Reklama:

 

TIMARKA sprzedawca zegarków na AliExpress

Timarka sprzedawca zegarków na AliExpress jako kolejny dołączył do współpracy z naszym serwisem. Dzięki temu połączeniu wszystkie zegarki z jego oferty możecie zakupić ze zniżką 10%!

1. Co to jest TIMARKA?

TIMARKA to sprzedawca przeróżnego asortymentu, ale jego jedną z priorytetowych gałęzi są zegarki. Markowe kopie i nie tylko.

Zasada kupowania jego asortymentu sprowadza się do techniki kupowania z albumu, o której pisaliśmy choćby w poradniku o H-H SPORT STORE lub SARA SUPER MALL. Zaletą tego sprzedawcy jest możliwość dokonywania płatności za pomocą AliExpress.

2. Jak skontaktować się ze sprzedawcą TIMARKA?

Sprzedawca na AliExpress nazywa się Gill Chen (lub Tonny), ale kontaktować się z nim możemy za pomocą:

WhatsApp: +8618312488889
Skype: Timarka.com

Jego oficjalny sklep, na którym prezentuje swoją ofertę zegarków znajduje się pod adresem: www.timarka.com

3. Jak kupować zegarki ze strony TIMARKA.COM?

W pierwszej kolejności należy wyszukać zegarek na stronie Timarka.com. Dla przykładu wybierzmy sobie ten zegarek:

http://timarka.com/item-code8822-s-luxury-brand-wristwatch-casual-women-dress-quartz-watches_p0933.html

UWAGA: ZALECANE JEST KORZYSTANIE ZE SKLEPU PRZEZ KOMPUTER LUB ZA POMOCĄ WERSJI DESKTOP NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH!

Timarka sprzedawca zegarków z AliExpress

Teraz musimy skopiować sobie numer SKU tego produktu. W tym przypadku jest to Item Code: 8822-S znajduje się on tuż pod tytułem produktu (NIE WIDAĆ GO NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH):

Timarka sprzedawca zegarków z AliExpress

Teraz wchodzimy do sklepu sprzedawcy na AliExpress:

TIMARKA sprzedawca zegarków na AliExpress alizakupy doradca jarek aliholik telchina everythingaliex aliexpress polska aliexpress wizaz vinted szafa zegarek calvin klein michael kors daniel wellington cluseWybieramy dowolny produkt, lub taki który odpowiada ceną i kodem do tych ze strony timarka.com.

UWAGA!
PRODUKTY Z CZASEM MOGĄ WYGLĄDAĆ INACZEJ NIŻ NA ZDJĘCIU. MOGĄ TO BYĆ WACIKI, PATYCZKI DO USZU, OŁÓWKI, BUCIKI DLA DZIECI, PASKI DO ZEGARKÓW ITP. WYBIERZ W TYM PRZYPADKU PRODUKT CENOWO ODPOWIADAJĄCY TEMU ZE STRONY LUB Z ODPOWIEDNIM KODEM, JEŻELI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ WYBORU.

Dokonujemy zakupu wciskając Buy Now, ale nie płacimy. Gdy dojdziemy do momentu wyboru adresu, przechodzimy do ekranu na którym pojawi się wybór metody płatności. W tym miejscu wracamy na stronę główną AliExpress, a następnie do naszego zamówienia.

Pozostawiamy tam wiadomość sprzedawcy TYLKO z numerem SKU (Item Code) i ewentualnie kolorem lub jakimiś innymi danymi.

NIE PISZEMY MARKI ORAZ MODELU, NIE DAJEMY LINKU DO SKLEPU TIMARKA, NIE WKLEJAMY ZDJĘĆ! TYLKO KOD PRODUKTU.

4. Płatność za produkt z gotowym kodem i ceną do wyboru.

Załóżmy, że zobaczyliście na naszym Fanpage lub w albumie na grupie Facebook realne zdjęcia zegarków z kodami. Chcemy kupić z poniższego zdjęcia zegarek o kodzie 8824BR zaznaczony na czerwono:

timarkaWchodzimy w link przeznaczony dla tego zegarka i wybieramy odpowiedni model z listy do wyboru:

timarkaKupujemy go i nie piszemy, żadnych wiadomości. Chyba, że chcemy próbować otrzymać zniżkę, to wtedy należy kupić, ale nie płacić i czekać na zmianę ceny po podaniu kodu uprawniającego do rabatu.

10% rabatu na zakup, dodajcie hasło, które dostępne jest tutaj:

Zobacz jak otrzymać rabat

 

Po zmianie ceny, możemy dokonać płatności i oczekujemy na nowy zegarek.

5. Realne zdjęcia, kody i bezpośrednie linki do płatności:

Poniżej prezentujemy kilka produktów z kodami i bezpośrednimi linkami do zapłaty. Pełna lista znajduje się w naszym albumie dostępnym tutaj:

 

Timarka sprzedawca zegarków z AliExpressLink do zakupu Timarka sprzedawca markowych zegarków z AliExpressLink do zakupu
Link do zakupu Link do zakupu
 Timarka sprzedawca zegarków z AliExpressLink do zakupu  Link do zakupu
 cluse timarka aliexpress Link do zakupu  

cluse timarka aliexpressLink do zakupu

Link do zakupu
Link do zakupu
Link do zakupu daniel wellington aliexpress ukryta aukcja link timarkaLink do zakupu
timarka calvin kleinLink do zakupu timarka daniel wellingtonLink do zakupu
cluse bransoleta timarkaLink do zakupu Daniel Wellington timarka aliexpressLink do zakupu
timarka calvin kleinLink do zakupu Link do zakupu
Timarka AliExpress Zegarki Calvin Klein Michael Kors MK CK DW Daniel WellingtonLink do zakupu
Link do zakupu
daniel wellington timarka aliexpressLink do zakupu

Link do zakupu

Link do zakupu
Link do zakupu
Link do zakupu

 

 

Reklama:

248 KOMENTARZE

 1. słabe te produkty tego Pana, przejrzalem wszystkie produktu i nawet jeden nie dal odczucia „to chyba oryginal”… ;(

 2. Witam. Wybralem zegarek za 8usd na stronie timarka, przeszedlem na strone alie a tam produkt (szmink@) za 6.88usd napisalem wiadomos „please adjust the price” friend odpisal,ze daje mi jeszcze znizke. Czy jak zamowie dostane zegarek ? Robie to pierwszy raz dlatego pytam ?

 3. Witam. Wybralem zegarek za 8usd na stronie timarka, przeszedlem na strone alie a tam produkt (szmink@) za 6.88usd napisalem wiadomos „please adjust the price” friend odpisal,ze daje mi jeszcze znizke. Czy jak zamowie dostane zegarek ? Robie to pierwszy raz dlatego pytam ?

 4. „Teraz wchodzimy do sklepu sprzedawcy na AliExpress:” ale jak znaleźć ten sklep? czy jest jakiś odsyłacz na stronie timarka, nie rozumiem jak go znaleźć na alie?

 5. „Teraz wchodzimy do sklepu sprzedawcy na AliExpress:” ale jak znaleźć ten sklep? czy jest jakiś odsyłacz na stronie timarka, nie rozumiem jak go znaleźć na alie?

 6. Cześć, mam problem z zamówieniem. 10 maja zamówiłem i od razu opłaciłem zegarek DW. Do dnia dzisiejszego status mojego zamówienia to „oczekiwanie na płatność”. Próbowałem kontaktować się przez skype – głucho, pisałem na WhatsApp na +86 15012641288, zignorowano mnie, brak odp. Pisałem na drugi numer +86 18312488889 to jakiś gość odpowiedział tylko „Dear friend” i nic więcej. Wysyłałem potwierdzenie wpłaty na ich email oraz WhatsAppy… Nie wiem czy moje zamówienie realizują i zapomnieli zmienić status czy nic się nie rusza. Zamawiałem przez ich strone i płaciłem bezpośrednio PP, bez Ali. Pomyślałem, że skoro tyle osób kupuje to mogę im zaufać i pominąć Ali… Order Number: 17051020513094 Spróbujecie coś pomóc?

  • pozostaje tylko pisać do sprzedawcy, a jeśli nadal nic – polecamy zrobić spór przez paypala 🙂 odzyska Pan pieniądze 🙂

  • Paypal się wypiął, bo nie zaznaczyłem, że płacę za towar i zrobiłem przelew świadomie. Temat umarł, nikomu nie polecam tych złodziei.

  • Mam ten sam problem. Zamowilam,nie przez Ali a bezpsrednio u nich I teraz nie wiem co bo tez mam dalej ststus ze czeka na platnosc. Jak to rozwiazales? Otrzymales zmaowienie czy pieniadze?

 7. Cześć, mam problem z zamówieniem. 10 maja zamówiłem i od razu opłaciłem zegarek DW. Do dnia dzisiejszego status mojego zamówienia to „oczekiwanie na płatność”. Próbowałem kontaktować się przez skype – głucho, pisałem na WhatsApp na +86 15012641288, zignorowano mnie, brak odp. Pisałem na drugi numer +86 18312488889 to jakiś gość odpowiedział tylko „Dear friend” i nic więcej. Wysyłałem potwierdzenie wpłaty na ich email oraz WhatsAppy… Nie wiem czy moje zamówienie realizują i zapomnieli zmienić status czy nic się nie rusza. Zamawiałem przez ich strone i płaciłem bezpośrednio PP, bez Ali. Pomyślałem, że skoro tyle osób kupuje to mogę im zaufać i pominąć Ali… Order Number: 17051020513094 Spróbujecie coś pomóc?

  • pozostaje tylko pisać do sprzedawcy, a jeśli nadal nic – polecamy zrobić spór przez paypala 🙂 odzyska Pan pieniądze 🙂

  • Paypal się wypiął, bo nie zaznaczyłem, że płacę za towar i zrobiłem przelew świadomie. Temat umarł, nikomu nie polecam tych złodziei.

  • Mam ten sam problem. Zamowilam,nie przez Ali a bezpsrednio u nich I teraz nie wiem co bo tez mam dalej ststus ze czeka na platnosc. Jak to rozwiazales? Otrzymales zmaowienie czy pieniadze?

 8. Witam
  Ile czasu czekacie na zmianę statusu płatności ze sklepu Timarka?
  Zamówiłem wczoraj zegarek zapłaciłem przez paypal (na paypal kasa jest od razu) i na ich stronie piszę że w ciągu 12H potwierdzą zapłatę i wyślę maila a ja nic nie mam. A jest juz ponad 24h.
  Piszę im na Whatsapp i nic nie odpisują:/

 9. Witam
  Ile czasu czekacie na zmianę statusu płatności ze sklepu Timarka?
  Zamówiłem wczoraj zegarek zapłaciłem przez paypal (na paypal kasa jest od razu) i na ich stronie piszę że w ciągu 12H potwierdzą zapłatę i wyślę maila a ja nic nie mam. A jest juz ponad 24h.
  Piszę im na Whatsapp i nic nie odpisują:/

 10. Co jeśli zamówimy na nasz adres ale damy nieprawdziwe imie i nazwisko np. Jan Kowalski to urząd celny niech se pisze do Jana Kowalskiego

 11. Co jeśli zamówimy na nasz adres ale damy nieprawdziwe imie i nazwisko np. Jan Kowalski to urząd celny niech se pisze do Jana Kowalskiego

 12. Witam. może to głupie pytanie, ale dlaczego nie można kupić od razu ze strony Timarka?

 13. Witam. może to głupie pytanie, ale dlaczego nie można kupić od razu ze strony Timarka?

 14. Na stronie Timarka cena za zegarek wynosi 4,50$ a wchodząc w jego aukcje na aliexpress cena za ten zegarek wynosi 3,99$ i w wyborze jest podany code zegarka dokładnie taki jak na stronie. Tzn, ze mam opłacić 3,99$ czy czekać na zmianę ceny ?

 15. Na stronie Timarka cena za zegarek wynosi 4,50$ a wchodząc w jego aukcje na aliexpress cena za ten zegarek wynosi 3,99$ i w wyborze jest podany code zegarka dokładnie taki jak na stronie. Tzn, ze mam opłacić 3,99$ czy czekać na zmianę ceny ?

 16. Witam, po wejściu na stronę sklepu mam wybrać przedmiot w podobnej cenie, następnie w wiadomości wpisać kod wybranego zegarka i czekać aż sprzedawca zmieni cenę?
  Pierwszy raz zamawiam na aliexpress i niestety nie jest to takie proste jak mi się wydawało

 17. Witam, po wejściu na stronę sklepu mam wybrać przedmiot w podobnej cenie, następnie w wiadomości wpisać kod wybranego zegarka i czekać aż sprzedawca zmieni cenę?
  Pierwszy raz zamawiam na aliexpress i niestety nie jest to takie proste jak mi się wydawało

 18. Mam ten sam problem co Rafał czekam na zmianę ceny, Ile czasu to średnio trwa. Albo jak sie przypomnieć sprzedawcy.

 19. Mam ten sam problem co Rafał czekam na zmianę ceny, Ile czasu to średnio trwa. Albo jak sie przypomnieć sprzedawcy.

 20. wybralem waciki za dolara.ile czasu sie czeka na zmiane ceny w aliexpres bo kupilem zegarek za 15 $ ? Czy trzeba dodatkowe dane w komunikatorach podawac?

 21. wybralem waciki za dolara.ile czasu sie czeka na zmiane ceny w aliexpres bo kupilem zegarek za 15 $ ? Czy trzeba dodatkowe dane w komunikatorach podawac?

 22. ja czegoś nie rozumiem, jak mam zmienić cene jak produkt kosztuje np 4,5 a tu przeskakuje o dolar? dwa po co czekać na niby zmiane ceny skoro ustawiam ja sama?

  • Sama widzisz, że przeskakuje co dolara, więc poczekaj na zmianę ceny w tym wypadku. Jeżeli nie ma takiej potrzeby to jej nie zmieniaj i zapłać 🙂

 23. ja czegoś nie rozumiem, jak mam zmienić cene jak produkt kosztuje np 4,5 a tu przeskakuje o dolar? dwa po co czekać na niby zmiane ceny skoro ustawiam ja sama?

  • Sama widzisz, że przeskakuje co dolara, więc poczekaj na zmianę ceny w tym wypadku. Jeżeli nie ma takiej potrzeby to jej nie zmieniaj i zapłać 🙂

 24. opisane jest bez sensu… Artykuł powinien być napisany w sposób wyjasniający wszystkim zaintereswoanym a nie skrótem myślowym, przechodzimy „do ekranu” chyba do punktu niżej ?! W każdym bądź razie… nie wiem czy dobrze zrobiłam.. wybrałam zegarek, ktorego cena wynosiła $5,5 , a ja dodałam waciki na $6 tak jak wyczytałam i wpisałam kod zegarka z kolorem… (nie wpisywałam żadnego rabatu z tej grupy na fb…) .

  • Już prościej się tak prostej czynności opisać nie da 😀 Jeżeli wpisałaś kod zegarka + kolor to poczekaj na zmianę ceny i potem zapłać. To wszystko. Nic więcej nie trzeba robić 🙂

 25. opisane jest bez sensu… Artykuł powinien być napisany w sposób wyjasniający wszystkim zaintereswoanym a nie skrótem myślowym, przechodzimy „do ekranu” chyba do punktu niżej ?! W każdym bądź razie… nie wiem czy dobrze zrobiłam.. wybrałam zegarek, ktorego cena wynosiła $5,5 , a ja dodałam waciki na $6 tak jak wyczytałam i wpisałam kod zegarka z kolorem… (nie wpisywałam żadnego rabatu z tej grupy na fb…) .

  • Już prościej się tak prostej czynności opisać nie da 😀 Jeżeli wpisałaś kod zegarka + kolor to poczekaj na zmianę ceny i potem zapłać. To wszystko. Nic więcej nie trzeba robić 🙂

 26. Czy te zegarki mają działające wszystkie tarcze? czy może jest tak, że tarcze w tle są tylko grafikami?

  • Jeśli chce kupić zegarek za 4 dolary i wybiorę aukcje o tej samej kwocie to mogę normalnie zapłacić od razu, a w wiadomosci mu tylko napisze ten kod? Czy powinnam czekać na wiadomość od sprzedawcy?

 27. Czy te zegarki mają działające wszystkie tarcze? czy może jest tak, że tarcze w tle są tylko grafikami?

  • Jeśli chce kupić zegarek za 4 dolary i wybiorę aukcje o tej samej kwocie to mogę normalnie zapłacić od razu, a w wiadomosci mu tylko napisze ten kod? Czy powinnam czekać na wiadomość od sprzedawcy?

  • Przepraszam, nie doprecyzowałam się 🙂 chodzi mi o to, że na stronie sprzedawcy nie ma już aukcji do dokonania płatności. Chyba, że można użyć którejkolwiek z dostępnych u nich aukcji do płatności, zostawiając w wiadomości wybrany model?

  • Tak. Kupujesz waciki, przychodzi wybrany zegarek. Na AliExpress nie piszesz nic poza kodem zegarka. Nie piszesz marki, ani model.

  • Zobacz co jest napisane w poradniku. Sprzedawcy piszemy w wiadomości tylko numer modelu, taki sam jak na jego stronie z katalogiem. Nie piszemy ani marki, ani modelu. Link dowolny do płatności.

  • Przepraszam, nie doprecyzowałam się 🙂 chodzi mi o to, że na stronie sprzedawcy nie ma już aukcji do dokonania płatności. Chyba, że można użyć którejkolwiek z dostępnych u nich aukcji do płatności, zostawiając w wiadomości wybrany model?

  • Tak. Kupujesz waciki, przychodzi wybrany zegarek. Na AliExpress nie piszesz nic poza kodem zegarka. Nie piszesz marki, ani model.

  • Zobacz co jest napisane w poradniku. Sprzedawcy piszemy w wiadomości tylko numer modelu, taki sam jak na jego stronie z katalogiem. Nie piszemy ani marki, ani modelu. Link dowolny do płatności.

 28. czy tylko u mnie wyskakuje informacja :
  „Przepraszamy, Nie znaleziono produktów pasujących do wyszukiwania” ?

 29. czy tylko u mnie wyskakuje informacja :
  „Przepraszamy, Nie znaleziono produktów pasujących do wyszukiwania” ?

 30. Witam, mam problem z dokonaniem zamówienia. chcę kupić zegarek ck Item Code:8822-G. znalazłam na timarka i nie wiem co robić dalej. Proszę o pomoc.

 31. Witam, mam problem z dokonaniem zamówienia. chcę kupić zegarek ck Item Code:8822-G. znalazłam na timarka i nie wiem co robić dalej. Proszę o pomoc.

 32. Witam, czy cena 12,5$ za zegarek prezentowany powyżej (Item Code: K203) tyczy się kompletu tych zegarków – męski i damski czy tylko jednej sztuki?

 33. Witam, czy cena 12,5$ za zegarek prezentowany powyżej (Item Code: K203) tyczy się kompletu tych zegarków – męski i damski czy tylko jednej sztuki?

 34. Ja nie polecam zegarków od tego sprzedawcy. Zamówiłem dwa http://timarka.com/item-codedz7314-leather-famous-brand-disel-watches-for-men_p0876.html i http://timarka.com/item-codear-002-women-sizefamous-luxury-brand-fashion-business-watch-black-wristwatch_p0372.html
  Doszły po niecałym miesiącu, niestety nie działa żaden z nich. Za całe zabezpieczenie przesyłki posłużyła folia i koperta bąbelkowa. Zegarek Diesla ma pękniętą szybkę, po za tym jeden i drugi pokrzywione wskazówki, które zachodzą na siebie i zegarek nie ma szans „chodzić”. Moim zdaniem nawet kopia powinna działać a to co otrzymałem jest kompletną tandetą z mechanizmem za ok 2$.
  http://scr.hu/0qu8v/q3jji
  http://scr.hu/0qu8v/0dgsy

 35. Ja nie polecam zegarków od tego sprzedawcy. Zamówiłem dwa http://timarka.com/item-codedz7314-leather-famous-brand-disel-watches-for-men_p0876.html i http://timarka.com/item-codear-002-women-sizefamous-luxury-brand-fashion-business-watch-black-wristwatch_p0372.html
  Doszły po niecałym miesiącu, niestety nie działa żaden z nich. Za całe zabezpieczenie przesyłki posłużyła folia i koperta bąbelkowa. Zegarek Diesla ma pękniętą szybkę, po za tym jeden i drugi pokrzywione wskazówki, które zachodzą na siebie i zegarek nie ma szans „chodzić”. Moim zdaniem nawet kopia powinna działać a to co otrzymałem jest kompletną tandetą z mechanizmem za ok 2$.
  http://scr.hu/0qu8v/q3jji
  http://scr.hu/0qu8v/0dgsy

 36. Witam, mam problem z dokonaniem zamówienia.
  Po kliknięciu Buy Now na Ali od razu przechodzę do strony z wyborem adresu, dostawy, płatności itd, i tutaj klikając już na samym dole Confirm & Pay zostanie dokonana płatność na 1$, natomiast nie klikając Confirm & Pay nie potrafię znaleźć nigdzie mojego zamówienia w Orders, i tym samym nie mam możliwości spisania numeru wybranego towaru, a co za tym idzie zmiany kwoty do zapłaty itd.
  Proszę o pomoc gdzie robię błąd i co zrobić aby móc skorzystać z oferty sklepu
  Pozdrawiam 😉

 37. Witam, mam problem z dokonaniem zamówienia.
  Po kliknięciu Buy Now na Ali od razu przechodzę do strony z wyborem adresu, dostawy, płatności itd, i tutaj klikając już na samym dole Confirm & Pay zostanie dokonana płatność na 1$, natomiast nie klikając Confirm & Pay nie potrafię znaleźć nigdzie mojego zamówienia w Orders, i tym samym nie mam możliwości spisania numeru wybranego towaru, a co za tym idzie zmiany kwoty do zapłaty itd.
  Proszę o pomoc gdzie robię błąd i co zrobić aby móc skorzystać z oferty sklepu
  Pozdrawiam 😉

 38. Witam, mam problem z dokonaniem zamówienia.
  Po kliknięciu Buy Now na Ali od razu przechodzę do strony z wyborem adresu, dostawy, płatności itd, i tutaj klikając już na samym dole Confirm & Pay zostanie dokonana płatność na 1$, natomiast nie klikając Confirm & Pay nie potrafię znaleźć nigdzie mojego zamówienia w Orders, i tym samym nie mam możliwości spisania numeru wybranego towaru, a co za tym idzie zmiany kwoty do zapłaty itd.
  Proszę o pomoc gdzie robię błąd i co zrobić aby móc skorzystać z oferty sklepu
  Pozdrawiam 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.