Reklama:

Yang Li, wraz ze sklepem 1:1 Quality, to kolejny sprzedawca po Sara Supermall oraz HHSport, który oferuje zakupy przy pomocy albumu oraz linków do płatności na AliExpress. Jak długo on się tam utrzyma? Nie wiadomo, ale kontakt z nim jest bardzo dobry i w przyszłości nie będzie problemu z zamówieniami.

 

Yang Li 1:1 Quality – sprzedawca obuwia sportowego

Jeżeli trafiliście na ten poradnik to zapewne znacie też procedurę zamawiania przez album i dokonywanie płatności przy pomocy „payment link”. W każdym razie po krótce omówimy to jeszcze raz. Po szczegółowy opis zapraszamy do poradnika o Sara SuperMall.

Yang oferuje kopie butów marek takich jak Nike, Adidas, Puma, Vans, Converse, Jordan, Salomon i Asics.

1. Kontakt

Z Yang Li możemy skontaktować się przez:

Skype: pengbo268
WhatsApp: +86 15260985363
Mail: pengbo26888@163.com

To praktycznie tyle.
WAŻNE! Nie zadajemy pytań o buty przez AliExpress! Kontaktujemy się tylko przez Skype/Mail w celu ustalenia ceny i dostępności butów.

2. Co sprzedaje? Lista albumów

Pełna lista z linkami do albumów dostępna jest w tym samym artykule na naszym forum. Całość jest bardzo długa i wprowadziłaby tutaj zamęt. Kliknij tutaj i przejdź do forum z linkami do albumów >>

3. Jak kupować?

a) Wybieramy interesujący nas produkt z albumu
b) Kontaktujemy się przez Skype lub mailowo w sprawie ceny produktu. Sprzedawca jest skory do negocjacji ceny, więc jeżeli uważacie, że jest za wysoka, śmiało piszcie o tym.
c) Przechodzimy do linku płatności. Musimy wybrać z listy produktów ten, który odpowiada cenie butów i go kupić.

Yang Li 11 Quality sprzedawca obuwia sportowego

>>> PAYMENT LINK <<<

d) Jeżeli znamy cenę i wynosi ona przykładowo $35, to kupujemy produkt który tyle kosztuje.

e) W odróżnieniu od Sary czy też HH, możemy natychmiastowo dokonać płatności. Jednak nie pozostawiamy w wiadomości do zamówienia, linku do albumu z produktem oraz nie piszemy co kupiliśmy. Po dokonaniu płatności napiszmy do sprzedawcy na Skype albo za pomocą innego środka komunikacji nasz numer zamówienia, podajmy rozmiar i link do albumu z produktem.

Reklama:

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.