Reklama:

Najlepsze kupony dla Polski od GearBest

Nasz zaprzyjaźniony serwis GearBest.com od wczoraj prowadzi wyprzedaż skierowaną specjalnie dla Polaków – zgodnie z tym, co najczęściej w naszym kraju było jak dotąd najchętniej kupowane, więc nie ominą Was najnowsze trendy ze świata elektronicznych gadgetów.

Oferta od GearBest.com podzielona jest na kilka działów:

WYPRZEDAŻ GEARBEST dla Polaków

1. Wyprzedaż – głównie produkty Xiaomi oraz parę drukarek 3D
2. Magazyn EU – wysyłka z Polski, z magazynu znajdującego się w Słubicach – a więc omija Was VAT i inne celne nieprzyjemności! Warto skorzystać z tej opcji 🙂
3. Telefony i tablety – w zestawieniu króluje zdecydowanie Xiaomi, z czego jesteśmy zadowoleni bo kochamy ich produkty
4. Dom i ogród – rzeczy pomocne każdej (nie)perfekcyjnej pani domu do codziennych porządków bez zbędnego wysiłku
5. Elektronika – czyli drobny sprzęt użytku osobistego
6. Mi Band – produkty od Xiaomi, które można sparować razem z opaską, która monitoruje naszą aktywność – dzięki temu np. podczas zaśnięcia lampka Xiaomi sama się wyłączy 🙂
7. Zabawki – niekwestionowanym prowodyrem wiosny 2017 są Fidget Spinnery, które tak bardzo uwielbiacie – możecie mieć je już za 8zł sztuka!

Przede wszystkim, na uwagę zasługuje opaska MiBand; wersję 1s możecie mieć za $8.99, natomiast ulepszoną wersję, czyli model 2 możecie mieć już za $18.99!

Xiaomi MiBand 1s: kupon GBPL2
Xiaomi MiBand 2: kupon GBPL1

Bardzo dobrym wyborem będą też słuchawki w promowanych ofert na GearBest:
KS ZST Dynamic – 8.99$: kupon GBPL3
Słuchawki sportowe Bluetooth AWEI A920 – $7.99: kupon GBPL4.

Dodatkowo, dwie super oferty:
– Namiot Desert Fox Double Layers Camping Tent for 2 – 3 Persons  WATERMELON RED
Link: Desert Fox Tent
Najlepsze kupony dla Polski od GearBest gearbest aliexpress alilove telchina jarek doradca gizchina dhgate sale wyprzedaż polska poland chiny china kupony zniżka– XiaoMi Mi5 64GB 4G Smartphone  INTERNATIONAL VERSION WHITE
Link: Xiaomi Mi5 64GB 4G
Najlepsze kupony dla Polski od GearBest gearbest aliexpress alilove telchina jarek doradca gizchina dhgate sale wyprzedaż polska poland chiny china kupony zniżka

Jeśli nie wiesz jak zamawiać na GearBest, zapraszamy tutaj:Jak założyć konto na GearBest oraz tutaj: Jak płacić za zakupy na GearBest.

Nie czekaj, sprawdź oferty dzisiaj i rozpieść siebie gadżetem (bo w końcu niedługo Dzień Dziecka 😉 )

Pełna lista kuponów i promocji:
WYPRZEDAŻ GEARBEST dla Polaków

 

Reklama:

4 KOMENTARZE

 1. Dlaczego miband 2 nie przyjmuje kodu? Po jego wrzuceniu wyskakuje cena ponad 35 dolarów… I jak zaznaczyć wysyłkę ze Słubic?

  • wysyłka musi być dostępna przy produkcie, jeśli jej nie ma to możliwe, że albo magazyn się już wyczerpał albo ten produkt nie bierze udziału w promocji. Nie każdy jest z wysyłką z Polski.
   a cena również – mogły zostać wyczerpane magazyny dlatego wchodzi inaczej

 2. Dlaczego miband 2 nie przyjmuje kodu? Po jego wrzuceniu wyskakuje cena ponad 35 dolarów… I jak zaznaczyć wysyłkę ze Słubic?

  • wysyłka musi być dostępna przy produkcie, jeśli jej nie ma to możliwe, że albo magazyn się już wyczerpał albo ten produkt nie bierze udziału w promocji. Nie każdy jest z wysyłką z Polski.
   a cena również – mogły zostać wyczerpane magazyny dlatego wchodzi inaczej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.