Roidmi Magnetic Holder – magnetyczny uchwyt

Mały i mocny. To by wystarczyło by opisać Roidmi Magnetic Holder. Zamiast wielkiego uchwytu na szybę, magnetyczny uchwyt w kratkę wentylacyjną.

Cena: $9 (GB z kuponem)
Gearbest: Kup Teraz na Gearbest
AliExpress: Kup Teraz na AliExpress
Lightinthebox: Kup Teraz w Lightinthebox

 

Roidmi Magnetic Holder to magnetyczny uchwyt na telefon, gps, tablet lub cokolwiek innego. Montowany w kratkę wentylacyjną. Trzyma się stabilnie i mocno trzyma docelowe urządzenie.

Zacznijmy od początku czyli od pudełka i jego zawartości. Jak to w stajni Xiaomi bywa, design opakowania nie należy do najbardziej okazałych. Małe, białe pudełko z krótkim opisem z tyłu.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic HolderZawartość porywa bardziej niż zewnętrzna część. W środku znajdziemy oprócz uchwytu instrukcję i dwie magnetyczne “wlepy”.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic HolderSam holder wykonany jest bardzo solidnie. Na grupie facebook pojawiły się opinie, że jest “do kitu” bo nie trzyma się w kratce wentylacyjnej, a właściwie na jednym żeberku. Ja muszę zaprzeczyć tej tezie – uchwyt wchodzi ciasno na żeberko, a telefon przyczepiony w pionie lub poziomie, trzyma się bardzo stabilnie i pewnie.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder używałem z telefonami takimi jak Nokia N8, OnePlus One i Xiaomi MiNote 3. We wszystkich przypadkach telefon w ogóle nie zsuwał się z pola działania magnesu. Tak samo telefony same nie spadły i nie drgały. Co więcej, magnes jest tak niepozornie silny, że trzyma telefon nawet przez case.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here