Reklama:

6-te urodziny Gearbest 3.21! – Poradnik

Kolejny rok, kolejne urodziny. W 2020 sklep Gearbest obchodzi swoje 6-te urodziny! Z tej okazji przygotowane zostały liczne promocje i atrakcje dla kupujących.

Wstęp.

Kto nie śledził moich poprzednich artykułów o urodzinach Gearbest ten może nie wie, że jest to czas licznych promocji, kuponów i gier, w których do wygrania są – kupony lub produkty. Tak też jest tym razem.

Najważniejszy punkt urodzin trwa od 20 do 22 marca. Później większość promocji i zabaw nie będzie dostępna.

Strona główna wydarzenia pełna jest produktów w obniżonych cenach oraz w specjalnych „Flash sale”.

Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020

 

Czy to wszystko? Otóż nie. Czytajcie dalej 😉

Gift Boxy

Co jakiś czas na stronach Gearbest wyskakuje małe pudełko, po kliknięciu którego otrzymujemy nagrodę w postaci kuponu.

Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020 gift box

Gdzie szukać pozostałych kuponów? Pomoże w tym mapka, która dostępna jest na stronie głównej urodzin, tuż pod prawym menu.mapa gift box Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020 gift boxDeszcz kuponów – Coupon rain

Tego typu zabawę zapewne znamy nie od dziś i nie tylko z Gearbest. Polega na tym, że przez 10 sekund musimy wyłapywać spadające worki z prezentami. Niestety nie wszystkie są pełne, ale czasami mogą trafić się nagrody w postaci kuponów, także grać warto mimo wszystko. Łączna pula kuponów to $690000. Każdy użytkownik może spróbować swoich sił w grze tylko raz dziennie.

mapa gift box Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020 gift box coupon rain

 

 

 

mapa gift box Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020 gift box coupon rain

Słowa kluczowe z nagrodami

Na stronie głównej wydarzenia jest banner, który zmienia co chwile napisy. Jeżeli trafisz na tekst w stylu Keyword: XXXXX to wpisz to słowo w wyszukiwarkę i odbierz nagrodę w postaci kuponu lub monet.

mapa gift box Urodziny gearbest 6 6-te szóste urodziny gry kupony 2020 gift box coupon rain keywordWysyłki z lokalnych magazynów EU – bez VAT, bez cła

Promocje w dniu urodzin tyczą się też produktów w magazynach europejskich. Co to oznacza dla nas? Mamy dostawę wybranego produktu w kilka dni, bez obawy o VAT czy cło.

Pełna lista produktów dostępna jest w tym miejscu:

Poza tym pełno jest ofert tematycznych np. produkty Xiaomi, elektronika, sprzęt sportowy itd. Wszystko to znajdziecie na oficjalnej stronie Urodzin Gearbest.

Ja sam będę też w miarę możliwości publikował listę z kuponami do wielu produktów, tak byście nic nie przegapili 🙂

 

Reklama: