Reklama:

Bransoletka pozłacana Michael Kors MK

CENA: $4,99
LINK: http://buy.alilove.pl/m8nwveo5avkjl7y/
 ALTERNATYWA: http://buy.alilove.pl/x4x21zni7zmpqy/
 DOSTAWA: 15 dni

Bransoletka pozłacana Michael Kors MK. W sumie, to tylko MK, bo nigdzie nie ma napisu Michael Kors. Ciężko stwierdzić, czy jest to podróbka, czy tylko przypadkowo, podobnie brzmiące i podobnie wyglądające logo MK.

To nie jest prawdziwe złoto, co powinno być oczywiste, ale podobno jest pozłacane. Cóż moim zdaniem jest to złota farba, ale bardzo starannie nałożona. Konstrukcja bransoletki jest solidna, a sama nawet trochę waży jak na swoje gabaryty. Nigdzie nie ma luzów, a zapięcie pracuje dosyć mocno, dzięki czemu nie ma obaw by sama się otworzyła. Zastosowano tutaj ciekawy sposób otwierania owej bransoletki. Mechanizm – zamek – widać, że znajduje się na dole, ale pełni on funkcję tylko zawiasu dzięki czemu cała bransoletka się rozkłada od góry. Działa to oporowo i wymaga użycia niewielkiej siły, ale za to pewnie trzyma się na ręce.

Tarcza wokół literek MK jest przyozdobiona cyrkoniami co dodaje dodatkowego efektu „bling bling” całej bransoletce. Szkoda tylko, że właśnie góra nie jest idealnie równa jak moneta, a pod kątem widać, że została trochę krzywo wybita. W dwóch miejscach da się zauważyć delikatną falistość, ale na pierwszy rzut oka nic takiego nie widać.

Bransoletka pozłacana Michael Kors MK Bransoletka pozłacana Michael Kors MK Bransoletka pozłacana Michael Kors MK Bransoletka pozłacana Michael Kors MK

Reklama: