Reklama:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników o wartości $2 i $4. Oferta bardzo limitowana! Dowiedz się jak z niej skorzystać już teraz.

Wspominaliśmy już na naszym fanpage o tej promocji, ale mimo to nie wszyscy potrafią z niej skorzystać, dlatego postanowiliśmy napisać mały artykuł na ten temat. Na początek poradnik o kuponie $2, a poniżej o kuponie $4.

Jak otrzymać kupon $2?

Cała akcja trwa od 19.09.2016 r.  do 30.09.2016 r. W przypadku kuponu $2 przy zakupach za $2.01 sprawa ma się trochę inaczej. Czas na zakup trwa przez 24h. Skończy się w dniu 21.09.2016 r. Zaraz, zaraz, ktoś powie, że darmowy kupon, a trzeba go kupić? Tak, kwota 1 centa zostanie zwrócona na kartę płatniczą, a wartość $2 zostanie automatycznie odjęta od wartości zakupu (mogą to być produkty łączone).

Jak skorzystać z darmowego kuponu $2? Wchodzimy na stronę, na której kupimy kupon za $0.01.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

W ciągu 24h musimy zakupić ten kupon, ale wykorzystać go możemy do 30.09.2016 r. By zakwalifikować się do tej promocji musimy spełniać jedno z dwóch założeń:

a) być nowym użytkownikiem AliExpres (świeże konto)

b) być już zarejestrowanym użytkownikiem, ale nie dokonywaliśmy żadnych zakupów na tym koncie, przed rozpoczęciem promocji (przed 19.09.2016 r., w jej trakcie lub nie dodawaliśmy do konta nowej karty płatniczej).

c) płatności jak i zakupy musimy dokonywać tylko przez stronę, nie przez aplikację

W tym przypadku ilość kuponów jest nieograniczona dla każdego z nas, ponieważ wystarczy założyć nowe konto na AliExpress i skorzystać z promocji. O tym jak to zrobić dowiecie się z naszego poradnika – jak założyć konto na AliExpress.

Ok, więc jak już spełniamy warunki 🙂 to klikamy na powyższej stronie BuyNow.

Wyświetla nam się teraz podsumowanie zakupu:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

 

Mamy teraz 30 minut na potwierdzenie zakupu i płatności. Przepisujemy u dołu po prawej kod captcha i wciskamy Place Order.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Przechodzimy teraz do wyboru płatności. Z racji, ze jest to nowe konto, a akcja z kuponami wymaga płatności kartą, musimy ją wybrać, a nie mamy możliwości zapłaty przy pomocy przelewy24. W wyskakującym oknie wybieramy tylko Polskę zamiast Rosję:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Wciskamy na przycisk Card z logiem Visa lub Master Card i uzupełniamy dane karty do płatności.
UWAGA! Nie jest wymagana karta kredytowa, do płatności online wystarczy karta debetowa, czyli taka jaką płacicie w sklepach typu Lidl, Tesco itp.

Uzupełniamy dane zgodnie z obrazkiem:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Jeżeli chcecie zapisać kartę do Alipay, zostawcie zaznaczoną opcję Save card to AliPay. Jeżeli nie chcecie, a przypadkowo zaznaczyliście i zapłaciliście, to o tym jak usunąć kartę dowiecie się z naszego poradnika o AliPay – Jak usunąć, dodać kartę.

Ok, po zapłaceniu, cieszymy się nowym kuponem. Wciskamy w nowym oknie z prawej górnej strony Back to AliExpress.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkownikówW moich zamówieniach widzimy, że zamówienie zostało zamknięte, a kupon przyznany. Uprzedzam pytanie, nie zrobimy tutaj sporu i tym bardziej nie możemy starać się o Full Refund 🙂

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

O tym jak używać kuponów i kiedy można nimi płacić dowiecie się z naszego poradnika na temat kuponów na AliExpress.

Jak otrzymać kupon $4?

Wchodzimy na stronę główną AliExpress.com i polujemy na takie okienko jak poniżej. Jeżeli nie pojawia się, warto wejść z trybu prywatnego na stronę główną AliExpress.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Możemy też włączyć kupon klikając w lewym dolnym rogu taką ikonkę:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Jeżeli okno nam się pojawia, wciskamy GET $4 OFF NOW.  Zasada jest praktycznie taka sama jak przy kuponie $2. Albo zakładamy nowe, czyste konto, albo logujem się „świeżym” kontem. Po zalogowaniu/zarejestrowaniu się, kupon przyznawany jest automatycznie :

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkownikówCo potwierdza też zakładka My Coupons:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Mamy nadzieje, że wszystko jest jasne, a darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników Wam się przydadzą. W razie wątpliwości zachęcamy do dyskusji na ten temat na naszym FanPage lub Grupie Facebook lub Forum Dyskusyjnym 🙂

Reklama:

2 KOMENTARZE

  1. dzięki za informacje:) obecnie jest są to 4$ w kuponach + dodatkowe zniżki, jeśli dokonujemy zakupów przez aplikację. Można zamówić kilka rzeczy praktycznie za darmo.

  2. dzięki za informacje:) obecnie jest są to 4$ w kuponach + dodatkowe zniżki, jeśli dokonujemy zakupów przez aplikację. Można zamówić kilka rzeczy praktycznie za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!