Reklama:

Złoty wisiorek z serduszkami – jak Swarovski

CENA: $1,7
LINK: http://buy.alilove.pl/eztso7qy86dova282wu/
SKLEP: http://buy.alilove.pl/s25zj6o30hcoqoerhjn4/
DOSTAWA: 18 dni

Złoty wisiorek z serduszkami – jak Swarovski. Bez jakiegokolwiek logo, ale faktycznie wygląda bardzo „bogato”. Każdy z osobna pakowany w folijkę i ozdobną tekturkę, pokrytą lekkim meszkiem – futerkiem.

Złoto mieni się bardzo ładnie, serduszka błyszczą pokryte kamieniami. Może to właśnie o nie chodziło w tytule przedmiotu? O kamienie Swarovskiego? Jest to bardzo prawdopodobne.

Akurat mnie udało się kupić 3 wisiorki za niecałego dolara, ponieważ sprzedawca miał w swoim sklepie kupon na $3/$3.01, a same wisiorki były po $1,2, teraz nieznacznie drożej za sztukę, ale kuponu już nie widzę. Trzeba polować.

Na ręce prezentuje się bardzo ładnie i zgrabnie, zapina się go na zapięcie, które jest małe, ale bez problemu jedną ręką da radę to zrobić.

Jedno, większe serce, przeplatane jest drugim, mniejszym. Jeden wisiorek to tak naprawdę dwa cieńsze, które łączą się na zapięciu. Nie ma obaw o grubość nadgarstka. Dodatkowy łańcuszek umożliwi odpowiednią regulację nawet na najgrubszą, damską rękę.

Złoty wisiorek z serduszkami - jak Swarovski Złoty wisiorek z serduszkami - jak Swarovski Złoty wisiorek z serduszkami - jak Swarovski

Reklama:

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.