Reklama:

Kupon dla nowych użytkowników aplikacji
o wartości $4/$20

Kupon dla nowych użytkowników, którzy zaczną też korzystać z aplikacji mobilnej. Jeżeli namówisz nową osobę (nowe konto) by pobrała po raz pierwszy aplikację i z niej korzystała, otrzymasz kupon od AliExpress ty oraz osoba polecana,  o wartości $4 przy zakupach za minimum $20.

Jak go otrzymać? Wystarczy zalogować się na aplikację AliExpress, wejść do menu i wybrać zakładkę „My Invitations”.

Kupon dla nowych użytkowników aplikacji o wartości 4 20Następnie wybieramy pierwszą opcję:

Kupon dla nowych użytkowników aplikacji o wartości 4 20 alilove aliexpressPojawia nam się informacja z kodem, który należy udostępnić polecanym osobom oraz możliwość zaproszenia do pobrania aplikacji przy pomocy linku.

Kupon dla nowych użytkowników aplikacji o wartości 4 20 alilove aliexpress

Wygląda to w ten sposób i tym samym zapraszamy nowe osoby do pobrania aplikacji i wpisania tego kodu. Otrzymacie wówczas kupon $4 🙂

http://activities.aliexpress.com/snstask_share.php?id=50016087034&tid=50000000012&_lang=en_US&_currency=USD

Po pobraniu aplikacji AliExpress, osoby nowe muszą przejść w niej do „My AliExpress”, następnie do „My Coupons” i wprowadzić kod: WCRQF99 (każda osoba zapraszająca będzie miała swój własny, unikatowy kod).

To wszystko! Kupon zostanie przyznanie automatycznie osobie polecanej, która wprowadzi kod, oraz osobie polecającej.

Pytanie, czy można tworzyć wiele nowych kont i wielokrotnie pobierać aplikację? Tak, ale warto dokładnie czyścić zarówno cookies i cache przeglądarki w komputerze (jeżeli zakładamy nowe konto z PC), jak również czyścić dane z aplikacji po odinstalowaniu i instalować ją z innego konta google. Jeżeli macie też taką możliwość, zmieńcie IP. Nowe konta zakładajcie na maile, do których w późniejszym czasie będziecie mieli dostęp. Czasami AliExpress przeprowadza weryfikację nowych kont, które nie dokonały żadnych zakupów poprzez wysłanie maila z kodem.

 

 

Reklama: