Reklama:

Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji

CENA: $4.99
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
GEARBEST: [ KLIK ]
DOSTAWA: 9 dni.

Jeżeli jakiś link nie działa, zostaw komentarz, poprawimy!

Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji oraz ogólnego masażu. Co kto lubi, ja jednak preferuję inne formy masażu, bardziej delikatne, ale jednocześnie zdecydowane. Jako domowy przyrząd rehabilitacyjny będzie to całkiem ok.

Na początek zajmijmy się zestawem. W jego skład wchodzi urządzenie wysyłające impulsy, kabel o długości do 1,5m, 4 elektrody i instrukcja. Wersja taka minimalistyczna, przeważnie masażer przychodzi w pudełku i z bateriami. Ja tego szczęścia nie miałem, może dlatego że korzystałem z najtańszej oferty na AliExpress. Banggood i Gearbest wysyłają z pudełkiem.

Do działania potrzebne jest zasilanie dwoma bateriami AAA tzw. małymi paluszkami. Elektrody podpinamy do kabla, a kabel od góry wpinamy w gniazdo mini jack. Uwaga! Szukającym wrażeń i adrenaliny, nie polecam podłączać tam słuchawki i próbować słuchać impulsu czy też masować sobie uszu. Może zaboleć lub w inny sposób uszkodzić słuch. Urządzenie jest bardzo mocne i generuje bardzo duży impuls elektryczny. Podczas testu nie przekraczałem poziomu 3 jednostek na skali mocy. Przy tym poziomie był już odczuwalny dyskomfort.

Elektromasażer „Slimming Massager” ma kilka trybów pracy, które dzielą się jeszcze na pomniejsze tryby. W nich możemy ustawiać osobno moc i interwał impulsów. Tryby pracy podzielone są głównie ze względu na partię ciała, którą wybieramy przyciskiem Mode. Po wybraniu mamy czasami możliwość wybrania jednego z trzech pod trybów, ale niestety nie wiem czym one się różnią i dlaczego raz da się je wybrać, a czasami nie. W instrukcji alb przeoczyłem informację na ten temat, albo jej nie ma. Przyciskiem UP / DOWN sterujemy mocą i prędkością, przechodząc kolejno pomiędzy nimi przyciskiem S/P. Niestety nie da się ustawić czas pracy. Od uruchomienia odlicza on 15 minut i aby przerwać pracę samemu, musimy je wyłączyć. Jeżeli chcemy relaksować się dłużej, musimy ponownie je włączyć.

W instrukcji brakuje informacji o natężeniach i częstotliwościach z jakimi pracuje to urządzenie. Podczas pracy z podłączonymi elektrodami da się odczuwać mrowienie lub ukłucia. Mnie osobiście te ukłucia przypominają obijanie się szczotką drucianą. Fakt, faktem impulsy powodują spięcia mięśni, ale z pewnością nie powodują miejscowego spalania tłuszczu.

Wprawdzie elektrostymulacja pozwala na zwiększanie produkcji ATP w komórkach, przyśpieszenie metabolizmu i oczyszczenie z toksyn, ale nie powoduje procesu lipolizy miejscowej, a to ona jest głównym czynnikiem powodującym spalanie się tłuszczu w organizmie. Niestety bez diety i aktywności fizycznej, samym Slimming Massagerem nie zdziałamy na dobrą sprawę nic. Jedyny pozytywny wpływ to taki, który wynika ogólnie ze skuteczności stosowania urządzeń do elektrostymulacji czyli np. zmniejszanie odczuwanego bólu, relaks, stymulacja mięśni itd.

Na filmie możecie zobaczyć unboxing, recenzję i test działania, na którym widać w szczególności jak spina się mięsień dwugłowy (biceps) oraz jak impuls powoduje skurcze przedramienia.

 

 

Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji zdjęcia realne produktu:

Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex

Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex Slimming Massager urządzenie do elektrostymulacji z AliExpress | Alilove Polska PL Telchina EverythingAliex

 

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!