Reklama:

Nike torba sportowa na ramię

CENA: $15
LINK: http://buy.alilove.pl/zy07zw7a9j3niuyt1xr/
SKLEP
(inne markowe torby)
http://buy.alilove.pl/yxom0yg9qdtxwccg/
DOSTAWA: 15 dni

Nike sportowa torba na ramię lub też do ręki. Dociera jedynie w worku pocztowym, bez zabezpieczeń w postaci folii bąbelkowej. Torba nike włożona jest w folijkę, a ta zapakowana jest w worek pocztowy. Cała paczka jest bardzo długa i tak szeroka jak torba, ale wysoka na kilka cm. Biorąc paczkę do ręki da się wyczuć co w niej jest, ale nie wzbudza to żadnych podejrzeń. Deklaracja jest równie prosta i oczywista – BAG, GIFT, $5.

Po wyjęciu torby i złożeniu jej do należytych kształtów, trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Nie posiada ona nigdzie papierowych metek, a jedynie łyżwę Nike na przodzie. Materiał, z którego została wykonana jest bardzo dobry. Typowy dla tego typu toreb – sztywny. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że nieprzemakalny, ponieważ w środku podszewka jest wykonana z śliskiego materiału. Co ważne, torbie nie towarzyszy specyficzny, chiński zapach.

Liczba kieszonek jest równie dobra. Nie ma co oczekiwać wielu schowków od sportowej torby, ale daje radę. Jedna główna, jedna z przodu, dwie po boku i jedna na samej górze. Co ciekawe, dobrym rozwiązaniem jest osobny schowek na buty. Bez problemu pomieścił on Nike Thea, ale kosztem pojemności głównej (co w sumie oczywiste).

Do zestawu dołączony jest pas na ramię, który znajduje się w torbie. Dodatkową zaletą tej torby jest 5 nóżek u dołu, które powodują, że torba nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem, dzięki czemu nie pobrudzi się tak szybko.

Bez problemu mieści cały strój na siłownie lub basen, ale i nie tylko. Równie dobrze może posłużyć jako torba z bagażem podręcznym, jako torba podróżna.

Sprzedawca w swoim sklepie oferuje również inne torby markowe np. adidas, puma lub też lacoste.  Jego asortyment stale się zmienia.

Nike torba sportowa na ramięNike torba sportowa na ramię Nike torba sportowa na ramię Nike torba sportowa na ramię Nike torba sportowa na ramię Nike torba sportowa na ramię

Reklama:

6 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.