Reklama:

Darmowy kupon dla nowych użytkowników AliExpress

AliExpress liczy na kolejny rekord obrotu z okazji festiwalu zakupowego, który będzie miał miejsce 11 listopada 2016 roku. Pamiętacie poprzednią akcję z darmowym kuponem $4 dla nowych użytkowników?

Tym razem dla nowych użytkowników, przewidziane jest $5 przy zakupach za minimum $39 i więcej.

Jak otrzymać kupon? Wystarczy założyć nowe konto i odebrać kupon. Prawda, że proste?
Aby uzyskać możliwość pobrania kuponu, przejdźmy na stronę www.aliexpress.com z trybu incognito w naszej przeglądarce. Zobaczymy wówczas takie wyskakujące powiadomienie:

Darmowy kupon dla nowych użytkowników AliExpress kupon $5 dla nowych użytkowników aliexpress alilovePo kliknięciu na ” GET $5 OFF NOW > ” przejdziemy do procesu rejestracji nowego konta.
Po rejestracji, otrzymamy kupon, który możemy wykorzystać na dowolne zakupy. Łącznie kwota musi wynosić więcej niż $39, aby kupon aktywował się podczas podsumowania.

Niestety wykorzystać go możemy tylko w dniu 11.11. Codzienna pula kuponów to 10,000.
Szczegóły i regulamin akcji na oficjalnej stronie promocji.

Więcej na ten temat w poprzednich artykułach:

 

Reklama:

4 KOMENTARZE

  1. czy ten kupon bedzie jakos widac po zarejestrowaniu nowego konta w jakiejs zakladce?, bo zalozylam drugie konto poprzez klikniecie na ten baner tak jak w info powyzej i kupony nie widze, czy on dopiero 11,11 bedzie widoczny?

    • Dopiero 11.11 będzie możliwy do użycia. Widoczny powinien być już teraz w zakładce MyCoupons. O tym, czy otrzymałaś kupon, powinnaś zostać poinformowana zaraz po założeniu konta.

  2. czy ten kupon bedzie jakos widac po zarejestrowaniu nowego konta w jakiejs zakladce?, bo zalozylam drugie konto poprzez klikniecie na ten baner tak jak w info powyzej i kupony nie widze, czy on dopiero 11,11 bedzie widoczny?

    • Dopiero 11.11 będzie możliwy do użycia. Widoczny powinien być już teraz w zakładce MyCoupons. O tym, czy otrzymałaś kupon, powinnaś zostać poinformowana zaraz po założeniu konta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.