Czwarte urodziny AliLove – konkurs!

Dokładnie 4 lata temu, zapadła decyzja o powstaniu bloga. Pierwotna nazwa to aliexpressowelove, ale szybko uległa zmianie na AliLove. Początkowo chcieliśmy pisać tylko recenzje naszych zakupów. Z czasem zaczęliśmy dodawać porady i dzielić się ciekawymi informacjami, kuponami itp. Serwis przez ten czas zmieniał się. Mamy nadzieje, że na plus.

Zmianie uległa szata graficzna, mechanika i styl pisania. Jednak na tym nie poprzestajemy. Chcemy dalej się zmieniać. Bez Was nie ma nas, dlatego chcemy być lepsi zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

W związku z powyższym przygotowaliśmy konkurs, przy współpracy ze sklepem Gearbest.com

Do wygrania:

1 miejsce – kupon rabatowy $50/50.01
2 miejsce – kupon rabatowy $10/10.01

Co trzeba zrobić?

To proste.

1. Polubić nas na Facebooku oraz (opcjonalnie) dać suba na Youtube! 🙂

2. Napisz w komentarzu (pole z komentarzami poniżej artykułu) co chcesz zmienić w serwisie AliLove. Co usunąć, co dodać? Może jakaś propozycja układu strony? Wyglądu? Nowe logo lub grafiki na portale społecznościowe? Najciekawsze propozycje poza tym, że zostaną wdrożone, zostaną nagrodzone kuponem.

Po napisaniu komentarzu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, w którym prosimy o podanie loginu (maila) w serwisie Gearbest by można było stworzyć dedykowany kupon.

Formularz dostępny po polubieniu Fanpage AliLove:

[sociallocker] Kliknij tutaj by przejść do formularza! [/sociallocker]

 

Konkurs trwa do 10.12 – wtedy skontaktujemy się do osób, które polubiły Fanpage oraz poprawnie wypełniły formularz (podstawa losowania) i prześlemy im kupon 🙂

 

WordPress › Błąd

W witrynie wystąpił błąd krytyczny.

Dowiedz się więcej o debugowaniu WordPressa.