Reklama:

CENA: $2,40
LINK: http://www.aliexpress.com/item/Hot-White-Plastic-Hamburger-Meat-Maker-Mould-Grill-Burger-Press-Patty-Kitchen-Barbecue-Tools-Supplys/32435983750.html
CZAS DOSTAWY: 14 dni

Prasa do burgerów, jak sama nazwa wskazuje, służy do robienia burgerów. Jeżeli lubicie, podobnie jak ja, domowe hamburgery, ale najtrudniejszym elementem całego przygotowywania było lepienie idealnej grubości mięsa, to z pomocą przychodzi ta właśnie prasa. Od teraz nie trzeba się martwić, czy kotlet wyjdzie za gruby, za chudy, a może nie jest okrągły itp. Wystarczy włożyć mięso mielone, przycisnąć i wyjąć gotowy kotlet. Jest on stałej grubości i zawsze tej samej średnicy. Zakładam, że w Polsce, w sklepach typu Pepco również dostaniemy to urządzonko, ale osobiście nie spotkałem się z nim nigdzie. Jest dobrze wykonane, plastik jest gruby i błyszczący. Bez zadziorów i dobrze leży w dłoni, a wypustki na palce, dodatkowo poprawiają komfort pracy nad idealnym burgerem! Szkoda, że tego typu materiał nie został użyty do stworzenia obudowy w tych okularach VR, bo byłyby one znacznie trwalsze. Prasa powinna wytrzymać duży nacisk, nawet osoby uprawiającej sporty siłowe (oczywiście jeżeli ktoś się uprze, to może zniszczyć ją z łatwością).

Na tym można by skończyć recenzję, bo cóż tu więcej opisywać, ale jest jedna rzecz, która mnie rozbawiła. Gdy wyciągamy tę prasę z koperty i dokładnie jej się przyglądamy, widzimy że jest to produkt przeznaczony do niemieckiego sklepu pokroju właśnie wyżej wymienionego Pepco. Ba, nawet cena w Niemczech do 1 Euro (tak jest napisane na opakowaniu). Jest podany również adres firmy w Dortmundzie. Jaki z tego wniosek? Taki, że kupujemy u chińskiego sprzedawcy, produkt niemiecki. Ciekawe czy pierwotny zleceniodawca tych pras wie, że można je kupić bezpośrednio od producenta. Swoją drogą chyba taniej wyszłoby nam kupić tę prasę w Niemczech, skoro tam kosztuje niecałe 5 żł, a z Aliexpress musimy zapłacić prawie 7 zł.

Przed pierwszym użyciem zalecam wyparzyć. Potwierdzam, że wrząca woda nie wpływa w szkodliwy sposób na produkt i nic nie powinno nam pęknąć lub się odkształcić.

 

Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl Prasa do burgerów | www.alilove.pl

Reklama: