Reklama:

Czwarte urodziny AliLove – konkurs!

Dokładnie 4 lata temu, zapadła decyzja o powstaniu bloga. Pierwotna nazwa to aliexpressowelove, ale szybko uległa zmianie na AliLove. Początkowo chcieliśmy pisać tylko recenzje naszych zakupów. Z czasem zaczęliśmy dodawać porady i dzielić się ciekawymi informacjami, kuponami itp. Serwis przez ten czas zmieniał się. Mamy nadzieje, że na plus.

Zmianie uległa szata graficzna, mechanika i styl pisania. Jednak na tym nie poprzestajemy. Chcemy dalej się zmieniać. Bez Was nie ma nas, dlatego chcemy być lepsi zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

W związku z powyższym przygotowaliśmy konkurs, przy współpracy ze sklepem Gearbest.com

Do wygrania:

1 miejsce – kupon rabatowy $50/50.01
2 miejsce – kupon rabatowy $10/10.01

Co trzeba zrobić?

To proste.

1. Polubić nas na Facebooku oraz (opcjonalnie) dać suba na Youtube! 🙂

2. Napisz w komentarzu (pole z komentarzami poniżej artykułu) co chcesz zmienić w serwisie AliLove. Co usunąć, co dodać? Może jakaś propozycja układu strony? Wyglądu? Nowe logo lub grafiki na portale społecznościowe? Najciekawsze propozycje poza tym, że zostaną wdrożone, zostaną nagrodzone kuponem.

Po napisaniu komentarzu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, w którym prosimy o podanie loginu (maila) w serwisie Gearbest by można było stworzyć dedykowany kupon.

Formularz dostępny po polubieniu Fanpage AliLove:

[sociallocker] Kliknij tutaj by przejść do formularza! [/sociallocker]

 

Konkurs trwa do 10.12 – wtedy skontaktujemy się do osób, które polubiły Fanpage oraz poprawnie wypełniły formularz (podstawa losowania) i prześlemy im kupon 🙂

 

Reklama:

13 KOMENTARZE

 1. Przede wszystkim brakuje mi charakterystycznego logo AliLove. Może to pomysł na kolejny konkurs? 😉 Zmieniłabym też tło z tych szarych kwadracików np. na deseń z logami Aliexpress, Gearbest itd. Oczywiście na jakimś żywym, energicznym tle jak Living Coral – kolor roku 2019 według Pantone 😀

 2. Przydałby ciemniejszy motyw – niekoniecznie czarny lecz ta biel bije po oczach niczym koszulki po wypraniu w Vizir przez Zygmunta Ch. (Zbieżność początkowych liter nazwiska jest całkiem przypadkowa).
  Może by zakładka typu „humor” ze śmiesznymi bądź „dziwnymi cenowo” produktami – tylko nie w stylu pewnej żenującej grupy z FB 😀
  No i zakaz znikania grupy z FB 😛
  I dlaczego nie widzę formularza/ 😛

 3. 1. Skupienie się na innych chińskich, sklepach, mam tu na myśli dresslily, rosegal, joybuy, często są tam świetne promocje, warto o nich informować.
  2. Zainteresowanie się sklepami które jeszcze nie są tak dobrze znane, np. Tomtop czy też newfrog, wartoby nawiązać z nimi współpracę, uzyskać kupony na wyłączność wprowadzić te sklepy na nasz rynek.
  3. Ciemny motyw
  4.Kanał na telegramie, bardzo dobra rzecz, czytelnicy dowiadywaliby się w locie o promocjach, kuponach. Często najlepsze kupony rozchodzą się szybko, telegram to lek na to.
  5.Poszukać niszy w recenzjach, tj. recenzować produkty którymi czytelnik się interesuje a których nie znajdziemy zrecenzowanych po polsku np. Jimmy vs Dyson czy też Broadlink RM mini 3 vs Xiaomi IR, głównie mam na myśli video recenzje.

 4. A ja proponuję skoro takie „love” https://uploads.disquscdn.com/images/c7ffee89f10261a5843de6bafdff8256c7213b4a44fd992db1ed02a8898ca25a.png to trochę więcej love w logo 🙂 co do układu to strona ma fajny rozkład ja jednak lubię rameczki 🙂 dookoła rubryk „Dołącz do nas”, „Śledź paczkę” itd. wtedy wiemy, gdzie kończy się dana rubryczka, nie muszą to być ordynarne czarne linie a po prostu różniące się kolory – bardziej/mniej jasny niż tło strony. Można zrobić poza „najnowsze komentarze” drugą zakładkę z „najczęściej komentowane” oraz dodać daty i godzinę komentarza. Fajnie również mogłaby wyglądać główna górna belka gdy najeżdża się kursorem i nazwa zakładki się powiększa/podświetla a nie tylko rozwija lista.

 5. Proponuję popracowanie nad wersją mobilną, gdyż lubi czasem się zaciąć przy rozwijaniu menu, stworzenie kanału Telegram, gdzie byłyby wrzucane najciekawsze promocje oraz kupony dla najszybszych. Zobaczyłbym również z chęcią historię cen produktów żeby móc stwierdzić czy opłaca się kupować w danym momencie.

 6. Zdecydowanie moduł Śledź paczkę z AliPaczka powinien być gdzieś wyżej i w bardziej widocznym miejscu. Aktualizacja menu: informacje na górnej belce (wisi tam jeszcze Polska-Senegal) 🙂

 7. Układa strony jest Ok. Jedyne co mogłoby znaleźć się na stronie to shoutbox. Myślę, że ułatwiłoby to sposób komunikacji w niektórych kwestiach i jest to na pewno wygodzniejszy sposób niż szukanie komentarzy na poszczególnych stronach.

 8. Cześć, przede wszystkim skupiłbym się też na innych portalach z Chin np. Rosegal, Dresslily czy też Tomtop. Ostatnio na tych portalach są ładne perełki, wartoby informować o nich. Drugą sprawą jest kanał na telegramie gdzie można dodawać promocje w locie, jest to bardzo wygodne dla użytkownika. Ten ciemny tryb strony to też nie jest zły pomysł. Jak coś jeszcze przyjdzie do głowy to będę informował. Aa, może skupić się na recenzjach topowych produktów których w języku polskim brak np. Jimmy vs Dyson to by przyciągnęłoby dużo osób na strone/kanał itp.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.