Reklama:

Darmowy kupon dla nowych użytkowników AliExpress

AliExpress liczy na kolejny rekord obrotu z okazji festiwalu zakupowego, który będzie miał miejsce 11 listopada 2016 roku. Pamiętacie poprzednią akcję z darmowym kuponem $4 dla nowych użytkowników?

Tym razem dla nowych użytkowników, przewidziane jest $5 przy zakupach za minimum $39 i więcej.

Jak otrzymać kupon? Wystarczy założyć nowe konto i odebrać kupon. Prawda, że proste?
Aby uzyskać możliwość pobrania kuponu, przejdźmy na stronę www.aliexpress.com z trybu incognito w naszej przeglądarce. Zobaczymy wówczas takie wyskakujące powiadomienie:

Darmowy kupon dla nowych użytkowników AliExpress kupon $5 dla nowych użytkowników aliexpress alilovePo kliknięciu na ” GET $5 OFF NOW > ” przejdziemy do procesu rejestracji nowego konta.
Po rejestracji, otrzymamy kupon, który możemy wykorzystać na dowolne zakupy. Łącznie kwota musi wynosić więcej niż $39, aby kupon aktywował się podczas podsumowania.

Niestety wykorzystać go możemy tylko w dniu 11.11. Codzienna pula kuponów to 10,000.
Szczegóły i regulamin akcji na oficjalnej stronie promocji.

Więcej na ten temat w poprzednich artykułach:

 

Reklama:

4 KOMENTARZE

  1. czy ten kupon bedzie jakos widac po zarejestrowaniu nowego konta w jakiejs zakladce?, bo zalozylam drugie konto poprzez klikniecie na ten baner tak jak w info powyzej i kupony nie widze, czy on dopiero 11,11 bedzie widoczny?

    • Dopiero 11.11 będzie możliwy do użycia. Widoczny powinien być już teraz w zakładce MyCoupons. O tym, czy otrzymałaś kupon, powinnaś zostać poinformowana zaraz po założeniu konta.

  2. czy ten kupon bedzie jakos widac po zarejestrowaniu nowego konta w jakiejs zakladce?, bo zalozylam drugie konto poprzez klikniecie na ten baner tak jak w info powyzej i kupony nie widze, czy on dopiero 11,11 bedzie widoczny?

    • Dopiero 11.11 będzie możliwy do użycia. Widoczny powinien być już teraz w zakładce MyCoupons. O tym, czy otrzymałaś kupon, powinnaś zostać poinformowana zaraz po założeniu konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!