Reklama:

Gearbest 11.11 – Deszcz kuponów

Wielkie wyprzedaże nie dotyczą tylko AliExpress. Gearbest 11.11 to wydarzenie, w którym poza obniżkami, do wygrania są kupony o łącznej wartości 1mld USD!

Gearbest 11.11 – o co chodzi?

Nie tylko AliExpress świętuje Dzień Singla. Gearbest również oferuje ogrom ofert i zabaw tego dnia. Start zabawy zaczyna się standardowo od rozgrzewki by w szczytowym momencie oferować jak najwięcej. Gearbest nie ukrywa – tego dnia klienci kupują najwięcej i sami najwięcej też zarabiają. Na szczęście nie są skąpi. Główna zabawa – deszcz kuponów w swojej puli ma taką liczbę kuponów, których łączna wartość wynosi 1mld USD. Poza tym oczywiście część zabaw, które opisywałem już w przypadku Tresure Hunt np. kup 3 produkty w jednej cenie, wyprzedaże, flashsale i nowość (podobnie jak w przypadki Ali) – preordery. Zapłać teraz niewielką kwotę, a resztę w dniu 11.11.

Rozgrzewka: 05 List. @ 07:00 UTC – 10 List. @ 07:00 UTC

Główne wydarzenie: 10 List. @ 07:00 UTC – 14 List. @ 07:00 UTC

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

Gearbest 11.11 – preordery – warto?

gearbest 11.11

Preorder czy też w polskiej wersji Gearbest – depozyty, to nowość, która pozwala zaoszczędzić parę dolarów na zakupach. Jak to działa? Wpłacamy niewielką kwotę teraz, a za resztę płacimy między 11, a 14 listopada z zaoszczędzonymi dolarami. Chyba najlepiej wyjaśnić to na przykładzie.

1. W preorderze kupujemy telefon Xiaomi Redmi 4X. Jego aktualna cena to $188.99
2. Wpłacamy zadatek w wysokości $5.
3. Cena do zapłaty według wszelkich praw matematyki powinna wynosić $188.99 – $5 = $183.99
4. Z racji, że wzięliśmy udział w tej akcji, ostateczna cena spada o jeszcze $10, więc między 11.11, a 14.11 za ten telefon zapłacimy $173.99

Wpłacamy 5 dolarów, by otrzymać 10 dolarów zniżki (realnie 5 dolarów).

Deposit Expansion explained
Karta produktu z możliwością wpłacenia depozytu.
deposit expansion explained
Karta podsumowania pokazująca obniżkę (w tym wypadku doliczony jest koszt wysyłki, cena za produkt jest zgodna z obliczeniem).

1. Wpłacić zaliczkę w okresie rozgrzewki: od 5 listopada 2018 godz: 07:00  do 10 listopada 2018 godz: 07:00 (UTC)

2.Zapłać resztę kwoty w okresie od 11 listopada 2018 godz: 07:00 do 14 Listopada 2018 godz: 07:00 (UTC)

Każdy produkt ma swoją własną stawkę depozytu i kwotę promocji jaką uzyskamy ostatecznie. Trzeba sprawdzać.

>> Pełna lista produktów z możliwością przedpłaty

Niestety jest jeden haczyk. Nieopłacone zamówienie do końca oznacza jego anulowanie, ale nasz wpłacony depozyt przepada. Jeżeli po wpłacie depozytu rozmyślimy się, nie odzyskamy go.

Gearbest 11.11 – Deszcz Kuponów – nowa gra.

gearbest 11.11

Deszcz jest przenośnią, a kupony są realne. Każdego dnia w wyznaczonych godzinach przez 10 minut od startu, będziemy mieli możliwość zgarnąć nasz kupon. Po rozpoczęciu zabawy mamy 10 sekund na wygranie swojego kuponu lub produktu. Oczywiście nagrody są losowe, a póki co głównie wpadają kupony o wartości $2.

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

Każdego dnia rundy zaczynają się w godzinach 9:00, 13:00, 17:00 i 23:00 czasu PL. W każdej rundzie użytkownik ma tylko jedną szansę.

Nie jestem w stanie na ile ta gra nie jest ściemą, a lista osób, które coś wygrały jest prawdziwa. Każdy może na stronie gry [ Tutaj ] zweryfikować ją samemu.

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

Ciekawostka – korzystajcie z polskiej wersji językowej Gearbest. Deszcz kuponów w wersji PL posiada o wiele większą pulę z kuponami do wygrania, niż wersja angielska 🙂

>> Deszcz kuponów – wersja dla Polaków! <<

gearbest 11.11

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi
Tak wygląda łapanie kuponów 🙂

Taniej z polskiego magazynu i dostawa w 5 dni!

gearbest 11.11No dobra, magazyny są ogólnie europejskie, ale dla nas najbardziej warte uwagi są produkty w polskim magazynie, które nie dość, że zostaną dostarczone w ciągu 5 dni (zobaczymy…), to jeszcze jeżeli zdecydujemy się na zakup produktu powyżej $88, otrzymamy na niego rabat $10. Z tego co widzę, ceny nie poszybowały jakoś specjalnie w górę. Ba, nawet są całkiem ok. Mi Band 3 kosztuje dla przykładu $24.99. Najniższa cena tego produktu Xiaomi, bez kuponów to $23.59 w aplikacji Gearbest, ale z wysyłką z Chin!

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

>> Pełna lista produktów dostępna jest na stronie promocji.

Gearbest 11.11 – Lucky Bag i 3 za $9.99

Te gry zna chyba każdy, kto chociaż trochę śledzi eventy Gearbest. Sztandarowe pozycje rozrywkowe programie GB. Lucky Bag czyli tajemnicze worki, które skrywają w sobie produkt z konkretnej kategorii, ale przedmiot jest losowy. Możemy trafić na coś taniego, a innym razem na coś naprawdę droższego. Kupujemy kota w worku, ale z opinii którymi dzielicie się na naszej grupie FB i fanpage, wynika że pokrzywdzonych osób nie ma wcale. W najgorszym razie wychodzi się na zero.

>> Strona eventu Lucky Bag

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

Kup 3 produkty za określoną ceną. Ta akcja podobnie jak Lucky Bag jest praktycznie za każdym razem. Sama nazwa sugeruje już o co w niej chodzi. Z listy produktów możemy kupić 3 i zapłacimy za nie tylko $9,99, nawet jeżeli łączna ich wartość przekroczy tę sumę. Kolejną i jednocześnie najdroższą kategorią jest próg 3 za $49.

>> Strona promocji 3 za XX

gearbest 11.11 coupon rain deszcz kuponów o co chodzi

Gearbest 11.11 – Czy to wszystko?

Absolutnie nie. Pełny przewodnik pokazujący co nas czeka, dostępny jest na poniższej stronie.

>> Harmonogram promocji i zabaw Gearbest 11.11 <<

gearbest 11.11

Gearbest 11.11 – specjalne kupony!

gearbest 11.11

Wystartowała nowa część strony promocyjnej. Od teraz do zgarnięcia, bez gry, są mega kupony o wartości od $10 do $200. Wystarczy w konkretnych godzinach odebrać je i to wszystko. Minusem jest jednak ograniczenie w ich użyciu. Produkty nie mogą być z flash sale, promocji itp. Muszą być w magazynie chińskim.

Gearbest 11.11 – oszukują?

Gearbest w odróżnieniu od AliExpress jest platformą, sprzedawcą i sklepem w jednym. Nie zrzesza on innych sprzedawców. Przyrównując do rodzimych sklepów, to coś takiego jak Media Expert. Wiele różnych kategorii towarów, ale jeden sprzedawca.

Czy oszukują? Sztuczki z podnoszeniem cen również występują w przypadku Gearbest, ale! nie są one tak drastyczne jak w przypadku AliExpress i znacznie rzadziej.

Kolejny raz odwołam się do przykładu jakim jest zegarek Lenovo Watch 9. Regularna cena na GB to około $19, z kuponem $17. W obu przypadkach wysyłka z Chin. Teraz, z okazji 11.11, Watch 9 można kupić w magazynie PL w cenie $19. Moim zdaniem to całkiem dobra oferta. Podobnie jak wspomniany wyżej Mi Band 3. Niektóre ceny telefonów również wydają się być całkiem ok.

W przypadku Gearbest bardziej obawiałbym się wyników gier. Algorytmy są tak pisane, by szansa na wygranie naprawdę wartościowej nagrody była jak najniższa, a wręcz moim zdaniem niższa niż przewiduje to rachunek prawdopodobieństwa.

Mimo to, warto próbować, bo oferty są faktycznie ciekawe.

 

 

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!