Reklama:

Metalowa wyciskarka do soku z cytryny Homdox

Jeżeli link nie działa, daj znać w komentarzu.

Metalowa wyciskarka do soku z cytryny Homdox to proste urządzenie, które ułatwia dodawanie soku do potraw lub herbaty. Oczywiście wyciskać można też inne owoce cytrusowe.

Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej z logiem Homdox (zapewne kiedyś był to jakiś popularny brand, ale teraz już nie istnieje). Dociera ono do nas wraz z pudełkiem, na którym pokazane w głównym obrazku pokazane jest błędne użycie, ale w instrukcji na odwrocie już prawidłowe. Cały produkt jest dobrze wykonany i dobrze się spisuje. Rączki mimo siły się nie wyginają, tak jak dzieje się to w wyciskarce do czosnku z Pepco. Również wyciskarka nie śmierdziała po wyjęciu z opakowania. Jest za to dosyć ciężka, waży 160g.

Wbrew pozorom, aby wycisnąć sok z cytryny, należy ją umieścić w urządzeniu w odwrotny sposób niż każdy by chciał. Wypukłą część cytryny układamy do góry, a płaską umieszczamy tam gdzie są dziurki. Wówczas zaciskając wyciskarkę, wywija ona cytrynę na drugą stronę, przepuszczając jedynie sok. Pestki pozostają w środku wyciskarki.

Test użycia i pokaz jak prawidłowo wyciskać znajdziecie na filmiku tutaj:

 

Reklama: