Reklama:

Urodziny AliExpress – kupony i promocje

28.03 jak co roku jest dniem urodzinowym serwisu AliExpress. Jak co roku przygotowano wiele kuponów i zniżek. Na co warto zwrócić uwagę?

Urodziny AliExpress – kiedy dokładnie?

Główny jubileuszowy event startuje 28.03.2019 o godzinie 8:00 czasu polskiego. Już wcześniej można było zbierać monety i kupony select, ale to właśnie teraz nastaje czas wykorzystywania ich oraz wielu promocji w sklepach. Pamiętajcie jednak, że ceny u niektórych sprzedawców mogły powędrować w górę, tak samo jak ma to miejsce podczas 11.11.

Urodziny AliExpress – najciekawsze oferty.

Kupon rabatowy 10/100.

Być może niektórzy z Was słyszeli reklamę AliExpress w radio. Jeżeli nie, to na początku przypomnę o kuponie rabatowym 10/100. Przy zamówieniach powyżej 100USD wpisujemy kupon LUCKY9 i cena produktu spada o 10USD. Czy warto? To kwestia indywidualna zależna od zakupów. Liczba kuponów jest ograniczona, także jak ktoś planuje większe zakupy, niech je realizuje od samego rana. Ten kod łączy się razem z kuponami select.

Wymiana monet na kupony.

Zbieraliście monety? Jeżeli tak, to teraz możecie wymienić je na kupony Select lub AliExpress. Najciekawsze kupony to $2 i $10, które będą dostępne tylko dla najszybszych osób, gdyż z doświadczenia wiem, że boty tylko czekają by je przejąć. Kupony można wymieniać tylko w aplikacji AliExpress i są ważne od 28.03 do 31.03.

Kliknij na obrazek poniżej aby przejść do wymiany monet na kupony:

urodziny aliexpress

Produkty w magazynach EU.

Osobiście nie spotkałem się z tego typu podstroną w serwisie, ale miło że powstało coś takiego. Od teraz można swobodnie przeglądać produkty z wysyłką z magazynów europejskich. Jakie korzyści płyną z zakupów z magazynów europejskich? Brak VAT jak i dostawa w kilka dni, ale to już chyba wiecie 🙂

Kliknij na obrazek poniżej aby przejść do towarów w magazynach EU:

urodziny aliexpress magazyn eu europejski

Zapłać PayPal i odbierz rabat 4USD.

Ciekawa oferta dla posiadaczy konta PayPal. Wystarczy wybrać tę metodę płatności przy zakupach powyżej 20USD aby otrzymać automatycznie rabat 4USD. Zniżka naliczana jest automatycznie przy „check out-cie”, czyli w ostatnim kroku płatności PP. Z tej promocji może skorzystać każdy, ale tylko raz! Oferta jest też limitowana na zasadzie „Kto pierwszy ten lepszy”, ale przyjęto termin ważności promocji do 01.04.2019.

urodziny aliexpress paypal

Kupuj w pakiecie – płać mniej.

Oferta dobrze znana osobom robiącym zakupy podczas eventów na Gearbest. Kup kilka rzeczy ze specjalnej listy, a otrzymasz rabat.

2 rzeczy – 10%, 3 rzeczy – 20%, a za 4 rzeczy – 30% taniej. Póki co nie widziałem oferty łączonej, która wychodziłaby taniej niż przy zakupie osobnym spoza tej listy, ale jest ona aktualizowana dosyć często, to produkty się zmieniają.

Kliknij na obrazek poniżej aby przejść do produktów objętych promocją pakietową:

urodziny aliexpress pakiety

Urodziny AliExpress – co więcej?

W sumie nic ciekawszego AliExpress nie oferuje z okazji 9 urodzin. Pełną listę można przejrzeć na specjalnej stronie związanej z zabawą, która dostępna jest tutaj.

Jeżeli coś zabrakło, dajcie znać w komentarzu 🙂

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!