Reklama:

Roboty sprzątające stały się hitem jesieni 2016. Znane i promowane w telewizji roboty iRobot nie są jedynymi tego typu urządzeniami czyszczącymi. Do tej grupy można też zaliczyć Roboty sprzątające iLife z AliExpress. Szczególnie popularne modele to iLife V5 i V5s, iLife V7 i V7s, iLife T4 oraz roboty Dibea czy Xiaomi. Wypracowaliśmy zniżkę dla naszych czytelników na zakup tych robotów.

Co to za zniżka na roboty sprzątające iLife z AliExpress?

Zniżka polega na tym, że otrzymujemy $10 na zakup promowanych robotów ze sklepu. Co ciekawe nasza zniżka nie łączy się z kuponami, więc można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt dolarów na zakupie robota iLife, Diba czy też Xiaomi. W przypadku niepromowanych robotów, podając sprzedawcy specjalne hasło, obniży on również cenę dla nas o kilka dolarów.

Jak kupować roboty sprzątające iLife z AliExpress?

 1. Musimy wejść na stronę sklepu sprzedawcy jeżeli chcemy kupić dowolnego robota:roboty-czyszczace-ilife-z-aliexpress
 2. Przechodzimy teraz do zakładki z kuponami
  Roboty sprzątające iLife z AliExpress
 3. Bierzemy kupon, który nas interesuje. Jeżeli nie rozumiesz zasad działania kuponów na AliExpress zobacz nasz poradnik o nich.
 4. Kupujemy dowolnie wybrany model, ale nie płacimy za niego. W momencie pojawienia się ekranu płatności (wybór płatności kartą, albo Przelewy24), wracamy do MyOrders i przechodzimy do zakładki Awaiting Payments. Znajduje się tam nasze zamówienie, wchodzimy w nie i piszemy wiadomość sprzedawcy z prośbą o zmianę ceny, podając specjalny kod, który dostępny jest w tym temacie na naszej grupie na facebooku:
  Roboty sprzątające iLife z AliExpress aliexpress facebook grupa
 5. Gdy sprzedawca zmieni cenę, płacimy i czekamy na dostawę 🙂

 

Dodatkowa zniżka $10 na zakupy produktów promowanych lub ogólnie powyżej $160

Aby zdobyć powyższą zniżkę należy kupić promowany produkt (lub kilka), one automatycznie będą miały obniżoną kwotę, a jeżeli tak się nie stanie, to poproście sprzedawcę o zmianę ceny.

Ponadto oferowana jest dla nas ogólna zniżka na dowolny zakup powyżej $160 (praktycznie każdy robot), wówczas cena zostanie obniżona o $10.

Jak zdobyć ten kupon? Znajduje się on w naszym temacie na grupie facebook. Wystarczy zeskanować go przy pomocy aplikacji QR lub pobrać i wkleić sprzedawcy w wiadomości na AliExpress.

Promowane produkty o których mowa to:

DIBEA GT100 – Identyczny robot co iLife T4, różnica polega jedynie na kolorze:

DIBEA D900:

W razie problemów lub pytań zapraszamy na naszą grupę na Facebooku. Są tam już recenzje tych robotów.
Zapraszamy również na nasze forum dyskusyjne. W specjalnym temacie można porozmawiać o tym sprzedawcy 🙂

Reklama:

4 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czy tu biją, ale jak ktoś chce Dibea GT100 zwana Aurora to jest w oficjalnym[niby] sklepie Dibea na Aliexpress za 208,99USD minus kupon sklepu 7USD i minus 2USD kupon Ali za monety – razem 199,99

 2. Nie wiem czy tu biją, ale jak ktoś chce Dibea GT100 zwana Aurora to jest w oficjalnym[niby] sklepie Dibea na Aliexpress za 208,99USD minus kupon sklepu 7USD i minus 2USD kupon Ali za monety – razem 199,99

 3. Dzięki! Faktycznie GT900 według parametruw wychodzi jak T4! Kupilem, prawie 20 dolarów taniej wyszło 😀 Czekam na dostawę heheh

 4. Dzięki! Faktycznie GT900 według parametruw wychodzi jak T4! Kupilem, prawie 20 dolarów taniej wyszło 😀 Czekam na dostawę heheh

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.