Reklama:
Cena: $1,5
Link (droższy) http://buy.alilove.pl/o1dltjuictmgo9
Link (tańszy) http://alilove.pl/o1dlyb7utazx1dl2z
Inni: http://buy.alilove.pl/o1dm1q2tzgwj3
Dostawa: 15 dni

Skuszony kolejny raz liczbami 925 postanowiłem zakupić owe „srebro” z ciekawości. Czas dostawy raczej przeciętny, wyglądem przypomina mi bransoletki Stardust od Pandory. Podwójne serduszko już jak Swarovski. Ten naszyjnik to takie dwa w jednym.

Link z którego kupowałem (droższy) był kiedyś dużo tańszy. Być może cyklicznie ten sprzedawca robi promocje, ale też znaleźć można w niższej cenie (tańszy). Jedyny mankament to zapięcie. Chyba przyjaciele z rozpędu psiknęli srebrną farbą prosto na spinkę i teraz bardzo ciężko się otwiera. Trzeba było użyć kombinerek by to rozruszać, a wierzcie mi. Tak mały cypelek chwycić kombinerkami wymaga sporo cierpliwości.

Jubilerzy zgodni – dwóch na trzech zaprzeczyło, jeden się zawahał. Mimo wszystko wygląda fajnie, aczkolwiek według mnie ten wisiorek jest zbyt gruby do tak delikatnego serduszka. To również jest kwestia gustu, a ocenę „czy jest to ładny naszyjnik” pozostawiam Wam. Piszcie w komentarzu, co sądzicie.

Naszyjnik podwójne serce stardust swarovski pandora 925 | www.alilove.pl Naszyjnik podwójne serce stardust swarovski pandora 925 | www.alilove.pl Naszyjnik podwójne serce stardust swarovski pandora 925 | www.alilove.pl

Reklama:

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.