich znaków) lub cyfr.
  • Confirm your password – ponownie wpisujemy to samo hasło. Hasła muszą się zgadzać.
  • Enter the code below – to element bezpieczeństwa ze strony serwisu, przed automatami zakładającymi masowo konta. Musimy przepisać kod, który wyświetlony jest poniżej. Jeżeli kod się nie załadował lub nie możecie go rozczytać, wciśnijcie „Refresh the code”

 

Jak założyć konto na AliExpress - Poradnik tutorial instrukcja jak zrobić jak stworzyć aliexpress po polsku cokupilemwchinach chińskie cuda xiaomi telchina dron podatek cło doradca jarek aliholik everythingaliex alilove aktualny poradnik nowa instrukcja polska pl cebuladeals

Jeżeli wszystko wypełnimy poprawnie, obok każdego pola pojawi się zielone kółko, to teraz sprawdzamy czy mamy zaznaczone pole „I agree to the AliExpress.com Free Membership Agreement” co oznacza iż zapoznaliśmy się z zasadami założenia konta na AliExpress. Kolejno wciskamy Create Your Account.

Po chwili powinniśmy ujrzeć zieloną ramkę z informacją, że konto zostało pomyślnie założone:

Jak założyć konto na AliExpress - Poradnik tutorial instrukcja jak zrobić jak stworzyć aliexpress po polsku cokupilemwchinach chińskie cuda xiaomi telchina dron podatek cło doradca jarek aliholik everythingaliex alilove aktualny poradnik nowa instrukcja polska pl cebuladeals W tym momencie nasze konto zostało założone i możemy kupować na AliExpress! Być może na naszą skrzynkę maliową przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, aczkolwiek nikła jest na to szansa.

Do logowania się na AliExpress będziemy teraz używać naszego maila podanego podczas rejestracji oraz hasło, które wpisaliśmy.

 

3. Wideoporadnik jak założyć konto na AliExpress

 

Reklama:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!