Reklama:

11.11 Shopping Festival 2016 na AliExpress

Dobrze znany wszystkim kupującym na AliExpress, festiwal zakupów, który jest też Dniem Singla, powraca w 2016r. Od kilku lat niezmiennie w tym samym dniu i pod tą samą nazwą. Główny festiwal zakupowy rozpocznie się 11 listopada 2016. Rok 2015 okazał się rekordowym dla grupy Alibaba z AliExpress na czele przez niesamowicie wysoki obrót jaki uzyskała spółka. W ciągu 24h dokonano zakupów na kwotę 14.3 miliardów dolarów. Czy w tym roku rekord zostanie ponownie pobity?

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpress

Póki co brak jakichkolwiek informacji na temat szczegółów tego festiwalu. Mamy już aktualizację aplikacji AliExpress oraz – póki co – konkurs, w którym do wygrania jest $500 na zakupy na AliExpress.

Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy:

  1. Nagrać 11 sekundowy film lub zrobić zdjęcie, pokazujące czym dla Ciebie jest „fun”
  2. Umieścić je w dowolnym serwisie społecznościowym z hashtagiem #1111fun
  3. Liczba zdjęć lub filmów konkursowych jest nieograniczona

Konkurs trwa do 28.10 – tego dnia nastąpi publikacja osób, które zakwalifikują się, a w kolejnych dniach odbędzie się głosowanie, które potrwa aż do 10.11.

Szczegóły zabawy dostępne są na oficjalnej stronie zabawy konkursowej na AliExpress.

@update 21.10.2016

Oficjalne wideo wydarzenia:

@Aktualizacja 28.10.2016

Od dzisiaj – 28.10.2016 – możemy rozpocząć przygotowania do 11 listopada. Póki co skromnie, a gry są znacznie mizerniejsze niż w ubiegłym roku, ale wciąż warto brać udział w zabawach. Do wygrania bowiem mamy kupony do promowanych sklepów, kupony od AliExpress i coinsy, za które możemy też kupić  kupony.

Póki co widzimy odmienioną aplikację oraz stronę główną:

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpress

Jak możemy czerpać jakiekolwiek profity w związku z 11.11? Na początku istotny jest sam fakt, że dostępny jest kalendarz wydarzeń. Dowiemy się dzięki niemu, co kiedy będzie miało miejsce. Przykładowo przegląd produktów z cenami promocyjnymi, zacznie się od 4.11.2016.

W tym celu została utworzona specjalna domena: 1111.aliexpress.com.

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpressJest to przewodnik po wydarzeniu. Dokładnie to samo, co tworzymy w tej chwili dla Was 🙂

Gry i Daily Tasks

Nowością jest gra, która polega na odwiedzaniu promowanych sklepów i granie u nich w Flip’n’Win – gra, która od początku 2016 na stałe gości w aplikacji mobilnej AliExpress. Aby zagrać, wystarczy z poziomu PC przejść na stronę:

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpressW przypadku aplikacji, z głównego ekranu należy wybrać:

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpress

Na czym polega ta gra? Otóż musimy codziennie wykonywać „Taski”, czyli cele na każdy dzień do zrealizowania. Każdego dnia taski będą inne, ale nie wykluczone, że nie będą się powtarzały. W przypadku obu wersji – zarówno PC jak i APP, ujrzymy miasto:

11 11 Shopping Festival 2016 na AliExpressNa wykonanie Daily Task mamy 24h. O czym informuje nas ikona w prawym dolnym rogu. Codziennie też udostępniany będzie jedno państwo, czyli kolejne nowe miasto. Zaczynamy od US, kolejno będzie Turcja itd. Wchodząc w poszczególne budynki, oznaczone szyldami promowanych sprzedawców z AliExpress, będziemy mieli możliwość zagrania w Flip’n’Win:

Jak widać na powyższych zdjęciach, do wygrania w tej grze mamy Coinsy, kupony u danego sprzedawcy, którego właśnie odwiedzamy oraz kupony ogólne od AliExpress. Co najważniejsze, odwiedzając każdego dnia innego sprzedawcę, mamy zawsze jedną darmową grę. Gdy u tego samego sprzedawcy chcemy zagrać ponownie, będzie kosztowało to nas 10 coinsów. Jeżeli napis „PLAY for free” nie pojawia się tak jak na zdjęciu powyżej, oznacza to, że już odwiedziliśmy dzisiaj ten budynek.

Najciekawszą i najbardziej opłacalną zabawą jest jednak wykonanie Daily Task. Dzięki temu możemy zyskać kupon od AliExpress o wartości $5 gdy wypełnimy 14 z 14 zadań oraz 200 coins gdy wykonamy 7 z 14 zadań. Daily Tasks można sprawdzić pod tym adresem.

aliexpress-11-11-shopping-festival-festiwal-zakupow-listopad-listopada-aliloveNa tej stronie widać, jakie zadania mamy na dzisiaj do wykonania (Today’s Task). Każde wykonane zadanie daje nam jedną odznakę (City Badge).

Kupon $50 za listę zakupów.

Zabawa znana z poprzednich lat. Tworzymy wishlistę, którą udostępniamy i liczymy na głosy innych kupujących. Gdy danego dnia uzyskamy wystarczającą ilość głosów by znaleźć się w TOP 20, otrzymamy kupon. Każdy użytkownik może utworzyć tyle list, ile chce, ale kupon wygra tylko jeden danego dnia. Także jeżeli będziecie mieli wystarczająco dużo szczęścia i kilka wishlist trafi do top20, kupon o wartości $50 otrzymacie tylko jeden. Mimo wszystko warto. Wishlisty tworzymy na tej podstronie:

aliexpress-11-11-shopping-festival-festiwal-zakupow-listopad-listopada-aliloveTworzenie konkursowej listy możliwe jest tylko przez aplikację AliExpress. Na stronie głównej zabawy z listami, wciskamy żółty plusik w prawym dolnym rogu, a następnie tworzymy naszą listę. Musimy podać jej nazwę, opis oraz dodać minimum 3 produkty. Mamy także możliwość spersonalizowania grafiki w tle.

Gotową listę udostępniamy i dzielimy się linkiem. Możecie to robić w specjalnym temacie na naszej grupie pod tym linkiem. 

Organizujemy też konkurs! Jeżeli oddacie głos na naszą listę i załapiemy się do TOP20, kupon przekażemy jednej osobie, którą wylosujemy z wszystkich głosujących 🙂

Nasza lista: https://star.aliexpress.com/d/listing.htm?postId=50042559615823&from=share

Kupon $2 dla użytkowników Androida

Używasz aplikacji AliExpress z telefonu z Androidem? Świetnie! Zgarnij kupon $2 za darmo!
Wystarczy, że z aplikacji wejdziesz w baner na stronie głównej apki i odbierzesz kupon. Śpiesz się! Oferta limitowana każdego dnia.

aliexpress-11-11-shopping-festival-festiwal-zakupow-listopad-listopada-alilove-9

Reklama: