Reklama:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników o wartości $2 i $4. Oferta bardzo limitowana! Dowiedz się jak z niej skorzystać już teraz.

Wspominaliśmy już na naszym fanpage o tej promocji, ale mimo to nie wszyscy potrafią z niej skorzystać, dlatego postanowiliśmy napisać mały artykuł na ten temat. Na początek poradnik o kuponie $2, a poniżej o kuponie $4.

Jak otrzymać kupon $2?

Cała akcja trwa od 19.09.2016 r.  do 30.09.2016 r. W przypadku kuponu $2 przy zakupach za $2.01 sprawa ma się trochę inaczej. Czas na zakup trwa przez 24h. Skończy się w dniu 21.09.2016 r. Zaraz, zaraz, ktoś powie, że darmowy kupon, a trzeba go kupić? Tak, kwota 1 centa zostanie zwrócona na kartę płatniczą, a wartość $2 zostanie automatycznie odjęta od wartości zakupu (mogą to być produkty łączone).

Jak skorzystać z darmowego kuponu $2? Wchodzimy na stronę, na której kupimy kupon za $0.01.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

W ciągu 24h musimy zakupić ten kupon, ale wykorzystać go możemy do 30.09.2016 r. By zakwalifikować się do tej promocji musimy spełniać jedno z dwóch założeń:

a) być nowym użytkownikiem AliExpres (świeże konto)

b) być już zarejestrowanym użytkownikiem, ale nie dokonywaliśmy żadnych zakupów na tym koncie, przed rozpoczęciem promocji (przed 19.09.2016 r., w jej trakcie lub nie dodawaliśmy do konta nowej karty płatniczej).

c) płatności jak i zakupy musimy dokonywać tylko przez stronę, nie przez aplikację

W tym przypadku ilość kuponów jest nieograniczona dla każdego z nas, ponieważ wystarczy założyć nowe konto na AliExpress i skorzystać z promocji. O tym jak to zrobić dowiecie się z naszego poradnika – jak założyć konto na AliExpress.

Ok, więc jak już spełniamy warunki 🙂 to klikamy na powyższej stronie BuyNow.

Wyświetla nam się teraz podsumowanie zakupu:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

 

Mamy teraz 30 minut na potwierdzenie zakupu i płatności. Przepisujemy u dołu po prawej kod captcha i wciskamy Place Order.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Przechodzimy teraz do wyboru płatności. Z racji, ze jest to nowe konto, a akcja z kuponami wymaga płatności kartą, musimy ją wybrać, a nie mamy możliwości zapłaty przy pomocy przelewy24. W wyskakującym oknie wybieramy tylko Polskę zamiast Rosję:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Wciskamy na przycisk Card z logiem Visa lub Master Card i uzupełniamy dane karty do płatności.
UWAGA! Nie jest wymagana karta kredytowa, do płatności online wystarczy karta debetowa, czyli taka jaką płacicie w sklepach typu Lidl, Tesco itp.

Uzupełniamy dane zgodnie z obrazkiem:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Jeżeli chcecie zapisać kartę do Alipay, zostawcie zaznaczoną opcję Save card to AliPay. Jeżeli nie chcecie, a przypadkowo zaznaczyliście i zapłaciliście, to o tym jak usunąć kartę dowiecie się z naszego poradnika o AliPay – Jak usunąć, dodać kartę.

Ok, po zapłaceniu, cieszymy się nowym kuponem. Wciskamy w nowym oknie z prawej górnej strony Back to AliExpress.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkownikówW moich zamówieniach widzimy, że zamówienie zostało zamknięte, a kupon przyznany. Uprzedzam pytanie, nie zrobimy tutaj sporu i tym bardziej nie możemy starać się o Full Refund 🙂

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

O tym jak używać kuponów i kiedy można nimi płacić dowiecie się z naszego poradnika na temat kuponów na AliExpress.

Jak otrzymać kupon $4?

Wchodzimy na stronę główną AliExpress.com i polujemy na takie okienko jak poniżej. Jeżeli nie pojawia się, warto wejść z trybu prywatnego na stronę główną AliExpress.

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Możemy też włączyć kupon klikając w lewym dolnym rogu taką ikonkę:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Jeżeli okno nam się pojawia, wciskamy GET $4 OFF NOW.  Zasada jest praktycznie taka sama jak przy kuponie $2. Albo zakładamy nowe, czyste konto, albo logujem się „świeżym” kontem. Po zalogowaniu/zarejestrowaniu się, kupon przyznawany jest automatycznie :

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkownikówCo potwierdza też zakładka My Coupons:

Darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników

Mamy nadzieje, że wszystko jest jasne, a darmowe kupony od AliExpress dla nowych użytkowników Wam się przydadzą. W razie wątpliwości zachęcamy do dyskusji na ten temat na naszym FanPage lub Grupie Facebook lub Forum Dyskusyjnym 🙂

Reklama:

2 KOMENTARZE

  1. dzięki za informacje:) obecnie jest są to 4$ w kuponach + dodatkowe zniżki, jeśli dokonujemy zakupów przez aplikację. Można zamówić kilka rzeczy praktycznie za darmo.

  2. dzięki za informacje:) obecnie jest są to 4$ w kuponach + dodatkowe zniżki, jeśli dokonujemy zakupów przez aplikację. Można zamówić kilka rzeczy praktycznie za darmo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.