Reklama:

Roidmi Magnetic Holder – magnetyczny uchwyt

Mały i mocny. To by wystarczyło by opisać Roidmi Magnetic Holder. Zamiast wielkiego uchwytu na szybę, magnetyczny uchwyt w kratkę wentylacyjną.

Cena: $9 (GB z kuponem)
Gearbest: Kup Teraz na Gearbest
AliExpress: Kup Teraz na AliExpress
Lightinthebox: Kup Teraz w Lightinthebox

 

Roidmi Magnetic Holder to magnetyczny uchwyt na telefon, gps, tablet lub cokolwiek innego. Montowany w kratkę wentylacyjną. Trzyma się stabilnie i mocno trzyma docelowe urządzenie.

Zacznijmy od początku czyli od pudełka i jego zawartości. Jak to w stajni Xiaomi bywa, design opakowania nie należy do najbardziej okazałych. Małe, białe pudełko z krótkim opisem z tyłu.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic HolderZawartość porywa bardziej niż zewnętrzna część. W środku znajdziemy oprócz uchwytu instrukcję i dwie magnetyczne „wlepy”.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic HolderSam holder wykonany jest bardzo solidnie. Na grupie facebook pojawiły się opinie, że jest „do kitu” bo nie trzyma się w kratce wentylacyjnej, a właściwie na jednym żeberku. Ja muszę zaprzeczyć tej tezie – uchwyt wchodzi ciasno na żeberko, a telefon przyczepiony w pionie lub poziomie, trzyma się bardzo stabilnie i pewnie.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder używałem z telefonami takimi jak Nokia N8, OnePlus One i Xiaomi MiNote 3. We wszystkich przypadkach telefon w ogóle nie zsuwał się z pola działania magnesu. Tak samo telefony same nie spadły i nie drgały. Co więcej, magnes jest tak niepozornie silny, że trzyma telefon nawet przez case.

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder

Roidmi Magnetic Holder Roidmi Magnetic Holder

Reklama: