Reklama:

Self Stirring Mug samomieszający się kubek dla leniwych

CENA: $7
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
GEARBEST: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 19 dni

Jeżeli jakiś link nie działa, daj znać w komentarzu!

Samomieszający się kubek jest… kubkiem, który sam się miesza. Idealny pomysł na prezent całkiem serio jak i jako zabawny gadżet. Dobry przyrząd dla osób leniwych, które wolą wymieszać swój napój dowolnym podłużnym przedmiotem znajdującym się pod ręką, niż iść do kuchni po łyżeczkę. Wystarczy jeden przycisk, dwie baterie AAA i nasz poziom lenistwa wkracza na wyższy poziom.

 

Kubek dociera do nas w ciekawym opakowaniu, które opisuje zawartość. Na pudełku znajduje się również instrukcja w 5 językach, ale niestety nie w J. polskim. Kartonowe pudełko wygląda jakby było przeznaczone dla sieci sklepów zajmujących się sprzedażą tego typu gadżetów (coś jak MangoTV), jest przyjemne i bez problemu można zapakować je wraz z kubkiem w torebkę prezentową lub owinąć takim papierem i komuś sprezentować. Sam kubek jest dodatkowo zawinięty w folijkę. Trzyma się on pewnie w kartonie i nie rusza się. Nie ma dodatkowej papierowej instrukcji czy choćby baterii w zestawie, należy je dokupić samemu.

Kubek po wyjęciu i odpakowaniu nie śmierdzi, wykonany jest z aluminium i plastiku. Zewnętrzna część to aluminium, w środku wkład jest plastikowy. Jest to (sądząc po dotyku) ten sam plastik, co w przypadku kubków z termosu. Rączka wraz z żółtym przyciskiem wykonana jest również z plastiku, ale już słabszej jakości, bardziej matowa i chropowata by nie ślizgała się podczas trzymania w dłoni. Spód kubka to najbardziej niedokładne miejsce. Zamknięcie miejsca na baterie, jak i sam „kontener” na baterie jest wykonany bez dbałości o szczegóły z najtańszego jakościowo plastiku – takie przynajmniej stwarza wrażenie. Sam napęd mieszający jest dość niepozorny. Bez ostrych noży czy łopatek, od zwykłe kółko z krzyżykiem w środku. Mimo to potrafi bardzo mocno zamieszać ciecz. Bez problemu spieniłby nawet gorące mleko. Nie mam pojęcia z jaką liczbą obrotów na minutę wykonywane jest mieszanie, ale sądząc po sile jest to zbliżona wartość do ręcznego spieniacza do mleka.

Po wyparzeniu kubka i zalaniu pierwszej kawy, smak był taki sam jak z kubka porcelanowego. Nie czuć żadnych innych smaków czy zapachów wydobywających się z niego. Jedynym mankamentem jest plastikowe zakończenie, z którego pijemy. Jest ono nie do końca wyszlifowane, przez co da się odczuć niewielkie zadziory. Z czasem powinno się to wyrobić, a jak nie, to i tak nie zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu. Nie rani to warg. Dodatkowym plusem tego kubka jest jego termoizolacja (niewielka, ale jest) podtrzymuje przez niewielki czas ciepło napoju, a dodatkowe zamknięcie sprawia, że cyrkulacja temperatury w kubku jest zmniejszona. Plastikowa nakładka zakończona jest silikonową uszczelką, która nie powoduje przeciekania zamkniętego kubka. No oczywiście, jeżeli zbyt mocno przechylimy kubek, to rozlanie będzie gwarantowane, ponieważ zamknięcie ma otwór na ustnik, które umożliwi nam dodatkowe picie przez zamknięty kubek.

Nawet, jeżeli silnik popsuje się po pewnym czasie, to kubek nadal będzie spełniał swoją funkcję. Będzie można z niego dalej śmiało pić. Za tę cenę jest to świetny prezent dla siebie lub kogoś innego.

 

Zapraszam do videorecenzji, unboxingu i testu kubka:

 

 

Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin Self Stirring Mug Samomieszający się kubek dla leniwych | www.alilove.pl aliexpress banggood allegro gearbest polska pl xiaomi telchina wykop prezent everythingaliex chińskiecuda itemyzchin

Reklama:

2 KOMENTARZE

  1. I have checked your website and i’ve found some duplicate content,
    that’s why you don’t rank high in google’s search results, but there is a tool that
    can help you to create 100% unique articles, search
    for; boorfe’s tips unlimited content

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.