Reklama:

AliExpress Winter Sale 2021 – Promocje – Lista produktów

Winter sale poza kodami rabatowymi to też czas promocji różnych produktów, które często wiążą się z obniżkami cen oraz specjalnymi kuponami i kodami rabatowymi tylko na dane produkty!

AliExpress Winter Sale 2021 – jak obniżyć cenę produktu?

Poniżej umieściłem listę produktów objętych specjalnymi promocjami. Ktoś może powiedzieć: „Przecież to wcale nie są okazyjne ceny”. Może i ma rację, ale poza obniżkami na cenie produktu, dodatkowo sprzedawcy dodają kupony i kody rabatowe, które pozwalają na obniżenie ceny jeszcze bardziej. Jak to zrobić? Już pokazuję. Weźmy dla przykładu produkt: Jessup Makeup Brush Rose Gold. Po przejściu na stronę produktu zobaczymy okno:

Jessup Makeup Brushes AliExpress Winter SaleZwróćmy uwagę na to co zaznaczyłem w czerwonym prostokącie. Przy każdym produkcie znajdziemy takie informacje, ale dla każdego produktu będą one różne. Tj. widzimy tutaj informację o kuponie sprzedawcy – przy zakupie za 15 USD odliczona zostanie kwota 2USD, a dodatkowo po wpisaniu kodu rabatowego JESSUPFR2 też zostanie odliczona kwota 2USD, co łącznie da nam 4USD zniżki. Czyli z 15USD robi nam się raptem 11USD.

Pierwotna cena to 20,17USD za zestaw pędzli, lecz z kuponami zapłacimy za niego tylko 16,17USD! Do tego sklep oferuje też wysyłkę produktów z Polski lub innego europejskiego magazynu, dzięki czemu zakupy dotrą bez problemu (VAT) w kilka dni od momentu wysłania. Oczywiście chcąc obniżać cenę do granic możliwości zalecam uzbroić się w cierpliwość i kupować bezpośrednio z Chin.

AliExpress Winter Sale 2021 – lista produktów

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!