Reklama:

Jumper EZbook X3 Air – idealny pomocnik w czasie kwarantanny

Z powodu sytuacji, jaka panuje na świecie w ostatnim czasie, niedługo może znowu nadejść czas pracy w trybie Home Office i nauki zdalnej. Już teraz warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który nie nadszarpnie i tak zapewne okrojonego budżetu (wiele osób pracuje tylko w trybie 80%).

Z pomocą przychodzi nam GearBest – z ultra cienkim i wytrzymałym laptopem firmy Jumper. Z pewnością niewielu słyszało o produktach tej firmy, ale zapewniamy – parametry bronią swojego honoru same.

Jumper EZbook X3 Air ma zaledwie 11,5mm grubości. Czy znajdziecie w Polsce coś cieńszego? NIE! Co prawda, EZbook plasuje się dopiero na 3 miejscu w rankingu cienkich laptopów, ale w tym budżecie nie znajdziecie nic lepszego. Nawet MacBook Pro plasuje się po EZbook z grubością 15,6mm. Waga naszego prezentowanego modelu to zaledwie 1,06kg. Idealny dla dzieci czy studentów, którzy potrzebują sprzętu elektronicznego w szkole czy na uczelni – nie czarujmy się, świat dąży do cyfryzacji i już niedługo podręczniki zamienimy na e-booki, a zeszyt na dokument Worda.

Czy są jeszcze jakieś powody, dla których Jumper EZbook X3 Air będzie wyborem idealnym? TAK! Ekran o przekątnej 13,3 cala – nie za duży, nie za mały. Zmieści się w plecaku albo damskiej torebce (tam zmieściłby się nawet solidny DELL 17”). Posiada procesor Intela – Celeron Gemini Lake N4100 Quad Core, a więc czterordzeniowe serduszko, które steruje całością. Pamięć RAM 8GB to już wyższa półka (sama jeszcze posiadam laptopa z 6GB, w dodatku dokładanymi), natomiast na próżno szukać tutaj dysku twardego – przy takiej wadze w grę wchodzi jedynie SSD o pojemności 128GB. Istnieje możliwość rozbudowania jej o 500GB. Wydaje się to dość solidnym wynikiem, zwłaszcza, że większość ludzi stara się trzymać dane na dysku zewnętrznym, aby w razie awarii nie stracić danych oraz niepotrzebnie obciążać komputer.

EZbook wykonany jest ze stopu aluminium i magnezu, poddanego obróbce CNC i anodowaniu, dzięki czemu posiada piękny, kawowy kolor i jest wytrzymały na porysowanie, upadki z niewielkiej wysokości i wstrząsy.

Wbudowany system dźwiękowy 3D stereo wraz z wysokiej jakości głośnikami pozwala na niezwykłe doznania podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki – system DTS (digital theatre system). Oryginalny ekran SHARP cechuje się wysoką głębią kolorów i dynamicznym obrazem. Maksymalne odchylenie to 180 stopni. Czego chcieć więcej?

Obecnie EZbook jest na wyprzedaży, przeceniony o prawie 1 000 zł. W zestawie znaleźć można poza laptopem etui i myszkę bezprzewodową. Poniżej znajdziecie link i więcej informacji o laptopie:

Jumper EZbook X3 Air Notebook 13.3inch IPS Screen Intle Gemini Lake N4100 8GB DDR4 128GB eMMC 1.1cm Ultra-thin design Laptop - Mocha brown EU plug China

$359.00
Gearbest.com
as of 28 marca 2024 00:24
Reklama: