Reklama:

Magiczne czyściki z AliExpress – Recenzja i Test

CENA: $1,37 / 2szt
LINK: [ KLIK ]
INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 15 dni

Magiczne czyściki z AliExpress – recenzja i test

 

Czyściki przeznaczone do usuwania uporczywego brudu z przedmiotów AGD nadaje się również do czyszczenia innych przedmiotów np. felgi samochodowe. Czyścik ten usuwa również rdzę. Swoją magię zawdzięcza materiałowi z którego jest wykonany, czyli włókna szklanego. Specyficzne ułożenie materiału, na dobrą sprawę możliwe jest też do wykonania samemu w domu, ale po co się męczyć, skoro można kupić gotowy produkt.

Cleanery są niewielkiego rozmiaru i mało ważą. Wydawać by się mogło, że nie starczą na długo, ale ja jednym czyścikiem wyczyściłem czajnik, spód patelni, kubek i porobiłem kilka testów na innych przedmiotach. Mimo to, czyścik nawet nie zużył się w 1/3. Wszystkie 4 czyściki które posiadam, zapewne wystarczą mi na kilka lat. Chyba, że charytatywnie odwiedzę jakąś restaurację przed kuchennymi rewolucjami Magdy Gessler. Wówczas szybko się zużyją 😉

Sposób użycia jest prosty. Wystarczy namoczyć czyścik i powierzchnie która będzie czyszczona, a następnie ścierać brud tak, jak byśmy chcieli wymazać gumką coś zapisanego ołówkiem. Na trudniejsze zabrudzenia jak np. przypalony dół patelni, skuteczniejsze były ruchy kuliste. Ważne jest aby powoli odrywać kolorową folię, ale niekoniecznie tę, która trzyma wszystkie „włoski” w zbitej formacji. Jeżeli tę folię usuniemy, czyścik swoją pracą będzie przypominał bardziej miotełkę, przez co nie będzie tak efektywny.

Czyszczenie samo w sobie nie powoduje rys, aczkolwiek zawsze należy podchodzić do tego z rezerwą, bo wszystko zależy od czyszczonego materiału. Zdecydowanie nie radziłbym testować tego na lakierze samochodowym.

Poniżej prezentuję efekty kilkominutowego czyszczenia patelni (dłużej mi się nie chciało, a efekt mógłby być lepszy), a na samym dole wideorecenzja.

Magiczne czyściki z AliExpress Recenzja i Test | Polska PL ALILOVE.PL Magiczne czyściki z AliExpress Recenzja i Test | Polska PL ALILOVE.PL

 

WIDEORECENZJA:

  1. Unboxing
  2. Przegląd
  3. Test na kubku emaliowanym
  4. Test na patelni

 

 

Reklama: