Reklama:

Nike Adidas Calvin Klein zniżka u sprzedawcy AliExpress

Specjalnie dla naszych czytelników, sprzedawca na AliExpress przygotował zniżki cen na swoje produkty. Oferuje on przeróżne kategorie odzieżowe oznaczone logo najpopularniejszych marek takich jak Adidas, Nike, Calvin Klein, Tommy Hilfiger i więcej, ale i nie tylko. Sprawdźcie sami.

Co to za sklep?

Sprzedawca o którym mowa to HEYounGirl (aktualnie przemianowany na gagaopt8), kliknij w banner aby przejść do sklepu.

Nike Adidas Calvin Klein zniżka u sprzedawcy AliExpress

Dokonując zakupu w tym sklepie, na podane hasło, otrzymamy obniżkę 10% od wartości zamówienia. Ponadto część porduktów dla naszych czytelników jest w dużo niższych cenach.

Jak otrzymać zniżkę?

W pierwszej kolejności wchodzimy w adres sklepu. Następnie wybieramy interesujący nas towar i kupujemy.

Standardowo podajemy dane do wysyłki i wciskamy Buy Now, ale nie płacimy za zakup. Taka sama procedura została w podobny sposób przedstawiona w naszym poradniku: Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress

Moment, w którym powinniśmy przerwać potwierdzanie zakupu, to okno z podsumowaniem płatności i wyborem metody zapłaty (przelewy24 czy karta). Teraz należy przejść do strony głównej klikając na logo AliExpress lub wpisując adres jeszcze raz.

Przechodzimy kolejno w następujące zakładki:

www.aliexpress.com -> My Orders -> Awaiting Payments

Odszukujemy nasz zakup i wciskamy View Details.

Teraz w wiadomości do zamówienia wpisujemy hasło, które spowoduje, że sprzedawca obniży cenę zakupu. Gdy to zrobi, dopiero będziemy mogli zapłacić.

Hasło upoważniające do otrzymania zniżki:

W wiadomości przy zamówieniu wystarczy powołać się na nasz serwis. Najlepiej wystarczy przekopiować poniższą formułkę, która dostępna jest na naszej grupie na Facebooku pod tym adresem:

https://www.facebook.com/groups/aliexpressowelove/permalink/850222205105642/

 

 

Inne oferty sklepu:

Z czasem zniżka będzie większa, ale to wszystko zależy od ilości zamówień z podaniem kodu zniżkowego. Nic też nie stoi na przeszkodzie by samemu wynegocjować cenę niższą. Może się uda. Niektóre produkty nie są oficjalnie dostępne i można je zakupić z innego linku. Schemat zakupu ten sam co u Sary. 1. Kupujemy 2. Nie płacimy 3. Piszemy wiadomość z kodem + dodajemy zdjęcie i rozmiar jaki nas interesuje

T-Shirt bluzka CK – $9

Nike Adidas Calvin Klein zniżka u sprzedawcy AliExpress[ LINK DO ZAKUPU ]

Bluzki ADIDAS – $10

W tym wypadku należy skorzystać z zamiennego linku, ale w wiadomości opisać, że chodzi o bluzkę ADIDAS + dołączyć jedno z poniższych zdjęć + kod zniżkowy.
Przykładowo: ADIDAS TSHIRT NUMBER 022 SIZE XL

[ LINK DO ZAKUPU ]

Więcej szczegółów odnośnie tego sprzedawcy, nowych produktów ze zdjęciami i linkami, znajdziecie na naszym forum w specjalnym temacie – tam zawsze aktualne linki i najnowsze promocje!

>> Przejdź do tematu na forum <<

Reklama: