Reklama:

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate

Na naszym blogu wielokrotnie pokazywaliśmy Wam, gdzie możecie kupić repliki swoich ulubionych marek. Tym razem przychodzimy ze świetnym sprzedawcą z DHgate, który ma asortyment wysokiej jakości w niskich cenach.

Sprzedawca nazywa się Zichen080514 i prowadzi sklep na DHgate już drugi rok. W swojej ofercie posiada rodzime marki jak SKMEI, Curren czy Jinnaier, a także wiele replik w niesamowicie niskich cenach.

Przeczytaj do końca, zanim coś kupisz lub napiszesz do sprzedawcy!

Jego sklep znajdziecie tutaj: Repliki z DHgate – Zichen080514

Sprzedawca ma feedback w 99% pozytywny – zatem, bez obaw!

Po lewej stronie mamy menu nawigacyjne, gdzie mamy wszystkie dostępne marki do wyboru:

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

Co jakiś czas sklep zostaje czyszczony, ale po kilku dniach wszystko wraca do normy i znowu można kupować. Po prostu sprzedawca ma takie procedury bezpieczeństwa.

W związku z tym, że są to aukcje ukryte – prosimy o niepisanie na DHgate słów jak 'brand’, 'replica’, 'logo’ i nazwy marek wymienionych wyżej. Również kategorycznie zabronione jest wrzucanie zdjęć do feedbacka z logiem. Pamiętaj, że jeśli transakcja nie przebiegła tak jakbyś chciał – ZAWSZE dochodź do porozumienia za pomocą WhatsAppa:

WhatsApp Zichen080514+8618320872695

 

Katalog z realnymi zdjęciami znajdziecie tutaj: https://goo.gl/2CTdFc

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

Pamiętajcie, że jeśli nie ma zegarka którego szukacie – zawsze możecie napisać do sprzedawcy na WhatsApp. Dodatkowo, w katalogu jest kilka nadprogramowych zegarków, których nie ma na aukcjach – więc szanse na zdobycie wymarzonego modelu są bardzo duże.

Osobiście – zamówiłam dwa zegarki od tego sprzedawcy, celem sprawdzenia jakości.
Wzięłam modele raczej z tych bardziej zwyczajnych – prosty czerwony zegarek Louis Vuitton oraz Tommy Hilfiger na srebrnej bransolecie.

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

Srebrny zegarek Tommy Hilfiger z czarną tarczą

Prócz małej niedoróbki przy łączeniu paska z kopertą – nie mam się naprawdę do czego przyczepić. Aktualnie sprzedawca nie ma ich w ofercie, ale pamiętam że było kilka opcji do wyboru: damski lub męski, złoty, rose gold i srebro z jasną lub ciemną tarczą. Ja wybrałam ten z ciemną tarczą, bo bardziej mi odpowiadał.

Zegarek kosztował $5.99, więc jednocześnie i za dużo – jak na zegarek z Chin, i mało – jak na zegarek logowany.

Zegarek jest logowany jedynie na tarczy. Również na tarczy ma malutkie cyrkonie umieszczone w miejscu godzin 12 – 3 – 6 – 9. Tył zegarka ma jedynie zapis o wykonaniu ze stali nierdzewnej – się okaże w przyszłości. Z racji tego że wybrałam damski model, koperta jest mniejsza niż w przypadku męskiego odpowiednika.

Nosi się cudownie, koperta się nie wyciera, pasek również. doskonale wygląda na ręce i pasuje do sportowych jak i eleganckich ubrań.

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

 

 

 

Czerwony zegarek Louis Vuitton z tłoczonym logiem na pasku

Nie wiem, czy taki zegarek występuje w oryginale – ale na pewno jest elegancki. Za $4.99 myślę, że nie ma co narzekać. Link do niego znajdziecie tutaj: https://goo.gl/TMVHKL.

Zegarek, tak jak ten z Tommiego Hilfigera, nie jest logowany na tyle koperty, jedynie z przodu, na pasku oraz na zapięciu. Tłoczenie jest bardzo lekko wybite, nie rzuca się w oczy. Pasek jest miękki, ale wytrzymały. Bardzo podoba mi się jego faktura. Koperta jest lekko zakrzywiona, by mogła dopasować się do ręki. Ogólnie – zegarek nie wygląda najgorzej, ale na pewno nie wygląda też na oryginał. Jednak za taką kwotę warto liznąć trochę luksusu 😀

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

Ogólnie – za taką cenę warto zamówić. Wszystkie zdjęcia realne macie w katalogu, do którego link podałam wyżej – zatem nie bójcie się pytać na WhatsAppie, jeśli macie wątpliwości. Zapraszamy również do kontaktu z nami, jeśli macie pytania.

Sprzedawca markowych zegarków z DHgate aliexpress poradnik markowe zegarki marka rolex kors swarovski alilove

 

 

Reklama: