Reklama:

K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW

CENA: $12
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 11 dni

Jeżeli jakiś link jest nieaktywny, pozostaw komentarz!

K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW to kabel do komunikacji z samochodem. Przeznaczony do aut marki BMW, obsługujący praktycznie wszystkie modele, które za pomocą tego chipu FT232RL mogą się łączyć z komputerem. Daje on znacznie większe możliwości pracy z autem niż np. złącze OBD2 ELM323, które testowaliśmy TUTAJ.

Do zestawu dołączona jest również płyta z oprogramowaniem. Co ciekawe znajduje się na niej INPA w wersji 5.0.2 i instrukcja instalacji krok po kroku. Instalator jest automatyczny, zawiera również sterowniki. Zdecydowanie paczka skonstruowana jest inaczej niż z dostępnych wszędzie linków typu chomikuj, czy wersji na forach BMW.

K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW INPA 5.0.2 5.0.6 5.0.8. 5.1.0 po polsku polska pl telchina aliexpress alilove

Zawartość płyty jest możliwa do pobrania TUTAJ.

Kabel ma długość 1.5m, zabezpieczony jest też pancerzem, który sprawia, że jego wytrzymałość wzrasta. Łączy się a pomocą USB 2.0, ale i pod portem 3.0 nie wykazuje żadnych problemów. Wtyczka ma 20 pinów, więc przeznaczona jest do złączy nowszego typu, a po zakupie dodatkowej przejściówki, można podłączyć też starsze modele.

Aktualnie tym kablem wykonałem w E46 Face Lift 2.0D szereg napraw. Od adaptacji wtryskiwaczy, aktualizacji oprogramowania sterowników, po kodowanie świateł do jazdy dziennej, kasowanie inspekcji czy kodów błędów. W zależności od umiejętności i możliwości jakie oferuje oprogramowanie, można z tym interfejsem zdziałać bardzo wiele w samochodzie.

Produkt jest bardzo dobry i tani. Idealny dla osób chcących zaoszczędzić pieniądze na domowych naprawach komputerowych w autach marki BMW.

Poniżej film z prezentacji działania tego kabla:

 

Real Foto:

K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW INPA 5.0.2 5.0.6 5.0.8. 5.1.0 po polsku polska pl telchina aliexpress alilove K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW INPA 5.0.2 5.0.6 5.0.8. 5.1.0 po polsku polska pl telchina aliexpress alilove K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW INPA 5.0.2 5.0.6 5.0.8. 5.1.0 po polsku polska pl telchina aliexpress alilove K DCAN Interfejs diagnostyczny USB BMW INPA 5.0.2 5.0.6 5.0.8. 5.1.0 po polsku polska pl telchina aliexpress alilove

 

 

Reklama:

5 KOMENTARZE

  1. USB 3.0 to tak naprawdę 2.0 z dodatkowymi pinami, więc nie ma opcji by nie działało 😉

  2. USB 3.0 to tak naprawdę 2.0 z dodatkowymi pinami, więc nie ma opcji by nie działało 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.