Reklama:

10-te urodziny AliExpress – poradnik

2010 rok – to właśnie wtedy zadebiutował serwis AliExpress. Dzisiaj obchodzi on swoje 10-te urodziny. Co w związku z tym? Jakie urodzinowe promocje czekają na nas?

Harmonogram urodzin AliExpress

Zapewne widzieliście już, że coś się dzieje. Od 20.03.2020 można było zaobserwować nowe gry, zbieranie monet (coins) i kapsułę czasu, o której za jakiś czas trochę więcej. Urodziny możemy celebrować według następującego rozkładu:

03.20 08:00-03.27 07:59 czasu PL rozgrzewka urodzinowa
03.27 08:00-04.01 08:59 czasu PL największe wyprzedaże

 

10-te urodziny AliExpress – promocje? kupony?

Oczywiście, że tak! Już teraz możecie przeglądać specjalnie przygotowaną stronę z przeróżnymi kuponami do setek sklepów. Wszystko dostępne jest pod tym linkiem.

10-te urodziny aliexpress kupony promocje gry

 

Na tej stronie znajdziecie mnóstwo kuponów Select, kupony ogólne i do wielu sklepów. Wystarczy poświęcić chwilkę by znaleźć interesującą nas obniżkę.

Poza powyższymi, strona ta oferuje dostęp do kapsuły czasu oraz opcji wymiany monet na kupony – kliknij na poniższy obrazek aby przejść:

10-te urodziny aliexpress kupony promocje gry

Niestety jak zawsze – najcenniejsze kupony wymagają dużego refleksu. Możliwość wymiany dostępna jest tylko za pomocą aplikacji mobilnej AliExpress.

Do wymiany czekają na nas kupony o następujących wartościach:

Kupon Select $2
Kupon Select $6
Kupon Select $10
Kupon Select $12
Kupon Aliexpress $1
Kupon Aliexpress $3
Kupon Aliexpress $10

 

[ Nie czekaj! Przejdź do aplikacji AliExpress i wymieniaj monety na kupony! ]

Również za przejrzenie swojej kapsuły czasu, która jest w sumie ciekawą „pamiątką” naszego uczestnictwa w serwisie AliExpress, można zgarnąć kupony Select. Wystarczy wejść do kapsuły, która pokaże nam od kiedy jesteśmy na AliExpress, ile zapłaciliśmy za zakupy łącznie od momentu założenia konta z podziałem na poszczególne lata, ile wynosił nasz najdroższy zakup itp. Tym razem wspomnienie można przejrzeć zarówno z przeglądarki komputera jak i z aplikacji AliExpress 🙂

[ Przejdź do kapsuły czasu! ]

10-te urodziny aliexpress kupony promocje gry

 

Szybkie dostawy – wysyłki z magazynów EU w tym PL

W związku z urodzinami, AliExpress przygotowało specjalną stronę z listą przedmiotów, które nie dość, że objęte są promocjami, to jeszcze mają możliwość wysyłki z magazynów europejskich, w tym z Polski! Wystarczy wejść na poniższą stronę i zacząć przeglądać listę dostępnych produktów.

10-te urodziny aliexpress kupony promocje gry

[Zobacz listę produktów z szybką dostawą! ]

Strefa zdrowia – maseczki, rękawiczki itp.

AliExpress wystartowało z kampanią dbania o zdrowie i utworzyło specjalną stronę z atrakcyjnymi cenowo produktami takimi jak maseczki, rękawiczki, termometry, ochrony oczu i wiele więcej. Gama produktów jest naprawdę imponująca. Od teraz nie musimy przeszukiwać AliExpress „ręcznie”. Wszystkie te rzeczy znajdziemy w jednym miejscu i w atrakcyjnych cenach.

[ Przejdź do strony z produktami medycznymi ]

Kody rabatowe

Dla uczestników przygotowane zostały kody rabatowe, które wykorzystujecie podczas wpisywania ich w koszyku. Kody rabatowe łączą się z już istniejącymi kuponami, także można zaoszczędzić znacznie więcej niż zwykle. Oto wstępna lista, późniejsze kupony będziemy publikować w dziale Kupony, także włączcie powiadomienia lub sprawdzajcie stronę alilove:

Kod rabatowy Obniżka Ilość
ALIROCZNICA30 $3/$4 1500
ALIROCZNICA100 $10/$100 1500

 

Wszystkie kody rabatowe ważne są od godziny 8:00 czasu polskiego w dniu 27.03 aż do wyczerpania zapasów lub do dnia 01.04 do godziny 7:59

O wszelkich nowościach związanych z urodzinami AliExpress będziemy informować w tym wpisie!

Reklama: