Reklama:

Black Friday oraz Cyber Monday na Gearbest

Black Friday oraz Cyber Monday na Gearbest  są świetną okazją do zgarnięcia wyjątkowych nagród! Gearbest bije na głowe tym razem AliExpress. Tym razem nie będziecie musieli walczyć sami o nagrody, zaproście do zabawy swoich znajomych! Poproście ich o dołączenie do waszej drużyny i zostańcie tzw. „Popular King”. Również możecie dołączyć do drużyn Waszych znajomych i wspólnie walczyć o nagrody.

Jak rozpocząć przygodę z Popular King?

 1. Zaloguj się na swoje konto na Gearbest lub załóż nowe.
 2. Przejdź na stronę gry Popular King.
  Black Friday oraz Cyber Monday na Gearbest
 3. Wciśnij przycisk START GAME.
 4. Zobaczysz wyskakujące okienko z powiadomieniem o przyznanych 150 punktach. Dzieląc się linkiem przy pomocy przycisków social media można otrzymać dodatkowe punkty. Uwaga! Maksymalnie 30 pierwszych znajomych może wejść w jeden link i naliczone zostaną za nich punkty!
  black-friday-oraz-cyber-monday-na-gearbest
 5. Link, który możesz wysłać znajomych otrzymasz wciskając przycisk SHARE.
 6. Za uzbierane punkty możesz otrzymać jedną z nagród. 200pkt to 30GB Points, a 500pkt to telefon Vernee Apollo Lite 4G+!
  black-friday-oraz-cyber-monday-na-gearbest

Inne promocje i wyprzedaże na Gearbest!

Poza grą, Gearbest oferuje też liczne promocje i wyprzedaże ze swoich magazynów. Co najważniejsze, sporo rzeczy można zamówić z magazynu w Europie! Dzięki temu unikniemy podatku i towar otrzymamy w klika dni!

black-friday-oraz-cyber-monday-na-gearbestOraz wiele innych dobrych promocji, zniżek i kuponów! Wszystko dostępne jest w jednym miejscu na tej stronie

 

 

 

 

Reklama: