Reklama:

Tydzień znanych marek na AliExpress – kupony i rabaty

Tydzień znanych marek na AliExpress to okazja do zakupów wielu produktów w niskich cenach oraz zgarnięcia wielu kuponów. Ja już kupiłem dużo taniej, a Ty?

Tydzień znanych marek na AliExpress – o co chodzi?

W dużym skrócie, od 24.08 do 29.08 do godziny 9:00 czasu Polskiego. W tym czasie można zgarniać świetne kupony zniżkowe (zarówno select jak i aliexpress), dzięki którym dokonamy zakupów w obniżonych cenach. Poza tym mnóstwo kodów rabatowych, które łączą się z kuponami. Również dostępne są gry, za które zgarnąć możemy nagrodę rzeczową lub też kupony.

UWAGA! Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem AliExpress to załóż konto już teraz. Klikając w poniższy link otrzymasz kupony o wartości $24! Być może działa też z obecnymi użytkownikami, ale nie daję gwarancji 🙂
[ZAŁÓŻ KONTO W SERWISIE ALIEXPRESS – ODBIERZ KUPONY]

Sam zaoszczędziłem ponad 20USD na zakupach odbierając tylko kupony, które otrzymywałem za darmo. To co istotne, to akcje promocyjne i gry działają w większości przypadków na smartfonach. Z EnergyLabu nie skorzystamy z pozycji przeglądarki na komputerze. Zakupy i kupony działają oczywiście z każdego urządzenia.

Tydzień znanych marek na AliExpress kupony rabaty kody promocyjne

Tydzień znanych marek na AliExpress – jak zbierać kupony oraz kody rabatowe?

Przede wszystkim gry i zabawy działają w dużej i znacznej większości w aplikacji mobilnej AliExpress. Jeżeli jej jeszcze nie masz, pobierz teraz ze sklepu Play lub IOS Market i przejdź do promocji:

Tydzień znanych marek na AliExpress kupony rabaty kody promocyjne

Najlepszą i najszybszą opcją zgarniania nagród i kuponów jest udział w grach i akcjach promocyjnych. Część jest Wam dobrze znana, a niektóre to pewnie nowości.

Dającą najwięcej możliwości, bo od szybkiego zgarnięcia kuponu do wygrania nagrody rzeczowej za kilka centów jest EnergyLab:

Tydzień znanych marek na AliExpress kupony rabaty kody promocyjneWybieramy nagrodę, którą chcemy zgarnąć i walczymy o nią poprzez wypełnianie tzw. „Daily Tasks” czyli np. odwiedzenie strony produktu, odwiedzenie sklepu, dodanie sklepu do listy obserwowanych, zagranie w grę itp. Bardzo przyjemnie zgarnia się w ten sposób kupony np. $6, ponieważ niewiele punktów trzeba zebrać by wygrać 🙂

Coupon Pals

Gra, która od dłuższego czasu gości na AliExpress, a szczególnie w aplikacji. Jest bardzo prosta. Musimy bardzo szybko w ciągu 10 sekund wciskać spust pistoletu, dzięki czemu ładujemy pasek, który ostatecznie zamienia się w zebraną kwotę. Oczywiście suma nie jest imponująca, dlatego najlepiej zaprosić znajomych do zabawy. Z ich pomocą zwiększamy szansę na bardziej wartościowy kupon.

Tydzień znanych marek na AliExpress kupony rabaty kody promocyjne

Codzienny bonus 75zł

Tak jest, codziennie możemy zgarnąć bonus $20 lub jego równowartość czyli około 75zł. Co trzeba zrobić? Wystarczy przejść na stronę zabawy i udostępnić link. Gdy inni klikną w Twój link, lub ty klikniesz komuś, to oboje otrzymacie brakujące kwoty, które przybliżają do uzyskania bonusu. Wiele osób na grupie Facebook potwierdza, że to nie ściema 😉

Tydzień znanych marek na AliExpress kupony rabaty kody promocyjne

 

Kody rabatowe

Podajemy je tuż przed opłaceniem zamówienia. Działają zarówno z przeglądarki jak i przy zakupach z aplikacji AliExpress. Kupony mają limity co do minimalnych kwot zamówień (jeden przedmiot lub kilka za podaną kwotę) oraz są ograniczone czasowo i ilościowo, także kto pierwszy ten lepszy! Lista będzie aktualizowana w miarę możliwości.

Zawsze świeże kupony znajdziecie na naszym Fanpage oraz w Grupie Facebook.

$3 zniżki przy zakupach za $4 ALINOWY3 (tylko dla nowych)
$4 zniżki przy zakupach za $5 NEWBSW4 (tylko dla nowych)
$4 zniżki przy zakupach za $30 MARKI4
$4 zniżki przy zakupach za $30 QPONY828
$5 zniżki przy zakupach za $40 ALIWAKACJE
$6 zniżki przy zakupach za $60 828GET6
$6 zniżki przy zakupach za $65 AliExpress
$7 zniżki przy zakupach za $50 2020BSW07
$7 zniżki przy zakupach za $50 GOODIE828
$10 zniżki przy zakupach za $80 THINKDIAG
$10 zniżki przy zakupach za $90 2020BSW10
$10 zniżki przy zakupach za $100 828GET10
$12 zniżki przy zakupach za $110 2020BSW12
$14 zniżki przy zakupach za $100 MARKI14
$15 zniżki przy zakupach za $150 828GET15

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!