Reklama:
Cena: $0,05
Link: http://buy.alilove.pl/o1djtyisru93on/
Inni: http://buy.alilove.pl/o1djwyjm692pa
Dostawa: 9 dni

Największa niespodzianka jak dotąd. Nie dość, że #cebuladeals, to jeszcze doszła po 9 dniach! Tego typu wisiorków jest pełno, ale przeważnie są to albo same jabłuszka, no albo… wisiorki. Tym razem udało się dorwać, razem z kuponem pełen zestaw. Teraz drożej, ale myślę że i tak warto. Tym bardziej, że do wyboru są już różne kolory.

Zapewne najbardziej nurtującą Was kwestią będzie srebro. Z ciekawości udałem się do jubilera. Jeden popatrzył, pomacał, poważył. Stwierdził, że skoro są wybite dwie próby w dwóch miejscach to zalicza to do srebra. Drugi jubiler zapytał o cenę. Gdy usłyszał, że 5 centów, kazał wyjść i nie zawracać mu czasu. Trzeci powiedział, że jak zacznie testować, to zetrze i uszkodzi kawałek srebrnego elementu. Ciężko mu stwierdzić czy tak, czy nie.

Także weryfikacja nie pobiegła pomyślnie. Oczywiście jeżeli macie takie wisiorki i testowaliście je, podzielcie się tą informacją w komentarzach lub we wpisie na grupie / fanpage.

Wisiorek łańcuszek srebrny 925 z jabłuszkiem Wisiorek łańcuszek srebrny 925 z jabłuszkiem Wisiorek łańcuszek srebrny 925 z jabłuszkiem Wisiorek łańcuszek srebrny 925 z jabłuszkiem

Reklama: