Reklama:

Plastikowa suwmiarka

CENA: $0.54
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
GEARBEST: [ KLIK ]
DOSTAWA: 15 dni

Jeżeli jakiś link nie działa, daj znać w komentarzu!

Plastikowa suwmiarka, cytując klasyka z polskiej encyklopedii, powiem, że jaka jest każdy widzi. Zakupiona na AliExpress jako produkt cebula (co to znaczy można dowiedzieć się z poradnika o cebuladeals) za $0.54, który został znaleziony na grupie Facebook „AliExpress za grosze”. Teraz kosztuje nieznacznie więcej, ale to i tak wciąż  pozycja must have dla domowego majsterkowicza. Tania, działa jak trzeba, szybka przesyłka, czego chcieć więcej? Jest to jeden z nielicznych produktów, który nie ma jak się zepsuć czy działać nieprawidłowo, a nawet jeżeli tak się stanie, to nie będzie żal wyrzucić czy też kupić kolejny raz.

Plastikowa suwmiarka z AliExpress dotarła w papierowej kopercie bąbelkowej. Bez dodatkowych zabezpieczeń. Mimo, że jest plastikowa to wytrzymała podróż i nie pękła po drodze. Jej przeznaczenie jest oczywiste i nie wymaga tłumaczenia, ale o działaniu można coś wspomnieć. Mianowicie jak można zobaczyć na zdjęciach całość porusza się na specjalnej szynie, która jest wytłoczona z tyłu suwmiarki. W tejże szynie przemieszcza się z lekkim oporem drucik, który odpowiada za poszerzanie i zwężanie się części chwytającej i mierzącej. Proste rozwiązanie i sprawdza się.  Nie ma nigdzie luzów, a raz ustawiony pomiar jest cały czas na swoim miejscu i nie rozszerza się sam, powodując błędy w pomiarach. Odznaczniki centymetrów i milimetrów również są prawidłowe (porównane z inną linijką i miarą). Sam pomiar można wyznaczyć w centymetrach i calach.

Dyskusja na temat suwmiarki również możliwa na naszym forum: [ PRZEJDŹ DO TEMATU NA FORUM ]

Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz Plastikowa suwmiarka z AliExpress Banggood Gearbest Alilove Aliholik Everythingaliex Chińskiecuda Cokupiłemwchinach itemyzchin wykop telchina xiaomi dron airmax nike roshe vinted wizaz

 

Reklama: