Reklama:

Xiaomi Mi4i Szybki wideo przegląd

Xiaomi staje się ostatnimi czasy hitem wśród polskich użytkowników elektroniki. Najpopularniejszymi modelami smartfonów to Mi4 oraz seria Redmi Note. Jest jeszcze jeden model, o którym być może niewiele osób wie, a również jest warty uwagi. Ten odtrącony brat ginący w blasku pozostałych modeli to Mi4i.

5″ telefon w odróżnieniu od np. Redmi Note 2 i zwykłego Mi4 ma pojemniejszą baterię bo aż 3120 mAh. Różnica tkwi w procesorze i układzie graficznym. W wersji mi4i zastosowano 64 bitowy Qualcomm Snapdragon 615 8939 o taktowaniu 8x 1,7Ghz i układzie graficznym Adreno 405.

Spisuje się on dobrze wraz z MIUI 7. Nie powodował żadnych zacięć. Kamera jakościowo jak i funkcyjnie przypominała mi tę z Meizu M2 Mini, którego recenzję możecie znaleźć w naszym serwisie.

Jedynym minusem Mi4i jest jego temperatura. Robi się wyczuwalnie ciepły przy używaniu. Nie mam na myśli obciążających aplikacji, ale nawet podczas pisania SMSa czy poruszaniu się po Menu telefonu. Nie jest to wysoka temperatura, ale da się ją odczuć.

Według mnie mi4i jest przejściowym modelem pomiędzy Mi4, a najnowszym RedmiNote 3.

Pełne porównanie Mi4i z Redmi Note 3, 2 i Mi4 LTE znajdziecie tutaj:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/12315/10952/11650/10059/

Zapraszam do obejrzenia filmów z unboxingu, benchmarku i testu kamery.

Film z unboxingiem poniżej:

 

Test kamery:

Benchmark:

Wyniki w Antutu to około 40 000 pkt. Nie jest źle.

Reklama:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!