Reklama:

Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona

CENA: $6.5
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 12 dni

Jeżeli link nie działa – daj znać w komentarzu.

Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona to alternatywa dla wbudowanego flasha w telefonach, ale nie tylko. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonywać perfekcyjne selfie także w nocy, przy słabym oświetleniu. Dzięki temu, że to małe urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności nieokreślonej, ale starczającej na kilka godzin ciągłego świecenia przy najmocniejszym ustawieniu, można używać go też jako kieszonkową lampkę.

Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona składa się z 16 diod led – 8 świecących chłodnym światłem i 8 świecących ciepłym światłem. Na froncie urządzenia jest też malutka czerwona dioda, która informuje nas, że urządzenie się ładuje. Gdy przestanie ona świecić na czerwono, to znak że bateria jest w pełni naładowana. Ponadto z lewego boku obudowy można znaleźć przełącznik ON/OFF, a z prawego boku przełącznik natężenia światła: L M H co oznacza kolejno Low Medium High. Ponadto u dołu znajduje się miejsce na zaczep smyczy lub breloka, gniazdo micro USB i 3.5mm Jack.

Co ciekawe złącze słuchawkowe nie służy tutaj jedynie od zaczepiania Flasha do telefonu, a podobno ma ono przekazywać jakiś sygnał z aplikacji do urządzenia, dzięki czemu pełni ono rolę lampy błyskowej. Tak wynika to napisu na opakowaniu. Niestety mnie nie udało się zmusić tej lampki do takiego działania (telefon OnePlus One). Być może należy pobrać dedykowaną aplikację, która jest umieszczona w linku w postaci kodu QR na opakowaniu, ale niestety url nie prowadzi już do żadnej strony. W każdym razie wątpię, że to w ogóle ma prawo działać jako lampa błyskowa.

Opakowanie w sobie wydaje się być gotowe do eksportu i sprzedaży w „poważnych” sklepach, ale poza ciekawym designem opakowania jak i samego produktu, strasznie kłuje w oczy angielszczyzna. O ile początkowe zdania są w miarę poprawnie napisane, tak im dalej, tym mam wrażenie, że Chińczykom brakło już słów i pisali byle co, bo ciężko zrozumieć o co chodzi. Przykładowe zdanie: „It can use app to concent ios android and wp8 its a lamp also do not with phone” 🙂

Bryła urządzenia nie jest duża. Ma wymiary 3,5cm x 3,5cm. Bez problemu da się wpiąć w gniazdo Jack, nawet gdy telefon jest w obudowie. Złącze nie wchodzi do samego końca, dzięki czemu możliwy jest szybki obrót i stosowanie go zarówno jako front i jako back flash.

Wykonanie również nie jest najgorsze. Miły w dotyku plastik, lekko matowy i plastikowa szybka z przodu są do siebie dobrze spasowane. Całość nie trzeszczy i nie sprawia wrażenia jakby za chwilę miało się to wszystko rozkleić.

W zestawie dołączony jest krótki kabel micro USB do ładowania urządzenia.

Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona selfie led stick lampa błyskowa aliexpress gearbest aliholik everythingaliex wykop alilove polska pl co kupiłem w chinach zakupy z chin chińskie cuda Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona selfie led stick lampa błyskowa aliexpress gearbest aliholik everythingaliex wykop alilove polska pl co kupiłem w chinach zakupy z chin chińskie cuda Zewnętrzny LED FLASH dla smartfona selfie led stick lampa błyskowa aliexpress gearbest aliholik everythingaliex wykop alilove polska pl co kupiłem w chinach zakupy z chin chińskie cuda

EFEKT DZIAŁANIA POKAZANY JEST NA KOŃCU WIDEORECENZJI:

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!